ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

ساخت اپلیکیشن رستوران، فست فود و کافه

طراحی اپ رستوران و سفارش غذا

به طور کلی اپلیکيشن های سفارش غذا برنامه هایی هستند که مشتریان می توانند از طریق اینترنت و به راحتی برای هر مکان و زمانی، غذای مورد نظر خود را ثبت سفارش کرده و آن را تحویل بگیرند. اپلیکيشن های سفارش غذا زندگی های شلوغ و پر مشلغه را آسان کرده و نیاز هر روز به آشپزی در خانه را کاهش می دهند. با پیشرفت تکنولوژی در دنیای امروز جای تعجب ندارد که با طراحی اپلیکیشن رستوان و سفارش غذا و طراحی سایت رستورانی، بتوانید درخواست مشتریان خود را به صورت آنلاین ثبت و غذا را گرم برایشان ارسال کنید.

یکی از نکات کلیدی در هر کسب و کاری و به خصوص در زمینه رستوران، فست فود، غذاخوری ها و کیترینگ ها بدست آوردن مشتری دائمی و وفادار و حفظ آن هاست. اگر مشتری شما رضایت داشته باشد علاوه بر اینکه خود مشتری دائمی شما می شود، شما را به دوستان و آشنایان خود معرفی می کند و آنها نیز مشتریان دائمی شما خواهند شد. هدف اصلی از طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا، جذب مشتری و برقراری یک ارتباط دائمی با آنهاست. ما اینجا هستیم تا با طراحی اپلیکیشن مدنظرتان شما را به اهدافتان برسانیم.

طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

امکانات نرم افزار سفارش غذا

قابلیت ایجاد حساب کاربری

امکان سفارش و پرداخت آنلاین

امکانات طراحی اپلیکیشن آموزشی

نوتیفیکیشن

بخش‌های ویژه مثل اسلایدر

مشاهده منو و قیمت‌ها

امکان رزرو میز

رزرو جای پارک

کد تخفیف

Previous
Next

نمونه طراحی سایت آماده

ایراکد طراح صدها سایت اختصاصی، سایت فروشگاهی، سایت شرکتی، سایت وردپرس و سایت پوشاک در ایران و ۲۱ کشور دنیا می باشد. برای مشاهده نمونه کار های طراحی سایت روی لینک زیر کلیک کنید.

رستورانی به پهنای شهر با اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

آیا می خواهید در تمام شهر شعبه داشته باشید؟ با داشتن یک برنامه جامع رستوران و سفارش غذا می توانید از هر از نقطه شهر سفارش دریافت کرده و تعداد مشتریان خود را افزایش دهید. فقط کافی است اپلیکیشن رستوران و سفارش غذای خود را سفارش دهید.

با طراحی اپلیکیشن سفارش غذا دیگر لازم نیست مشتری را به رستوران بیاورید!

با توجه به مشلغه های فراوان زندگی، کمبود وقت و ترافیک های سنگین بسیاری از افراد به دنبال راهی برای سرعت بخشیدن به زندگی خود هستند. یکی از راه هایی که به این افراد کمک بسیار بزرگی کرده و آرامش زیادی را به زندگی ها بخشیده برنامه فست فود و سفارش غذا است. با استفاده از اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا، مشتری می تواند به راحتی غذای مورد نظر خود را سفارش داده و بعد از چند دقیقه آن را درب خانه خود تحویل بگیرد و دیگر نیازی به حضور فیزیکی در رستوران ندارد.

فروشنده نیز به راحتی می تواند مشتریان خود را مدیریت کرده و سلایق آن ها را بشناسد و به راحتی با آنها ارتباط برقرار کند. مشتریان وفادار خود را با تخفیف ها جذاب، شگفت زده کند و رضایتمندی مشتریان را افزایش دهد. از دیگر مزایای اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا دسترسی آسان مشتری به منو، قیمت ها، رزرو، سفارش غذا و پرداخت درب منزل می باشد. مشتری به راحتی می تواند رستوران شما را مکان یابی کرده و بدون هیچ واسطه ای انتقادات و پیشنهادات خود را با شما در میان بگذارد. این دلایل برای طراحی اپلیکیشن کافی نیست؟

