طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 4737 481 0912 تماس بگیرید.

+ 0
مشتریان
+ 0
پروژه های انجام شده
+ 0
سابقه فعالیت های ایراکد​
0 %
درصد رضایت مشتری

طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

به طور کلی اپلیکيشن های سفارش غذا برنامه هایی هستند که مشتریان می توانند از طریق اینترنت و به راحتی برای هر مکان و زمانی، غذای مورد نظر خود را ثبت سفارش کرده و آن را تحویل بگیرند. اپلیکيشن های سفارش غذا زندگی های شلوغ و پر مشلغه را آسان کرده و نیاز هر روز به آشپزی در خانه را کاهش می دهند. با پیشرفت تکنولوژی در دنیای امروز جای تعجب ندارد که با طراحی اپلیکیشن رستوان و سفارش غذا و طراحی سایت رستورانی، بتوانید درخواست مشتریان خود را به صورت آنلاین ثبت و غذا را گرم برایشان ارسال کنید.

یکی از نکات کلیدی در هر کسب و کاری و به خصوص در زمینه رستوران، فست فود، غذاخوری ها و کیترینگ ها بدست آوردن مشتری دائمی و وفادار و حفظ آن هاست. اگر مشتری شما رضایت داشته باشد علاوه بر اینکه خود مشتری دائمی شما می شود، شما را به دوستان و آشنایان خود معرفی می کند و آنها نیز مشتریان دائمی شما خواهند شد. هدف اصلی از طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا، جذب مشتری و برقراری یک ارتباط دائمی با آنهاست. ما اینجا هستیم تا با طراحی اپلیکیشن مدنظرتان شما را به اهدافتان برسانیم.

رستورانی به پهنای شهر با اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

آیا می خواهید در تمام شهر شعبه داشته باشید؟ با داشتن یک اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا می توانید از هر از نقطه شهر سفارش دریافت کرده و تعداد مشتریان خود را افزایش دهید. فقط کافی است اپلیکیشن رستوران و سفارش غذای خود را سفارش دهید.

با اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا دیگر لازم نیست مشتری را به رستوران بیاورید!

با توجه به مشلغه های فراوان زندگی، کمبود وقت و ترافیک های سنگین بسیاری از افراد به دنبال راهی برای سرعت بخشیدن به زندگی خود هستند. یکی از راه هایی که به این افراد کمک بسیار بزرگی کرده و آرامش زیادی را به زندگی ها بخشیده اپلیکیشن های سفارش غذا است. با استفاده از اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا، مشتری می تواند به راحتی غذای مورد نظر خود را سفارش داده و بعد از چند دقیقه آن را درب خانه خود تحویل بگیرد و دیگر نیازی به حضور فیزیکی در رستوران ندارد.

فروشنده نیز به راحتی می تواند مشتریان خود را مدیریت کرده و سلایق آن ها را بشناسد و به راحتی با آنها ارتباط برقرار کند. مشتریان وفادار خود را با تخفیف ها جذاب، شگفت زده کند و رضایتمندی مشتریان را افزایش دهد. از دیگر مزایای اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا دسترسی آسان مشتری به منو، قیمت ها، رزرو، سفارش و پرداخت می باشد. مشتری به راحتی می تواند رستوران شما را مکان یابی کرده و بدون هیچ واسطه ای انتقادات و پیشنهادات خود را با شما در میان بگذارد. این دلایل برای طراحی اپلیکیشن کافی نیست؟

سفارش اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا آماده

اگر دانش برنامه نویسی اندروید و iOS داشته باشید، خودتان می توانید اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا مورد نظرتان را طراحی کنید. روش دیگر برای طراحی اپلیکیشن، استفاده از اپ ساز است که نیازی به هیچ دانش برنامه نویسی ندارند. البته معمولا اپلیکیشن هایی که اینگونه ساخته می شوند، خیلی حرفه ای و سفارشی سازی شده نیستند.

در صورتی که یک اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا کاملا حرفه ای برای یک کسب و کار بزرگ می خواهید، حتما باید ساخت اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا را به یک توسعه دهنده موفق اپلیکیشن سفارش دهید. 


3 گام تا ساخت اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

1

سفارش اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

همین حالا میتوانید اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا خود را سفارش داده یا برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.​

2

اضافه کردن منو به اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

سپس به راحتی منوی خود را به اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا خود اضافه کنید.

3

تبلیغات و انتشار اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا شما آماده انتشار و تعامل با مشتری خواهد بود.

