لوگو

چگونه بازدید پست کانال تلگرام را محاسبه و ارزیابی کنیم؟

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

فهرست محتوا

چگونه بفهمیم چه کسانی پست کانال تلگرام را دیده اند؟

اینکه دقیق بازدید کانال تلگرام سنجیده و محاسبه شود فعلا روشی وجود ندارد اما میتوان تعداد و منبع این ویو ها را بررسی کرد. با انجام روش های زیر میتوان میزان ویوها را مشاهده نمود.

 

یکی از نیازهایی که ادمینهای کانال تلگرام دارند این هست که میخواهند بدانند چه کسی از کانال لفت داده یا چه کسایی به کانال آنها جوین شدن یا مطلب رو خوانده اند .این امکان در تلگرام قرار دارد و به راحتی قابل استفاده است.

قسمت ادمین کانال تلگرام رو باز کنید ، بالای صفحه بر روی اسم کانال کلیک کنید ، حالا بالای صفحه سمت راست بر روی علامت چرخ دنده کلیک کنید و بعد بر روی Recent Actions یا همون فعالیتهای اخیر کلیک کنید. مشاهده میکنید که افرادی که به کانال شما پیوسته و یا ترک کرده اند را نمایش میدهد.

اما شما اگر کانال پر عضوی دارید میتوانید فعالیتها رو فیلتر کنید و مشاهده کنید یا به عنوان مثال فعالیتهای ادمینهای مختلف رو ببینید برای این کار وقتی صفحه recent action باز هست پایین صفحه بر روی کلمه Settings کلیک کنید و همونطور که میبینید با صفحه جدیدی که باز میشه تمامی گزینه ها تیک خورده و کل فعالیتها رو به شما نمایش میدهد.

اما میتونید با کلیک برو روی All action و برداشتن کلیه تیک ها هر گزینه ای رو که تمایل دارید تیکش رو بزنید و فعالیتها رو مشاهده کنید به عنوان مثال ما گزینه leaving members رو فقط تیکش رو میزاریم و در انتهای صفحه save  رو میزنیم و مشاهده میکنیم که فقط افرادی که لفت دادن رو نمایش میدهد.

این بخش از کانال تلگرام بیشتر به درد اشخاصی میخورد که کانال انها برای معرفی محصول و فروش و بازاریابی شبکه های اجتماعی تلگرام هست که بازخوردی میگیرند از رفت آمدهایی که به کانالشون میشود.

و حتی میتوانند پیگیری های لازم را انجام داده و از کاربری که  لفت داده از کانال و با پاسخهایی که روبرو میشوند  فعالیت های خود را بهتر کرده تا کاستی های کانال را پوشش دهند. و موفقیت بیشتری کسب کنند و همچنین تعدادی از کانالهای تلگرامی که ادمین استخدام کرده و حقوق پرداخت میکنند ، میتوانند با استفاده از این امکان فعالیتهای ادمینهاشون را کنترل کرده و یک گزارش کار اتوماتیک در اختیار داشته باشند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما در ایراکد چه خدماتی ارائه می دهیم:

دپارتمان طراحی سایت | دپارتمان طراحی اپلیکیشن | دپارتمان برنامه نویسی | دپارتمان دیجیتال مارکتینگ