طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

ایراکد

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 4737 481 0912 تماس بگیرید.

طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

به طور کلی اپلیکيشن های سفارش غذا برنامه هایی هستند که مشتریان می توانند از طریق اینترنت و به راحتی برای هر مکان و زمانی، غذای مورد نظر خود را ثبت سفارش کرده و آن را تحویل بگیرند. اپلیکيشن های سفارش غذا زندگی های شلوغ و پر مشلغه را آسان کرده و نیاز هر روز به آشپزی در خانه را کاهش می دهند. با پیشرفت تکنولوژی در دنیای امروز جای تعجب ندارد که با طراحی اپلیکیشن رستوان و سفارش غذا و طراحی سایت رستورانی، بتوانید درخواست مشتریان خود را به صورت آنلاین ثبت و غذا را گرم برایشان ارسال کنید.

یکی از نکات کلیدی در هر کسب و کاری و به خصوص در زمینه رستوران، فست فود، غذاخوری ها و کیترینگ ها بدست آوردن مشتری دائمی و وفادار و حفظ آن هاست. اگر مشتری شما رضایت داشته باشد علاوه بر اینکه خود مشتری دائمی شما می شود، شما را به دوستان و آشنایان خود معرفی می کند و آنها نیز مشتریان دائمی شما خواهند شد. هدف اصلی از طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا، جذب مشتری و برقراری یک ارتباط دائمی با آنهاست. ما اینجا هستیم تا با طراحی اپلیکیشن مدنظرتان شما را به اهدافتان برسانیم.

رستورانی به پهنای شهر با اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

آیا می خواهید در تمام شهر شعبه داشته باشید؟ با داشتن یک اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا می توانید از هر از نقطه شهر سفارش دریافت کرده و تعداد مشتریان خود را افزایش دهید. فقط کافی است اپلیکیشن رستوران و سفارش غذای خود را سفارش دهید.

با اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا دیگر لازم نیست مشتری را به رستوران بیاورید!

با توجه به مشلغه های فراوان زندگی، کمبود وقت و ترافیک های سنگین بسیاری از افراد به دنبال راهی برای سرعت بخشیدن به زندگی خود هستند. یکی از راه هایی که به این افراد کمک بسیار بزرگی کرده و آرامش زیادی را به زندگی ها بخشیده اپلیکیشن های سفارش غذا است. با استفاده از اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا، مشتری می تواند به راحتی غذای مورد نظر خود را سفارش داده و بعد از چند دقیقه آن را درب خانه خود تحویل بگیرد و دیگر نیازی به حضور فیزیکی در رستوران ندارد.

فروشنده نیز به راحتی می تواند مشتریان خود را مدیریت کرده و سلایق آن ها را بشناسد و به راحتی با آنها ارتباط برقرار کند. مشتریان وفادار خود را با تخفیف ها جذاب، شگفت زده کند و رضایتمندی مشتریان را افزایش دهد. از دیگر مزایای اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا دسترسی آسان مشتری به منو، قیمت ها، رزرو، سفارش و پرداخت می باشد. مشتری به راحتی می تواند رستوران شما را مکان یابی کرده و بدون هیچ واسطه ای انتقادات و پیشنهادات خود را با شما در میان بگذارد. این دلایل برای طراحی اپلیکیشن کافی نیست؟

سفارش اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا آماده

اگر دانش برنامه نویسی اندروید و iOS داشته باشید، خودتان می توانید اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا مورد نظرتان را طراحی کنید. روش دیگر برای طراحی اپلیکیشن، استفاده از اپ ساز است که نیازی به هیچ دانش برنامه نویسی ندارند. البته معمولا اپلیکیشن هایی که اینگونه ساخته می شوند، خیلی حرفه ای و سفارشی سازی شده نیستند.

در صورتی که یک اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا کاملا حرفه ای برای یک کسب و کار بزرگ می خواهید، حتما باید ساخت اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا را به یک توسعه دهنده موفق اپلیکیشن سفارش دهید. 