اپلکیشن سفارش غذا

امکانات اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

 • مشاهده منو و قیمت ها
 • سفارش، رزرو و پرداخت آنلاین
 • کیف پول
 • امکان رزرو میز
 • رزرو جای پارک
 • کد تخفیف
 • مشاهده مکان رستوران
 • نظرسنجی از مشتریان
 • امکان تبلیغات
 • دریافت انتقادات و پیشنهادات

امکانات پنل مدیریتی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

 • مدیریت منو
 • مدیریت سفارش های جدید
 • مدیریت مشتریان
 • مدیریت کدها تخفیف
 • گزارش گیری
 • مشاهده نظرات، انتقادات و پیشنهادات
 • مدیریت تبلیغات
امکانات اپلیکیشن فروشگاهی

ویژگی های محصول اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

ارسال پوش نوتیفیکیشن به کاربران از پنل مدیریتی

انتشار اپلیکیشن در مارکت های معتبر اندروید و ios

تحویل محصول طبق زمانبدی مشخص

سرعت اپلیکیشن در بارگذاری محتوا و صفحات مختلف اپلیکیشن

محصول اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا برای چه مشاغلی مناسب است؟

طراحی اپلیکیشن رستوران تمام سرویس

طراحی اپلیکیشن رستوران

طراحی اپلیکیشن آشپزخانه

طراحی اپلیکیشن غدای محلی

طراحی اپلیکیشن کافه رستوران

طراحی اپلیکیشن فست فود

طراحی اپلیکیشن غذای آماده

طراحی اپلیکیشن مسافرخانه

طراحی اپلیکیشن هتل

طراحی اپلیکیشن کیترینگ

طراحی اپلیکیشن ساندویچی

طراحی اپلیکیشن سفره خانه سنتی

طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذای اختصاصی

طراحی اپلیکیشن اختصاصی رستوران و سفارش غذا را می توان به دو نوع تقسیم کرد: اپلیکیشن رستوران یاب و اپلیکیشن سفارش غذا. هر کدام از این نوع اپلیکیشن ها کاربرد و کارایی زیادی دارند به شرط آنکه امکان سنجی شده و جامعه هدف آن مشخص شود. سپس مراحل دیگر طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا انجام می شود و در نهایت اپلیکیشن رستوران و سفارش غذای اختاصی خود را تحویل خواهید گرفت از مهمترین مزایای اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا اختصاصی ارتباط دائم با مشتریان است که امری ضروری برای حفظ مشتریان محسوب می شود.

مراحل طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا اختصاصی:

 • سفارش طراحی اپلیکیشن
 • طراحی اختصاصی ظاهر اپلیکیشن مطابق با نیاز های شما
 • برنامه نویسی اپلیکیشن
 • آزمون تست و خطای اپلیکیشن
 • تحویل و انتشار اپلیکیشن

سفارش طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا اختصاصی:

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان بزرگترین شرکت ساخت اپلیکیشن موبایل ایران به شما این است که اگر تصمیم به ساخت اپ اختصاصی خودتان را دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 88881772 – 021 ) استفاده کنید. چگونگی طراحی اپ اندروید اختصاصی یا اپ iOS اختصاصی و این که اپلیکیشن شما چگونه می‌تواند به فروش بیشترتان کمک کند بخشی از سوالاتی است که پیش از سفارش، بهتر است جواب آن‌ها را با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا آماده با اپ ساز ایراکد

بعضی از اپلیکیشن ها و وبسایت ها هستند که به شما این امکان را می دهند تا بدون نیاز به دانش برنامه نویسی یا بدون استخدام یک تیم برنامه نویس و توسعه اپلیکیشن حرفه ای، فروشگاه اندروید خود را بسازید. اپلیکیشن ساز ایراکد از جمله بهترین و به روزترین این اپ سازها برای طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا شماست. بخشی از امکانات و ویژگی های اپ ساز ایراکد عبارت اند از:

داشتن اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا چه مزیت های دارد؟

1

مشاهده منو غذاها به صورت آنلاین

2

سفارش غذا و پرداخت آنلاین هزینه

3

مکان یابی رستوران

4

ارتباط و تعامل دائمی با مشتریان

5

اعمال کد تخفیف و اطلاع و تشویق مشتریان

6

مدیریت بهتر مشتریان و رستوران

هزینه طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

هزینه طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا بر اساس نیاز های شما از اپلیکیشن و امکانات اختصاصی مورد نیاز شما تعیین می شود. همچنین پس از عقد قرارداد با شرکت ایراکد، از 6 ماه پشتیبانی رایگان ما بهره مند خواهید شد.

