ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

نرم افزار صندوق قرض الحسنه ایراکد

این نرم افزار همه ی ویژگی هایی که یک مدیر به منظور مدیریت صندوق قرض الحسنه و یک کاربر یا مشتری جهت مدیریت حساب خود به آنها نیاز دارد را شامل می شود.
+ 0
مشتریان
+ 0
پروژه های انجام شده
+ 0
سابقه فعالیت های ایراکد​
0 %
درصد رضایت مشتری

با نرم افزار صندوق قرض الحسنه ایراکد به روز باشید

نرم افزار صندوق قرض الحسنه ایراکد یکی از محصولات برنامه نویسی ایراکد می باشد برای تخصیص وام به اشخاص یا کارکنان شرکت ها و سازمان ها طراحی شده است. با استفاده از این نرم افزار کاربردی می توان لیست اشخاص و انواع وام ها را تعریف و مدیریت کرد سپس برای هر شخص وام مورد نظر را تخصیص داد و دفترچه اقساط را صادر نمود. از دیگر قابلیت های این نرم افزار بخش امورمالی شامل دریافت ها، پرداخت ها، هزینه ها، درآمدها، پرداخت آنلاین می باشد. همچنین در نرم افزار قرض الحسنه ایراکد، تنظیمات کارمزد وام وتعداد اقساط وتاریخ شروع اقساط و جریمه دیرکرد روزانه نیز تعبیه شده است. مدیریت اقساط ماهانه و پرداخت اقساط نیز از دیگرقابلیت های کاربردی این سیستم می باشد.

با خیالی آسوده وبه راحتی صندوق خود را مدیریت کنید

اگر شما مدیر یا عضو یک صندوق قرض الحسنه و یا صندوق خانوادگی هستید که می خواهید رسیدگی به امورمالی را ساده کنید و یا از توسعه دادن صندوق خود نگرانید با استفاده از این نرم افزار آنلاین به سادگی می توانید ازعهده ی همه ی کارها برآیید. سیستم صندوق قرض الحسنه ایراکد برای صندوق شما شفاف سازی می کند و به هرعضوازصندوق دسترسی ورود به پنل کاربری را می دهد، تا در 24ساعت شبانه روز بدون نیاز به روشن بودن سیستم شما به حساب کاربری از طریق وب سایت یا اپ موبایلی دسترسی داشته باشد، موجودی حساب پس انداز را چک کند، به صورت آنلاین به حساب کاربری خود واریز کند، درخواست وام بدهد یا اقساط وام خود را مشاهده ومعوقات را پرداخت کند.

با وجود امکان پرداخت آنی توسط درگاه های پرداخت مختلف مبلغ پرداخت شده توسط مشتری به حساب مدیر صندوق واریز می گردد. یا درصورتی که یکی از اعضا صندوق تمایلی به پرداخت آنلاین نداشت می تواند با سایر روش ها مانند واریز از همراه بانک یا عابربانک مبلغ موردنظر را به حساب صندوق واریز کند و با ثبت رسید آن مدیر بعد از بررسی های لازم پرداخت مشتری را تایید نماید. دلیل اصلی جهت خرید نرم افزار صندوق قرض الحسنه ایراکد، سادگی در استفاده حتی برای مدیرانی که تخصصی در حسابداری ندارند نیز قابل استفاده است و به سادگی در کمتراز 30 دقیقه آموزش می توان آن را به طورکامل یاد گرفت.

برخی از ویژگی های ممتاز نرم افزارجامع صندوق قرض الحسنه ایراکد

سامانه صندوق قرض الحسنه ایراکد، قابلیت استفاده به عنوان نرم افزاربانک داری، نرم افزار صندوق قرض الحسنه خانوادگی ها را دارا می باشد. در سراسر این نرم افزار ایراکد شما می توانید از اطلاعات خود گزارش تهیه کنید و آنها را چاپ کنید. همچنین استفاده ازبانک اطلاعاتی قدرتمند امنیت شما را تضمین می کند. همیشه می توانید از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و در مواقعی مانند تعویض سیستم عامل ویندوز و بازیابی اطلاعات، از طریق فایل پشتیبان از اطلاعات خود استفاده نمایید. با نرم افزار جامع صندوق ایراکد شما می توانید به تعداد دلخواه کارمزد، سود و دیرکرد را با فرمول های انتخابی برای یک وام تعریف نمایید.

امکانات منحصر به فرد نرم افزار صندوق قرض الحسنه ی ایراکد

مدیریت مشتریان

ثبت اطلاعات مشتری، ویرایش اطلاعات مشتری، بازبینی اطلاعات مشتری

مدیریت وام ها وتسهیلات

ثبت درخواست تسهیلات، صدورمجوز تسهیلات، تشکیل پرونده تسهیلات، تسویه پرونده تسهیلات

گزارش ها

جستجوی مشتریان، مشاهده سوابق عملکرد مشتری، انواع گزارش شامل گزارش تسهیلات، حسابداری و... ، مشاهده موجودی صندوق

مدیریت

تغییررمزعبورکاربران، تغییر کد صندوق کاربران، تعیین سطوح دسترسی

باامنیت و قابل اطمینان

امنیت کامل به دلیل استفاده ازبانک اطلاعاتی قدرتمند sql

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

ارائه خدمات پشتیبانی سیستم از قبیل، راه اندازی و آموزش

چرا نرم افزار حسابداری صندوق قرض الحسنه ی ایراکد؟

طبق سلیقه و نیاز مشتری

سامانه ی صندوق خانوادگی ایراکد، تنها نرم افزاری است که تکامل و تجهیز آن به مشتریانش وابسته است و تغییراتی که به صورت بسته های آپدیت به این نرم افزار افزوده می شود، همگی حاصل نظرات کاربران این سیستم می باشد. به این صورت که هرکاربر با توجه به نیازش، درخواست های خود را از طریق سایت به ما منعکس نموده و مانیز پس از بررسی، درصورت امکان آنرا به صورت رایگان به نرم افزار اضافه می نماییم.