3 گام تا ساخت اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

1

سفارش اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

همین حالا میتوانید اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا خود را سفارش داده یا برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.​

2

اضافه کردن منو به اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

سپس به راحتی منوی خود را به اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا خود اضافه کنید.

3

تبلیغات و انتشار اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا شما آماده انتشار و تعامل با مشتری خواهد بود.

Device Slider

امکانات اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

 • مشاهده منو و قیمت ها
 • سفارش، رزرو و پرداخت آنلاین
 • کیف پول
 • امکان رزرو میز
 • رزرو جای پارک
 • کد تخفیف
 • مشاهده مکان رستوران
 • نظرسنجی از مشتریان
 • امکان تبلیغات
 • دریافت انتقادات و پیشنهادات

امکانات پنل مدیریتی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

 • مدیریت منو
 • مدیریت سفارش های جدید
 • مدیریت مشتریان
 • مدیریت کدها تخفیف
 • گزارش گیری
 • مشاهده نظرات، انتقادات و پیشنهادات
 • مدیریت تبلیغات
امکانات اپلیکیشن فروشگاهی

ویژگی های محصول اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

ارسال پوش نوتیفیکیشن به کاربران از پنل مدیریتی

انتشار اپلیکیشن در مارکت های معتبر

تحویل محصول طبق زمانبدی مشخص

سرعت اپلیکیشن در بارگذاری محتوا و صفحات مختلف اپلیکیشن

محصول اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا برای چه مشاغلی مناسب است؟

طراحی اپلیکیشن رستوران تمام سرویس

طراحی اپلیکیشن رستوران

طراحی اپلیکیشن آشپزخانه

طراحی اپلیکیشن غدای محلی

طراحی اپلیکیشن کافه رستوران

طراحی اپلیکیشن فست فود

طراحی اپلیکیشن غذای آماده

طراحی اپلیکیشن مسافرخانه

طراحی اپلیکیشن هتل

طراحی اپلیکیشن کیترینگ

طراحی اپلیکیشن ساندویچی

طراحی اپلیکیشن سفره خانه سنتی

طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذای اختصاصی

طراحی اپلیکیشن اختصاصی رستوران و سفارش غذا را می توان به دو نوع تقسیم کرد: اپلیکیشن رستوران یاب و اپلیکیشن سفارش غذا. هر کدام از این نوع اپلیکیشن ها کاربرد و کارایی زیادی دارند به شرط آنکه امکان سنجی شده و جامعه هدف آن مشخص شود. سپس مراحل دیگر طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا انجام می شود و در نهایت اپلیکیشن رستوران و سفارش غذای اختاصی خود را تحویل خواهید گرفت از مهمترین مزایای اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا اختصاصی ارتباط دائم با مشتریان است که امری ضروری برای حفظ مشتریان محسوب می شود.

مراحل طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا اختصاصی:

 • سفارش طراحی اپلیکیشن
 • طراحی اختصاصی ظاهر اپلیکیشن مطابق با نیاز های شما
 • برنامه نویسی اپلیکیشن
 • آزمون تست و خطای اپلیکیشن
 • تحویل و انتشار اپلیکیشن

سفارش طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا اختصاصی:

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان بزرگترین شرکت ساخت اپلیکیشن موبایل ایران به شما این است که اگر تصمیم به ساخت اپ اختصاصی خودتان را دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 88881772 – 021 ) استفاده کنید. چگونگی طراحی اپ اندروید اختصاصی یا اپ iOS اختصاصی و این که اپلیکیشن شما چگونه می‌تواند به فروش بیشترتان کمک کند بخشی از سوالاتی است که پیش از سفارش، بهتر است جواب آن‌ها را با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا آماده با اپ ساز ایراکد