پنل مدیریتی

نسخه اندروید و IOS

پشتیبانی

انتشار در مارکت ها

طراحی رابط کاربری اختصاصی

پنل مدیریتی

نسخه اندروید و IOS

پشتیبانی

انتشار در مارکت ها

طراحی رابط کاربری اختصاصی

اپلیکیشن پیک چیست ؟

یکی از اپلیکیشن های مورد نیاز برای برای برخی از کسب و کار ها از جمله کسب و کار رستوران و سفارش غذا، اپلیکیشن پیک می باشد. با اپلیکیشن پیک می توانید به راحتی پیک های خود را مدیریت کرده و به سرعت ماموریت ها را به پیک ها محول کنید. پیک نیز می تواند جزئیات ماموریت را مشاهده کرده و مکان مورد نظر را مسیریابی کند. می توانید برای مشاوره طراحی اپلیکیشن پیک با ما تماس بگیرید و یا اپلیکیشن پیک خود را سفارش دهید.

ساخت اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا اندروید

برای ساخت اپلیکیشن اندروید می تواند از دو روش کلی استفاده کنید: ۱) از زبان های برنامه نویسی ساخت اپلیکیشن اندروید استفاده کنید ۲) از اپلیکیشن های اپ ساز بهره ببرید. ساخت اپلیکیشن با استفاده از زبان های برنامه نویسی کار ساده ای نیست و برای اینکه اپلیکیشنی که می سازید، کیفیت بالایی داشته و حرفه ای باشد، باید توسط یک برنامه نویس یا تیمی از برنامه نویسان حرفه ای و توسعه دهندگان اپلیکیشن، ساخته شود. ایراکد با دانش های کاربردی در زمینه طراحی اپلیکیشن های رستوران و سفارش غذا می تواند برای انتخاب بهترین تیم حرفه ای طراحی اپلیکیشن گزینه ی مناسبی باشد. در صورتی که هیچ دانش برنامه نویسی ندارید و نمی خواهید پول زیادی بابت استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن اندروید بپردازید، می توانید از اپلیکیشن های اپ ساز که هیچ نیازی به دانستن برنامه نویسی ندارند، کمک بگیرید که البته بعضی از آن ها پولی هستند ولی بعضی رایگان می باشند اما گزینه های متنوعی پیش روی شما نمی گذارند.

ساخت اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا IOS

سیستم عامل iOS که مخصوص گوشی های آیفون شرکت اپل است، پس از سیستم عامل اندروید، پرکاربردترین سیستم عامل در دنیا است. زبان های برنامه نویسی Objective-C و Swift بهترین زبان ها برای ساخت اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا iOS هستند. با وجود اینکه Objective-C سابقه بیشتری دارد، ولی Swift یک زبان جدیدتر، سریع تر و راحت تر است. البته اپلیکیشن های اپ ساز نیز برای ساخت اپلیکیشن های iOS موجود می باشند، ولی دقت داشته باشید که اپ استور اپل، برخلاف پلی استور گوگل، روی کیفیت اپلیکیشن هایی که منتشر می کند بسیار حساس است و هر اپلیکیشن بی کیفیتی که با یک اپ ساز بسازید، نمی تواند در اپ استور اپل منتشر شود ایراکد با دانش برنامه نویسی موبایل در زمینه اپ های ios بهترین خدمات را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار میدهد. کافیست فروشگاه خود را برای طراحی اپلیکیشن حرفه ای فروشگاهی به ما بسپارید.

طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

در بازارهای جهانی، مشتریان، چیزی حدود 108 میلیارد دلار از سفارش های غذای خود را از طریق اپلیکیشن های رستوران و سفارش غذا، ثبت می کنند. کارشناسان پیش بینی کرده اند که تا سال 2030 این مقدار به رقم شگفت انگیز 300 میلیارد دلار برسد. همانطور که اشاره کردیم در دنیا پر هیاهو امروزی خیلی از افراد به دنبال راحتی و صرفه جویی در وقت خود هستند و به جای رفت و آمد در خیابان ها و همچنین معطلی در رستوران ها ترجیح می دهند در منزل خود کنار خانواده و یا دوستان نشسته و غذای خود را میل کنند.

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل طراحی اپلیکیشن نمی شود و میتوانی از دیگر خدمات گسترده ایراکد استفاده کنی 

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

اخبار طراحی اپلیکیشن ایراکد

مقالات طراحی اپلیکیشن فروشگاهی