ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

تولید محتوای متنی

ایراکد

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 4737 481 0912 تماس بگیرید.

چرا تولید محتوای متنی مهم است؟

از میان انواع تولید محتوا از قبیل، متنی، ویدئویی، صوتی و اینفوگرافیک، تولید محتوای متنی را می‎‌توان از ارکان فرآیند تولید محتوا توصیف کرد. تقریبا هیچ وبسایتی اعم از دولتی، آموزشی، تجاری، سرگرمی و غیره را نمی توان یافت که فاقد کلمات و جملات باشد و همگی با استفاده از ابزار تاثیرگذار نوشتار سعی در جذب مخاطب دارند. این نوع محتوا اگر با چاشنی خلاقیت و هنر نویسندگی همراه باشد، موجی از کاربران را به سمت وبسایت شما سرازیر خواهد کرد. قلم زیبا با جاذبه خاصی که دارد، افسونگری می‌کند و گاه مخاطب را ساعت‌ها به خود مشغول می‌کند. اما برای تولید محتوا نیازمند به دانش کافی برای تاثیرگذاری بر مخاطب و همچنین جلب توجه موتور جستجوگر گوگل هستید. آشنایی با اصول و قوانین سئو در کنار قلم قوی و جذاب، تولید محتواهای متنی کارآمدی را به ارمغان خواهد آورد. در این مقاله به بررسی این شیوه تولید محتوا خواهیم پرداخت. از شما دعوت می‌کنیم در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

 
 

ساده ترین و در دسترس ترین روش تولید محتوا با کیفیت

تولید محتوای متنی به انتقال اطلاعات و مفاهیم در قالب کلمات و جملات اطلاق می‌گردد و به کسی که به تولید محتوای متنی می‌پردازد محتوانویس گفته ‌می‌شود. متخصص تولید محتوای متنی اگرچه دست به قلم است ولی تفاوت‌های مهمی با یک نویسنده عادی دارد. یک محتوانویس، در حقیقت دو نوع مخاطب دارد. یکی کاربران و دیگری موتور جستجوی گوگل. محتوانویس ضمن رعایت اصول نگارشی و نویسندگی برای تاثیرگذاری قلم خود، الگوریتم‌های گوگل را هم باید در نظر بگیرد و از اصول سئو در نویسندگی مانند رعایت کلمات کلیدی کانونی و هم‌خانواده‌هایشان و نیز چگالی مناسب آن‌ها در متن غافل نشود.

 
تولید محتوای متنی

10 راز و ترفند مهم تولید محتوا که باید بدانید.

طراحی سایت صرافی

تولید محتوای متنی وبسایت

درصد زیادی از هر وبسایت را محتوای متنی تشکیل می‌دهد. اما محتوای متنی چه اصولی دارد و چگونه می‌توان مقالات ، توضیحات محصول و یا هر متن موثر دیگری را برای وبسایت خود ایجاد کرد؟ افزون بر رعایت نکات مربوط به کلمات کلیدی و چگالی آن‌ها که قبلا به آن اشاره شد، در این قسمت از مقاله به بررسی تکنیک‌هایی برای تولید محتوای متنی موثر اشاره خواهیم کرد:

 

کلمات کلیدی را مشخص کنید:

کلمات کلیدی که در بالا به ان اشاره شد، کلماتی هستند که کاربران برای یافتن مطلب مورد نظر خود سرچ می‌کنند. به عنوان مثال فردی که به دنبال خرید لپ تاپ است، در گوگل عبارت"خرید لپ تاپ" را سرچ می‌کند. به آنچه که در داخل گیومه قرار دارد یک کلمه کلیدی می‌گویند. برای تولید محتوای متن برای وبسایت خود لازم است که کلمات کلیدی مناسب را بشناسید. یکی از راه‌های شناخت کلمات کلیدی استفاده از راهنمایی‌های خود گوگل است. وقتی عبارتی را در گوگل سرچ می‌کنید، با چند پیشنهاد گوگل در زیر کادر جستجو مواجه می‌شوید. در صورتی که آن‌ها را مناسب ببینید، می‌توانید به عنوان کلمه کلیدی استفاده کنید. البته برای بررسی کلمات کلیدی ابزارهایی هم وجود دارند. google keyword planner و نیز google trends دو ابزار معروف برای بررسی کلمات کلیدی هستند. ابزار google trends برای مقایسه دو یا چند کلمه کلیدی به کار می‌رود.