بعضی از اپلیکیشن ها و وبسایت ها هستند که به شما این امکان را می دهند تا بدون نیاز به دانش برنامه نویسی یا بدون استخدام یک تیم برنامه نویس و توسعه اپلیکیشن حرفه ای، فروشگاه اندروید خود را بسازید. اپلیکیشن ساز ایراکد از جمله بهترین و به روزترین این اپ سازها برای طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا شماست. بخشی از امکانات و ویژگی های اپ ساز ایراکد عبارت اند از:

داشتن اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا چه مزیت های دارد؟

1

مشاهده منو غذاها به صورت آنلاین

2

سفارش غذا و پرداخت آنلاین هزینه

3

مکان یابی رستوران

4

ارتباط و تعامل دائمی با مشتریان

5

اعمال کد تخفیف و اطلاع و تشویق مشتریان

6

مدیریت بهتر مشتریان و رستوران

هزینه طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

هزینه طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا بر اساس نیاز های شما از اپلیکیشن و امکانات اختصاصی مورد نیاز شما تعیین می شود. همچنین پس از عقد قرارداد با شرکت ایراکد، از 6 ماه پشتیبانی رایگان ما بهره مند خواهید شد.

پنل مدیریتی

نسخه اندروید و IOS

پشتیبانی

انتشار در مارکت ها

طراحی رابط کاربری اختصاصی

پنل مدیریتی

نسخه اندروید و IOS

پشتیبانی

انتشار در مارکت ها

طراحی رابط کاربری اختصاصی

اپلیکیشن پیک چیست ؟

یکی از اپلیکیشن های مورد نیاز برای برای برخی از کسب و کار ها از جمله کسب و کار رستوران و سفارش غذا، اپلیکیشن پیک می باشد. با اپلیکیشن پیک می توانید به راحتی پیک های خود را مدیریت کرده و به سرعت ماموریت ها را به پیک ها محول کنید. پیک نیز می تواند جزئیات ماموریت را مشاهده کرده و مکان مورد نظر را مسیریابی کند. می توانید برای مشاوره طراحی اپلیکیشن پیک با ما تماس بگیرید و یا اپلیکیشن پیک خود را سفارش دهید.

ساخت اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا اندروید

برای ساخت اپلیکیشن اندروید می تواند از دو روش کلی استفاده کنید: ۱) از زبان های برنامه نویسی ساخت اپلیکیشن اندروید استفاده کنید ۲) از اپلیکیشن های اپ ساز بهره ببرید. ساخت اپلیکیشن با استفاده از زبان های برنامه نویسی کار ساده ای نیست و برای اینکه اپلیکیشنی که می سازید، کیفیت بالایی داشته و حرفه ای باشد، باید توسط یک برنامه نویس یا تیمی از برنامه نویسان حرفه ای و توسعه دهندگان اپلیکیشن، ساخته شود. ایراکد با دانش های کاربردی در زمینه طراحی اپلیکیشن های رستوران و سفارش غذا می تواند برای انتخاب بهترین تیم حرفه ای طراحی اپلیکیشن گزینه ی مناسبی باشد. در صورتی که هیچ دانش برنامه نویسی ندارید و نمی خواهید پول زیادی بابت استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن اندروید بپردازید، می توانید از اپلیکیشن های اپ ساز که هیچ نیازی به دانستن برنامه نویسی ندارند، کمک بگیرید که البته بعضی از آن ها پولی هستند ولی بعضی رایگان می باشند اما گزینه های متنوعی پیش روی شما نمی گذارند.

ساخت اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا IOS

سیستم عامل iOS که مخصوص گوشی های آیفون شرکت اپل است، پس از سیستم عامل اندروید، پرکاربردترین سیستم عامل در دنیا است. زبان های برنامه نویسی Objective-C و Swift بهترین زبان ها برای ساخت اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا iOS هستند. با وجود اینکه Objective-C سابقه بیشتری دارد، ولی Swift یک زبان جدیدتر، سریع تر و راحت تر است. البته اپلیکیشن های اپ ساز نیز برای ساخت اپلیکیشن های iOS موجود می باشند، ولی دقت داشته باشید که اپ استور اپل، برخلاف پلی استور گوگل، روی کیفیت اپلیکیشن هایی که منتشر می کند بسیار حساس است و هر اپلیکیشن بی کیفیتی که با یک اپ ساز بسازید، نمی تواند در اپ استور اپل منتشر شود ایراکد با دانش برنامه نویسی موبایل در زمینه اپ های ios بهترین خدمات را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار میدهد. کافیست فروشگاه خود را برای طراحی اپلیکیشن حرفه ای فروشگاهی به ما بسپارید.

نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن

مسیریابی آنلاین

آسان سرویس

اداره عشایری

طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

در بازارهای جهانی، مشتریان، چیزی حدود 108 میلیارد دلار از سفارش های غذای خود را از طریق اپلیکیشن های رستوران و سفارش غذا، ثبت می کنند. کارشناسان پیش بینی کرده اند که تا سال 2030 این مقدار به رقم شگفت انگیز 300 میلیارد دلار برسد. همانطور که اشاره کردیم در دنیا پر هیاهو امروزی خیلی از افراد به دنبال راحتی و صرفه جویی در وقت خود هستند و به جای رفت و آمد در خیابان ها و همچنین معطلی در رستوران ها ترجیح می دهند در منزل خود کنار خانواده و یا دوستان نشسته و غذای خود را میل کنند.

برخی از رستوران ها هنوز به اهمیت طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا آنلاین پی نبرده و آن را ضروری نمی دانند اما با توجه به پیشرفت دنیای ارتباطات این رستوران ها کم کم مشتریان خود را از دست خواهند. پیش بینی می شود که برنامه های سفارش و تحویل غذا با توجه به افزایش تعداد برنامه های موجود در بازار و پیشرفت تلفن های هوشمند تا 16 درصد رشد بیشتری خواهند داشت. اپلیکیشن های سفارش غذا راهی آسان و سریع و بدون دردسر بوده و طرفداران بسیاری نیز پیدا کرده است.

رستوران ها و غذاخوری هایی که از این اپ های سفارش آنلاین غذا استفاده می کنند دسترسی گسترده تر و بیشتری به مشتریان خود دارند و دسترسی بیشتر به معنای مشتری بیشتر و سود بیشتر است.

سفارش طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا آماده

هرچه بازار خود را گسترش دهید میزان بازدهی و سرمایه خود را افزایش خواهید داد. محبوبیت این اپ ها روز به روز میان کاربران افزایش یافته و برای اینکه از دنیا رقابت عقب نمانید بهتر است اقدام به طراحی اپلیکیشن رستوان و سفارش غذا خود کنید.

همان طور که اشاره شد اگر خود تجربه کافی در این زمینه ندارید بهتر است آن را به افراد متخصص و کار بلدی بسپارید که در این زمینه فعالیت دارند. به آن ها بگویید که از برنامه خود چه انتظاری دارید و چه امکاناتی برای مشتریان خود در نظر دارید و نحوه سفارش و تحویلتان چگونه است تا برنامه ای کامل و بی نقص برایتان طراحی کنند. برخی از این برنامه ها از قبل طراحی و در واقع آماده هستند و شما می توانید آن ها را سفارش و خریداری کنید.

گام های ساخت طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

بگذارید آنچه که برای طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا نیاز دارید را به طور خلاصه برایتان عنوان کنیم:

1- ایده: اول از هر چیز نیاز به یک ایده منحصربه فرد برای برنامه تحویل غذا دارید. رفتن راهی که دیگران را طی کرده اند نمی تواند راه مطمئن و با دوامی برای شما باشد. نوآوری همیشه مورد استقبال تمامی جوامع است.

2- مدل تحویل: اینکه چگونه و با چه شرایطی می خواهید غذا را تحویل دهید از اهمیت بالایی برخودار است. غذا باید گرم و شکیل به دست خریدار برسد. مدل تحویل را به گونه ای انتخاب کنید که حرفه ای به نظر برسید و بر اساس آن برنامه خود را طراحی کنید.