سفارش اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا آماده

اگر دانش برنامه نویسی اندروید و iOS داشته باشید، خودتان می توانید بهترین اپلیکیشنهای رستوران و سفارش غذا مورد نظرتان مشابه اسنپ فود را طراحی کنید. روش دیگر برای طراحی اپلیکیشن، استفاده از اپ ساز است که نیازی به هیچ دانش برنامه نویسی ندارند. البته معمولا اپلیکیشن هایی که اینگونه ساخته می شوند، خیلی حرفه ای و سفارشی سازی شده نیستند.

در صورتی که یک اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا کاملا حرفه ای برای یک کسب و کار بزرگ می خواهید، حتما باید ساخت اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا را به یک توسعه دهنده موفق اپلیکیشن سفارش دهید. 

 

3 گام تا ساخت اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

۳ گام تا ساخت اپلیکیشن آموزشی

سفارش اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

همین حالا میتوانید اپلیکیشن رستوران خود را سفارش داده یا برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.​

۳ گام تا ساخت اپلیکیشن آموزشی

اضافه کردن منو به اپلیکیشن رستوران

سپس به راحتی منوی خود را به اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا خود اضافه کنید.

۳ گام تا ساخت اپلیکیشن آموزشی

تبلیغات و انتشار اپلیکیشن رستوران

اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا شما آماده انتشار و تعامل با مشتری خواهد بود.

امکانات پنل مدیریتی اپ رستوران و سفارش غذا

 • مدیریت منو
 • مدیریت سفارش های جدید
 • مدیریت مشتریان
 • مدیریت کدها تخفیف
 • گزارش گیری
 • مشاهده نظرات، انتقادات و پیشنهادات
 • مدیریت تبلیغات
امکانات اپلیکیشن فروشگاهی

ویژگی های محصول اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

ارسال پوش نوتیفیکیشن به کاربران از پنل مدیریتی

انتشار اپلیکیشن در مارکت های معتبر اندروید و ios

تحویل محصول طبق زمانبدی مشخص

سرعت اپلیکیشن در بارگذاری محتوا و صفحات مختلف اپلیکیشن

محصول اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا برای چه مشاغلی مناسب است؟

طراحی اپلیکیشن رستوران تمام سرویس

طراحی اپلیکیشن رستورانی و سفارش غذا

طراحی اپلیکیشن رستورانی آشپزخانه

طراحی اپلیکیشن غدای محلی

طراحی اپلیکیشن رستورانی ساندویچی

طراحی اپلیکیشن سفره خانه

طراحی اپلیکیشن کافه رستوران

طراحی اپلیکیشن رستورانی فست فود

طراحی اپلیکیشن غذای آماده

طراحی اپلیکیشن مسافرخانه

طراحی اپلیکیشن رستوران هتل

طراحی اپلیکیشن رستورانی کیترینگ

طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذای اختصاصی

طراحی اپلیکیشن اختصاصی رستوران و سفارش غذا را می توان به دو نوع تقسیم کرد: اپلیکیشن رستوران یاب و اپلیکیشن سفارش غذا. هر کدام از این نوع اپلیکیشن ها کاربرد و کارایی زیادی دارند به شرط آنکه امکان سنجی شده و جامعه هدف آن مشخص شود. سپس مراحل دیگر طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا انجام می شود و در نهایت اپلیکیشن رستوران و سفارش غذای اختاصی خود را تحویل خواهید گرفت از مهمترین مزایای اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا اختصاصی ارتباط دائم با مشتریان است که امری ضروری برای حفظ مشتریان محسوب می شود.