از تیترهای جذاب استفاده کنید:

تیتر هر مقاله‌ تا حد زیادی تعیین‌کننده این است که مخاطب تا چه حد تمایل به خواندن اصل مقاله پیدا می‎‌کند. مقاله باید از تیتر جذابی برخوردار باشد تا مخاطب را ناخودآگاه به سمت خواندن مقاله سوق دهد. البته نباید در نوشتن تیتر اغراق کنید و عملا آنچه را که در متن به نگارش درآورده‌اید با عنوان مقاله در تضاد باشد. سعی کنید در نوشتن تیتر بین جذابیت و واقعی بودن تعادلی برقرار کنید. استفاده از صفات تفضیلی، مانند بهترین، زیباترین، جذابترین و غیره در تیتر، تاثیر مثبتی بر خواننده می‌گذارد.

محتوای یونیک تولید کنید

محتوای و یونیک و منحصر به فرد تولید کنید. کپی‌برداری اصلا به نفع وبسایت نیست. همیشه برای نوشتن هر مقاله‌ای سعی کنید از منابع معتبر زبان اصلی که به روز هستند استفاده کنید. همیشه کسانی هستند که به دنبال مطالب دست اول و جدید در زمینه‌ای خاص هستند. در صورتی که حرف جدیدی برای گفتن داشته باشید، این دسته از مخاطبین را نیز به خود جذب خواهید کرد.

تتیرهای و زیرتیترها را معین کنید

برای تولید محتوای متنی منسجم و باکیفیت، پیش از نوشتن مقاله، تتیر اصلی و زیرتتیرها را مشخص کنید. با اینکار خط‌ مشی مقاله خود را تعیین می‌کنید و از سردرگمی بیرون خواهید آمد.

تولید محتوای متنی رپورتاژ

اگر درباره سئو مطالعاتی داشته‌اید احتمالا می‌دانید که یکی از روش‌های بالا بردن رتبه سایت در گوگل، بک‌لینک‌ها هستند.

هرچه سایت‌های دیگر خصوصا از نوع معتبر آن به سایت شما لینک بدهند و کاربران به آن مراجعه کنند در ارتقای رتبه سایت شما تاثیر زیادی خواهد داشت. تولید محتوای متنی رپورتاژ نیز با همین هدف انجام می‌شود. شما مقالاتی را می‌نویسید و در آن از کلمات کلیدی مورد نظر خود استفاده می‌کنید سپس آن‌ مقالات را به یک سایت پر بازدید خبری می‌دهید تا آن‌ها را منتشر کند سایت خبری نیز به مقاله شما بر اساس کلمات کلیدی لینک می‌دهد و از مجموعه این بک‌لینک‌ها سایت شما به لحاظ رتبه در گوگل بهبود می‌یاید. در نوشتن رپورتاژ باید به نکاتی توجه کنید که در اینجا اشاره ‌می‌شود.

 
 
طراحی سایت اختصاصی

مخاطب سایت مورد نظر خود را بشناسید

حال که قرار است برای سایت دیگری مقاله بفرستید، باید به یاد داشته باشید که دارید برای موج جدیدی از مخاطبین مقاله می‌نویسید. در مورد مخاطب سایت مقصد ابتدا تحقیق کنید تا مقاله را متناسب با مخاطب جدید بنویسید.

مقدمه‌نویسی مناسب داشته باشید

مقاله خوب باید دارای مقدمه‌ای مناسب باشد. نوشتن یک مقدمه عالی، در جذب اولیه خواننده بسیار موثر است. حال که مخاطب خود را شناخته‌اید، باید بدانید چگونه مقاله را مقدمه‌چینی کنید تا بتوانید آن‌ها در اعماق مقاله خود غوطه‌ور کنید. سعی کنید از مقالات خوب برای نوشتن مقدمه مناسب ایده بگیرید.

 

راه‌حلی برای مشکلات مخاطب پیشنهاد کنید

یکی از راه‌های جذب مخاطب بیشتر در مقاله‌نویسی ارائه راهکارهایی به مخاطب است. نیازهای مخاطب را بشناسید و  و راه حلی را برای مشکلاتشان ارائه کنید.

 

آموزش تولید محتوا و بازاریابی محتوایی

بازاریابی محتوا به زبان ساده عبارت است از تولید محتوای رایگان با هدف جذب مخاطب و معرفی برند خود به آن‌ها و در نهایت متقاعد کردن آن‌ها برای خرید محصولات شما یا استفاده از خدماتی که ارائه می‎‌دهید. مهم‌ترین نکته برای بازاریابی محتوا داشتن استرتژی مناسب است. نکات زیر در انتخاب استراتژی بازاریابی محتوایی به شما کمک خواهد کرد:

1) هدف خود را مشخص کنید

اولین قدم برای داشتن استراتژی مناسب به منظور بازاریابی محتوایی، این است که هدف خود را از این بازاریابی مشخص کنید. البته بدیهی‌ است که هدف نهایی فروش بیشتر است؛ منظور این است که در مراحل اولیه پیش از جذب مشتری چه هدفی دارید؟ این اهداف ممکن است یکی از حالات زیر باشند:

  • افزایش ترافیک سایت از طریق اشتراک‌گذاری محتواها و یا اصول و قوانین سئو
  • بهبود رتبه سایت از طریق بک‌لینک‌ها و محتواهای سئو شده
  • افزایش آگاهی افراد جامعه از برند خود
 
 
 
طراحی سایت فروش فایل
طراحی سایت فروش فایل

2) مشتری‌های خود را بشناسید

دومین قدم بعد از شناخت هدف، این است که بدانید با چه طیفی از مشتری‌ها قرار است سر و کار داشته باشید. به عنوان مثال اگر دفتر مسافرتی دارید، باید طبیعتا مشتری‌های شما از شهروندان و توریست‌های داخلی یا خارجی و یا افرادی که به دلایل شغلی و غیره سفر می‌کنند، باشند. مهم است که اطلاعات کافی درباره مشتری خود داشته باشید و نیازهای آنان را نیز بدانید. برای پی بردن به نیازهای مشتریان می‌توانید از ایمیل‌ها یا کامنت‌هایی که در سایت قرار می‌دهند کمک بگیرید و یا اینکه به از سوالات و درخواست‌های آنان نیازهای آن‌ها را بشناسید. با شناخت نیازهای مشتری می‌توانید متناسب با نیاز آن‌ اقدام به تولید محتوا کنید.

 

3) تقویم تولید محتوا داشته باشید

پس از اینکه مشخص کردید که چه محتوایی را برای چه طیفی از مخاطبان قرار است تولید کنید، حالا نوبت به برنامه‌ریزی می‌رسد. تولید محتوا قرار نیست هر از چندگاه و بدون برنامه‌ای خاصی انجام شود. بلکه همه‌چیز باید طبق برنامه‌ای از پیش تعیین شده پیش برود. برای محتواها زمانی مشخصی برای انتشار در تقویم خود در نظر بگیرید. مثلا در تقویم یادداشت کنید که در 10 آذر 4 مقاله در زمینه گردشگری در سایت بارگذاری خواهید کرد.

 
 
 
طراحی سایت کاریابی
تولید محتوا متنی

4) تولید محتوا را شروع کنید

پس از گذراندن مراحل فوق، اصل کار یعنی تولید محتوا شروع می‌شود. ممکن است محتوایی که قصد دارید تولید کنید از نوع ویدئویی یا صوتی و متنی باشد. در مورد نحوه تولید محتوای متنی در بالا توضیحاتی ارائه شد.

کاربردهای تولید محتوای متنی

محتواهایی که در قالب متن نوشته می‌شوند، اغلب از نوع مقاله هستند که کاربرد اصلی ‌آن‌ها پاسخ به نیازی از کاربران و یا اطلاع‌رسانی به کاربران در زمینه ‌های مختلف است. تولید محتوای متنی ضمن رفع نیاز کاربران یا پاسخ به سوالات آن‌ها، موجب می‌شود تا کاربران با سایت و برند آشنا شده و به احتمالا در آینده به مشتری واقعی تبدیل شوند. از محتوای محصول برای تبلیغات و خبررسانی نیز استفاده می‌شود.