3- پایگاه داده قوی: یک پایگاه برنامه قوی در نظر داشته باشید.

4- طراحی UI UX و فاکتورهای فناورانه را در نظر بگیرید.

5- شریک: یک شریک توسعه دهنده خوب برای خود و برنامه ای که می خواهید طراحی کنید در نظر بگیرید.

6- برآورده هزینه: میزان هزینه ای که برای طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا باید صرف کنید و همچنین هزینه های تحویل غذا را نیز برآورد کنید.

7- آزمون و خطا: بعد از طراحی اپلیکیشن خود را آزمایش کرده و خطاهای احتمالی و موجود را شناسایی و آن ها رفع کنید.

امکانات طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا به دو صورت می تواند انجام گیرد. یکی از آن ها اینگونه است که شخص سومی میان رستوران و خریدار قرار می گیرد. این مدل از برنامه ها خریداران را قادر می سازد تا در طیف گسترده ای از رستوران ها گشت و گذار کرده و غذای مورد علاقه خود را سفارش دهند. کاربر در این گونه برنامه ها ابتدا یک حساب کاربری ایجاد و لیست رستوران ها را بررسی می کند و می تواند نظرات کاربران دیگر را نیز مشاهده و بعد اقدام به سفارش غذا کند. وظیفه شخص سوم در این برنامه اتصال دو طرف به یکدیگر است.

برای رستوران های بزرگ این مدل اپ گزینه بسیار خوبی است. اما رستوران های جدیدتر و کوچک تر شاید در آن ها زیاد دیده نشوند. یک مدل برنامه دیگر برای سفارش غذا نیز وجود دارد که تقریبا از سال 2013 به وجود آمده و برای رستوران های تازه تاسیس و کوچکتر می تواند گزینه بهتری باشد. در طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا نوع دوم تحویل غذا توسط خود برنامه صورت می گیرد و رستوران ها به آن ها رسیدگی نمی کنند.

از آن جایی که مجبور به حفظ سیستم جداگانه ای برای سفارشات نیستند برای استارتاپ ها بسیار سودآور خواهد بود و هزینه های آن ها به میزان قابل توجهی کاهش خواهند داد.

در طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا از نوع اول و یا اگرگاتور به سه برنامه مشتری، برنامه رستوران و برنامه شخص تحویل دهنده نیاز داریم. بدیهی است که برنامه مشتری کلید اصلی این طراحی است که مشتریان آن ها بر روی تلفن های همراه خود نصب و برای سفارش از آن ها استفاده می کنند.

در برنامه ای که برای رستوران ساخته می شود پذیرش سفارش مشتری، ارسال سفارشات، رسیدگی به پرداخت ها و پیگیری سفارشات و تدارکات توسط این برنامه باید بدون کوچکترین نقصی انجام گیرد. توسعه و نگهداری از این برنامه حائز اهمیت بوده و حتی برای راحتی کار می توانید نسخه تحت وب آن را نیز طراحی کنید.

نمایش بیشتر نمایش کمتر

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل طراحی اپلیکیشن نمی شود و میتوانی از دیگر خدمات گسترده ایراکد استفاده کنی 

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

سفارش طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

از طریق فرم زیر میتوانید در خواست اپلیکیشن فروشگاهی اینترنتی خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

امکانات اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا چیست؟

برنامه رستوران و سفارش غذا امکانات متنوعی دارد که می توان به مشاهده منو، سفارش غذا، رزرو میز، پرداخت آنلاین، مکان یابی رستوران و … را نام برد.

سرویس پوش نوتیفیکیشن چیست و چه کاربردی دارد؟

در اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا، با سرویس پوش نوتیفیکیشن می توان اطلاعیه های مهم را به مشتری اطلاع داد و او را از تخفیف ها و جشنواره ها مطلع کرد. همچنین می توان مشتری را از آماده و ارسال شدن غذا مطلع کرد.