مراحل طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا اختصاصی:

 • سفارش طراحی اپلیکیشن
 • طراحی اختصاصی ظاهر اپلیکیشن مطابق با نیاز های شما
 • برنامه نویسی اپلیکیشن
 • آزمون تست و خطای اپلیکیشن
 • تحویل و انتشار اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا آماده با اپ ساز ایراکد

بعضی از اپلیکیشن ها و وبسایت ها هستند که به شما این امکان را می دهند تا بدون نیاز به دانش برنامه نویسی یا بدون استخدام یک تیم برنامه نویس و توسعه اپلیکیشن حرفه ای، فروشگاه اندروید خود را بسازید. اپلیکیشن ساز ایراکد از جمله بهترین و به روزترین این اپ سازها برای طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا شماست. بخشی از امکانات و ویژگی های اپ ساز ایراکد عبارت اند از:

داشتن اپلیکیشن خبری چه مزیت های دارد؟

۳ گام تا ساخت اپلیکیشن آموزشی

مشاهده منو غذاها به صورت آنلاین

۳ گام تا ساخت اپلیکیشن آموزشی

سفارش غذا و پرداخت آنلاین هزینه

۳ گام تا ساخت اپلیکیشن آموزشی

مدیریت بهتر مشتریان و رستوران

مزیت داشتن اپلیکیشن

ارتباط و تعامل دائمی با مشتریان

اپلیکیشن پیک چیست ؟

یکی از اپلیکیشن های مورد نیاز برای برای برخی از کسب و کار ها از جمله کسب و کار رستوران و سفارش غذا، اپلیکیشن پیک می باشد. با اپلیکیشن پیک می توانید به راحتی پیک های خود را مدیریت کرده و به سرعت ماموریت ها را به پیک ها محول کنید. پیک نیز می تواند جزئیات ماموریت را مشاهده کرده و مکان مورد نظر را مسیریابی کند. می توانید برای مشاوره طراحی اپلیکیشن پیک با ما تماس بگیرید و یا اپلیکیشن پیک خود را سفارش دهید.

ساخت اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا اندروید

برای ساخت اپلیکیشن اندروید می تواند از دو روش کلی استفاده کنید: ۱) از زبان های برنامه نویسی ساخت اپلیکیشن اندروید استفاده کنید ۲) از اپلیکیشن های اپ ساز بهره ببرید. ساخت اپلیکیشن با استفاده از زبان های برنامه نویسی کار ساده ای نیست و برای اینکه اپلیکیشنی که می سازید، کیفیت بالایی داشته و حرفه ای باشد، باید توسط یک برنامه نویس یا تیمی از برنامه نویسان حرفه ای و توسعه دهندگان اپلیکیشن، ساخته شود. ایراکد با دانش های کاربردی در زمینه طراحی اپلیکیشن های رستوران و سفارش غذا می تواند برای انتخاب بهترین تیم حرفه ای طراحی اپلیکیشن گزینه ی مناسبی باشد. در صورتی که هیچ دانش برنامه نویسی ندارید و نمی خواهید پول زیادی بابت استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن اندروید بپردازید، می توانید از اپلیکیشن های اپ ساز که هیچ نیازی به دانستن برنامه نویسی ندارند، کمک بگیرید که البته بعضی از آن ها پولی هستند ولی بعضی رایگان می باشند اما گزینه های متنوعی پیش روی شما نمی گذارند.

ساخت اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا IOS

سیستم عامل iOS که مخصوص گوشی های آیفون شرکت اپل است، پس از سیستم عامل اندروید، پرکاربردترین سیستم عامل در دنیا است. زبان های برنامه نویسی Objective-C و Swift بهترین زبان ها برای ساخت اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا iOS هستند. با وجود اینکه Objective-C سابقه بیشتری دارد، ولی Swift یک زبان جدیدتر، سریع تر و راحت تر است. البته اپلیکیشن های اپ ساز نیز برای ساخت اپلیکیشن های iOS موجود می باشند، ولی دقت داشته باشید که اپ استور اپل، برخلاف پلی استور گوگل، روی کیفیت اپلیکیشن هایی که منتشر می کند بسیار حساس است و هر اپلیکیشن بی کیفیتی که با یک اپ ساز بسازید، نمی تواند در اپ استور اپل منتشر شود ایراکد با دانش برنامه نویسی موبایل در زمینه اپ های ios بهترین خدمات را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار میدهد. کافیست فروشگاه خود را برای طراحی اپلیکیشن حرفه ای فروشگاهی به ما بسپارید.

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *