آموزش مدیریت دیدگاه در وردپرس

آموزش مدیریت دیدگاه در وردپرس

مقدمه

بخش دیدگاه‌ها در وردپرس به‌ عنوان مهم‌ترین بخش تعاملی یک وبسایت می‌باشد که از طریق آن می‌توانید با کاربران وبسایت خود ارتباطی هدفمند و هوشمندانه برقرار نمایید. مدیریت و سازماندهی کامنت های کاربران اگر با هدف صورت گیرد میتواند نقش مهمی در موضوع کامنت مارکتینگ یک وبسایت و در نهایت سئو آن را رقم بزند.

آنچه در این مقاله می خوانید:

آموزش مدیریت دیدگاه در وردپرس

در این قسمت راجع به دیدگاه ها و نظراتی که کاربران در وبسایت شما قرار می دهند، صحبت کنیم.یکی از ویژگی طراحی سایت وردپرس وجود راههای ارتباطی با کاربران و بازدیدکنندگان سایت می باشد که یکی از این راه ها بخش نظرات در سایت میباشد.

اگر فرصت مطالعه مقاله را ندارید، میتوانید ویدئوی آموزش مدیریت دیدگاه در وردپرس را مشاهده نمایید.

نظرات سایت خود را نادیده نگیرید!

دیدگاه‌ها به‌عنوان مهم‌ترین بخش تعامل بین کاربر و مدیر سایت می‌باشند که از طریق آن می‌توانید با کاربر خود ارتباط برقرار کنید. شما به‌عنوان مدیر سایت می‌توانید به‌راحتی توسط این بخش میزان سئو سایت خود را بالا ببرید. پس دقت داشته باشید که باید به این بخش توجه ویژه‌ای داشته باشید. در نظر داشته باشید که هرچه زودتر به سؤالات و نظرات کاربرانتان پاسخ دهید کاربران از سایت شما بیشتر راضی هستند.

شما می‌توانید از طریق بخش دیدگاه‌ها سایتتان را تبدیل به یک شبکه اجتماعی میان خود و کاربران سایتتان تبدیل کنید؛ همچنین توسط این کار می‌توانید رتبه سایت خود را در موتورهای جستجو بالا ببرید و سبب جذب کاربران بیشتر به سایت خود شوید. از این طریق بازدید سایت شما نیز تا حد زیادی بالا می‌رود.

کاربران در گروه‌های مختلف ممکن است نظرات متفاوتی را نسبت به محصول شما داشته باشند؛ اما شما به‌عنوان مدیر سایت در نظر داشته باشید که اجناس معرفی‌شده توسط سایت شما کمترین ایراد ممکن را داشته باشد و مطمئن شوید که بهترین و باکیفیت‌ترین محصول را به کاربران خود ارائه می‌کنید. در واقع همین بازخوردها سبب می‌شوند شما به اجناستان توجه و دقت بیشتری داشته باشید. کاربران پس از خرید محصولات شما از این محصول در قسمت دیدگاه‌ها نقدهایی می‌کنند که این نقدها برای شما بسیار کاربردی و مفید است.

بیشتر بخوانید :

بهترین افزونه های مدیریت دیدگاه ها و کامنت گذاری در وردپرس

بهترین افزونه های مدیریت دیدگاه ها در وردپرس

آموزش مدیریت نظرات در وردپرس

در این قسمت وارد یکی از صفحات سایت می شوید و دیدگاهی را برای خود می گذارید و ارسال می کنید پس از ارسال پیامی با عنوان دیدگاه شما بعد از تایید نماش داده خواهد شد را مشاهده می کنید.این دیدگاه پس از اینکه ادمین آن را تایید کند نمایش داده خواهد شد.

 

آموزش ویدئویی مدیریت دیدگاه در وردپرس

از قسمت پیشخوان وردپرس میبینیم که یک دیدگاه ثبت شده و در انتظار تایید است.

آموزش ویدئویی مدیریت دیدگاه در وردپرس

در قسمت دیدگاه ها می توانیم گزینه های ویرایش، پذیرفتن،حذف و … را روی دیدگاه اعمال کنیم. اگر پذیرفتن را اعمال کنیم قادر خواهیم بود دیدگاه را در سایت مشاهده کنیم و می توانیم به آن پاسخ دهیم.

می توانیم متن دیدگاه ها را نیز ویرایش کنیم.

دیدگاه های دارای ناسزا یا مطالب غیر اخلاقی را می توانیم به قسمت جفنگ انتقال دهیم.

وقتی به قسمت جفنگ منتقل شود انگار کاربر را بلاک کرده ای و دیدگاه او نمایش داده نخواهد شد.

در صورت حذف و انتقال به زباله دان دیدگاه ، امکان بازیافت دیدگاه یا حذف برای همیشه نیز وجود دارد که می توانید در صورت نیاز آن هارا به کار ببرید.

اگر در حال حاضر فرصت مطالعه این مقاله را ندارید، می توانید فایل PDF آن را دریافت کنید

related blogs

مقالات مرتبط

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

آکادمی ایراکد

مشاوره رایگان

Comments

دیدگاه ها و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ثبت سفارش

Registration Form