چرا Iracode را برای طراحی اپلیکیشن انتخاب کنیم؟

ایراکد با دانش خاص در زمینه ی برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایل در این زمینه پیش رو است. کاربران بعد از سفارش اپلیکیشن و تحلیل رقبای خود میتوانند به صورت خیلی تخصصی کار را به تیم حرفه ای ایراکد بسپارند. طراحی اپلیکیشن های اختصاصی از تخصص های ایراکد در این زمینه میباشد. 

مشتری با اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا چه کاری می تواند بکند؟

مشتری در اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا ثبت نام می کند. سپس می تواند رستوران شما را مکان یابی کند، منو شما را ببیند، غذای مورد نظرش را انتخاب کرده و تعداد آن را تعیین کند و سپس هزینه را پرداخت کرده و غذا را درب خانه خود تحویل بگیرد. همچنین می تواند میز مورد نظر خود را در رستوران شما رزرو کرده و غذا را سفارش دهد تا زمان رسیدن به رستوران غذایش آماده باشد.

درگاه پرداخت در اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا به چه صورت است؟

در اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا می توانید گزینه های متعددی برای چگونگی تحویل غذا پیش روی مشتری قرار دهید. یکی از بهترین این گزینه ها که سبب می شود مشتری با اطمینان خرید کند، گزینه پرداخت در محل است.

پیش از اینکه مشتری مستقیما به درگاه پرداخت هدایت شود، بهتر است که خلاصه سفارش به او نشان داده شود تا سفارشات اشتباهی به حداقل برسند. بنابراین عودت محصول نیز کاهش میابد. به علاوه، باید روش های پرداخت شما کاملا ایمن و درون اپلیکیشنی باشند. رسید مشتری فراموش نشود زیرا بعضی مشتریان محصولات را برای یک شرکت یا اداره سفارش می دهند.

همچنین مشتری باید بتواند هزینه را به صورت آنلاین پرداخت کند تا دردسرهای پرداخت در محل را نداشته باشد.

ویژگی های یک اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا خوب چیست؟

 یکی از بهترین ویژگی های هر اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا، امکان تعامل دائمی با مشتری است. تعامل دائمی شامل اطلاع رسانی تخفیف ها و جشنواره هاست. همچنین طراحی رابط کاربری باید ساده بوده و مشتری به راحتی بتواند سفارش داده و غذای خود را تحویل بگیرد. همچنین باید پس از تحویل غذا از روند سفارش و تحویل و کیفیت غذا از مشتری نظرسنجی شود تا در صورت وجود مشکل، بتوان مشکلات را رفع کرد.

اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا برای چه مشاغلی مناسب است؟

رستوران ها، کافی شاپ ها، فروشندگان غذاهای محلی، فست فود ها و غذاهای آماده، ساندویچی ها و بسیاری دیگر از کسب و کارهایی که در حوزه سفارش غذا کار می کنند می توانند از این اپلیکیشن استفاده کنند و می توانند اپلیکیشن اختصاصی مرتبط با کسب و کار خود را داشته باشند.

اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا چگونه می‌تواند به فروش بیشتر کمک کند؟

از طریق اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا می توانید مشتریان بیشتری جذب کنید، می توانید با مشتریان خود تعامل بیشتری داشته باشید و از این طریق مشتریان جدید خود را به مشتریان دائمی تبدیل کنید.

سوالات متداول

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

سفارش طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

برای ثبت سفارش طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا، فرم مقابل را کامل کنید. کارشناسان ایراکد در اسرع وقت درخواست شما بررسی کرده و با شما تماس خواهند گرفت. بهتر است برای تسریع در روند پاسخگویی و تحلیل، لیستی از امکانات مورد نظر خود داشته باشید.
اگر ایده ای در ذهن دارید تیم تخصصی ایراکد با انجام مشاوره رایگان و با استفاده از تکنولوژی های روز, رویای شما را به واقعیت تبدیل می کنند.

شماره های تماس:

   4737 481 0912

            88881776 – 021