 

تولید محتوای محصولات:

از مهم‌ترین اهداف تولید محتوا جذب مشتری است. محتوا ممکن است غیرمستقیم مشتری را به سمت خرید و یا دریافت خدمات سوق بدهد،  یا اینکه به طور مستقیم در مورد محصولی توضیح دهد. یکی از کاربردهای مهم تولید محتوای متنی، تولید محتوای محصولات می‌با‌شد. به این نوع نوشتار، توضیح محصول نیز گفته ‌می‌شود. فروشگاه‌های اینترنتی برای معرفی محصولات خود معمولا از کلمات بهره می‌گیرند. محتوانویس هنگام نوشتن توضیح محصول، سعی می‌کند تا با استفاده از تکنیک‌های تبلیغات، محصول را به گونه‌ای برای مشتری توصیف کند که تمایل وی را به خرید بیشتر کند. نوشتن توضیح محصول مناسب داری اصول خاص خود است که در اینجا برخی را یادآور می‌شویم:

 
تولید محتوا متنی

مخاطب خود را بشناسید:

  • شناخت مخاطب برای تولید محتوای محصولات باعث می‌شود تا بر اساس روانشناسی مخاطب، محصولات خود را توصیف کنید. مثلا اگر قرار است بازی‌های رایانه‌ای را توصیف کنید باید دقت داشته باشید که مخاطب شما هم شامل افراد بزرگسال است و هم کودکان و نوجوانان. بنابراین توضیح محصول شما باید مناسب برای هر دو گروه باشد. حتی اگر بازی را تبلیغ می‌کنید که مخصوص سنین کودکان و نوجوانان است، باز هم باید در نظر داشته باشید که خریدار نهایی معمولا والدین هستند نه خود کودکان. از این جهت، لازم است توضیح محصول همچنان قابلیت متقاعد کردن بزرگسالان را نیز داشته باشد.
 

مزایای محصول را شرح دهید:

  • برای متقاعد کردن مشتری برای خرید، باید از مزایای محصول سخن گفت و البته اغراق هم نکرد. بیان صادقانه ویژگی‌های محصول به مشتری اطمینان خاطر بیشتری می‌دهد.
 

توضیحات و راهنمایی‌ها را بولت‌وار بنویسید:

همه ما خوب می‌دانیم که مردم عصر اطلاعات چقدر کم‌حوصله شده‌اند و دوست دارند تا کارها با سرعت هر چه ‌بیشتر انجام شود. کافی است تا کمی سرعت اینترنت پایین بیاید تا به عمق این نکته پی ببریم. جامعه‌شناسان به این پدیده instant gratification  می‌گویند. به این معنا که سرعت بالای تبادل اطلاعات و همچنین سرعت بالای حمل و نقل در جامعه امروز، باعث شده تا میزان صبر و حوصله افراد جامعه کاشته شود و دوست داشته باشند تا همه چیز در اسرع وقت انجام شود. این پدیده در خواندن مطالب نیز گویی صادق است! افراد کمتر حوصله خواندن توضیح محصول طولانی را دارند و می‌خواهند تا سریع به اصل مطلب پی ببرند تا اینکه پس از خواندن مطلبی طولانی تازه متوجه شود که محصول چیست و چه خصوصیاتی دارد. بنابراین اگر ممکن است، توضیحات محصول را به صورت بولت‌وار ارائه دهید و ویژگی‌های محصول را در آن فهرست ذکرکنید. البته این به معنای ننوشتن توضیحات متنی نیست. بلکه منظور این است ابتدای مطلب، فهرستی از مزایا و ویژگی‌ها را قرار داده سپس به تشریح آن بپردازید.

 
 
طراحی سایت کاریابی
Web Design

از تصاویر بیشتری استفاده کنید

توضیح محصول بدون استفاده از تصاویر مناسب، تاثیر چندانی بر مشتری ندارد. طبق تحقیقات انجام شده، 63 درصد از مصرف‌کنندگان عقیده دارند که تصاویر خوب، از توضیح محصول مهم‌ترند. در صورتی که محصولی را معرفی می‌کنید بهتر است از تصاویری که جزئیات آن را به نمایش می‌گذارد نیز استفاده کنید. اگر لازم باشد، تصاویری از محصول از زوایای مختلف ارائه دهید. گاهی اوقات واقعا تصاویر زحمت شما را در نوشتن کم می‌کنند.