قابلیت تطبیق با آئین نامه ها

نرم افزار قرض الحسنه ی ایراکد بگونه ای طراحی شده است که قابلیت تطبیق با آئین نامه ها و روش های اجرایی تعاونی های اعتباری و صندوق های قرض الحسنه را دارد، از این رو می توان این نرم افزار ایراکد را نرم افزاری توانمند و قابل اطمینان در جهت پاسخگویی به نیاز نرم افزاری تعاونی های اعتباری و صندوق های قرض الحسنه دانست.

بدون نیاز به دانش حسابداری

سامانه صندوق قرض الحسنه ایراکد، پس از تحلیل و طراحی توسط کارشناسان شرکت به شکلی طراحی گردیده که هر کاربری بدون نیاز به کمترین دانش حسابداری بتواند، عملیات حسابدار صندوق های قرض الحسنه را انجام دهد. این نرم افزار در سادگی و روانی بی نظیر بوده و از این دیدگاه می توان گفت یکی از بی رقیب ترین نرم افزارهاست.

با نرم افزار صندوق قرض الحسنه ایراکد یک گام جلوتر باشید

بهترین و کاملترین نرم افزار صندوق قرض الحسنه متعلق به گروه نرم افزاری ایراکد می باشد، که با دارا بودن محیط کاربری جذاب و ساده و امکانات بی نظیر و کامل خود توانسته است به تنهایی بخش اعظم بازار را در دست گرفته و در مدت زمان حیات خود رضایت کامل مشتریان را حفظ نماید. سامانه صندوق قرض الحسنه ایراکد، با توجه به سیاست های مشتری محور گروه نرم افزاری ایراکد بصورت رایگان برای یک دوره قابل استفاده و تست می باشد و با توجه به سطح امکانات، تکنولوژی تولید به روز و هزینه پایین خود توانسته است محبوبیت بسیاربالایی را کسب نماید. آپدیت های دائمی و همیشگی و پشتیبانی بی نظیرو پاسخگو بصورت کاملا رایگان از جمله مواردی است که همواره بر تعداد کاربران این مجموعه نرم افزاری ارزشمند افزوده است.

مشخصات فنی نرم افزار صندوق قرض الحسنه ایراکد

فریمورک لاراول v8

بانک اطلاعاتی mysql

تکنولوژی mvc

برخی از مشتریان ما

امکانات اختصاصی ایراکد برای برنامه نویسی

کیفیت بالا کدنویسی

طراحی انعطاف پذیر

مشاوره و پشتیبانی

طراحی منحصر به فرد

امنیت بالا

کاربری ساده

طراحی اختصاصی

سوالات متداول

نرم افزاری جهت مدیریت، کنترل و نظارت بر روند اجرایی صندوق قرض الحسنه می باشد. این نرم افزار به مدیران سیستم کمک می کند تا بتوانند امور جاری یک صندوق قرض الحسنه را به راحتی مدیریت کنند.
نرم افزار صندوق دارای نسخه های مختلفی می باشد، تا بتواند تمام نیاز صندوق هارا پوشش دهد. برای اطلاع از قیمت با پشتیبانی ما تماس بگیرید.
بهترین زمان ومکان برای پیشنهاد اینگونه صندوق ها زمانی است که تعداد زیادی از فامیل یا دوستان یا همکاران یا … دور هم جمع شدند پیشنهاد خودتان را مطرح کنید، قوانین صندوق را شرح دهید و در بهترین حالت همان زمان همه را دعوت کنید که در صندوق قرض الحسنه ی ایراکد عضو شوند و شما صنوق را با شرایط خاص خودتان درست کنید، عضویت آنها را تایید کنید و یک صندوق راه اندازی کنید و تاریخ اولین قرعه کشی را ثبت کنید. شماره حساب خودتان را برای واریز به همه اعلام کنید، و در صندوق خودتان این مشخصات را ثبت کنید و تمام.
برخلاف نرم افزار های ویندوزی که باید روی ویندوز نصب شوند و به کاربر از طریق وب دسترسی داده شود، این نرم افزار به طور کامل روی سرور نصب می شود و بخش مدیریت، کاربر و دسترسی ها همه از طریق نرم افزاری که روی سرور قرار دارد انجام می گیرد. به این معنا که دیگر لازم نیست مدیر، نرم افزار جانبی روی کامپیوتر خود نصب کند و مجبور باشد این کامپیوتر را همیشه روشن نگه دارد، تا کاربران قادر به استفاده از آن باشند. پس تنها مسئله تعیین کننده در نرم افزارهای تحت وب، دسترسی به اینترنت و داشتن یک تلفن همراه یا سیستم کامپیوتر است.