سفارش تولید محتوای متنی

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان یکی از بزرگترین  شرکت های دیجیتال مارکتینگ ایران به شما این است که اگر تصمیم به تولید محتوای متنی دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 021-88881772 ) استفاده کنید. تولید محتوای متنی چگونه می‌تواند فروش بیشترتان کمک کند. این ها بخشی از سوالاتی است که پیش از سفارش بهتر است جواب آن‌ها با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

 
 

افتخار ما همراهی بیش از 4 هزار مشتری در طی 14 سال فعالیت است

لوگوی امداد
سازمان امداد
لوگوی حلال احمر
هلال احمر
لوگوی راهیان نور
راهیان نور
لوگوی شهرداری بیرجند
شهرداری بیرجند
لوگوی بهزیستی ایلام
بهزیستی ایلام
لوگوی کرمان
تاکسیرانی کرمان
112
لوگوی بابلسر
شهرداری بابلسر
لوگوی جهاد
جهاد کشاورزی
لوگوی نفت
سازمان صنعت نفت

تاثیر اپلیکیشن در کنار سایت

این مهم است که همواره در نظر داشته باشید، وجود یک سایت در کنار اپلیکیشن آموزشی می تواند در اعتبار برند شما موثر باشد. بسیاری از افراد زمانی که برای دریافت منابع آموزشی به سایت های آموزشی مراجعه می کنند، با دیدن اپلیکیشن آموزشی موبایل، با میل بیشتری به سراغ اپ می روند. زیرا می توانند خدمات آموزشی شما را بر روی گوشی همراه خود و در هر زمان داشته باشند.

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید

برای ساخت اپلیکیشن اندروید می تواند از دو روش کلی استفاده کنید: ۱) از زبان های برنامه نویسی اندروید استفاده کنید ۲) از اپلیکیشن های اپ ساز بهره ببرید. ساخت اپلیکیشن با استفاده از زبان های برنامه نویسی کار ساده ای نیست و برای اینکه اپلیکیشنی که می سازید، کیفیت بالایی داشته و حرفه ای باشد، باید توسط یک برنامه نویس یا تیمی از برنامه نویسان حرفه ای و توسعه دهندگان اپلیکیشن، ساخته شود. ایراکد با دانش های کاربردی در زمینه طراحی اپلیکیشن های فروشگاهی میتواند برای انتخاب بهترین تیم حرفه ای طراحی اپلیکیشن گزینه ی مناسبی باشد. در صورتی که هیچ دانش برنامه نویسی ندارید و نمی خواهید پول زیادی بابت استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن اندروید بپردازید، می توانید از اپلیکیشن های اپ ساز که هیچ نیازی به دانستن برنامه نویسی ندارند، کمک بگیرید که البته بعضی از آن ها پولی هستند ولی بعضی رایگان می باشند اما گزینه های متنوعی پیش روی شما نمی گذارند.

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی IOS

سیستم عامل iOS که مخصوص گوشی های آیفون شرکت اپل است، پس از سیستم عامل اندروید، پرکاربردترین سیستم عامل در دنیا است. زبان های برنامه نویسی Objective-C و Swift بهترین زبان ها برای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی iOS هستند. با وجود اینکه Objective-C سابقه بیشتری دارد، ولی Swift یک زبان جدیدتر، سریع تر و راحت تر است. البته اپلیکیشن های اپ ساز نیز برای ساخت اپلیکیشن های iOS موجود می باشند، ولی دقت داشته باشید که اپ استور اپل، برخلاف پلی استور گوگل، روی کیفیت اپلیکیشن هایی که منتشر می کند بسیار حساس است و هر اپلیکیشن بی کیفیتی که با یک اپ ساز بسازید، نمی تواند در اپ استور اپل منتشر شود ایراکد با دانش برنامه نویسی موبایل در زمینه اپ های ios بهترین خدمات را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار میدهد. کافیست فروشگاه خود را برای طراحی اپلیکیشن حرفه ای فروشگاهی به ما بسپارید.

طراحی اپلیکیشن آموزشی

بسیاری از کسانی که صاحب مهارت و تخصص خاصی هستند، به جهت آنکه بتوانند از این مهارت، درجهت کسب درآمد بیشتر استفاده کنند، آن را به صورت ویدئوهای آموزشی در فضای مجازی عرضه کرده و یا دوره های مجازی آموزشی را راه اندازی می کنند. اما برای آن که این مسیر نیز کاربردی تر باشد، نیاز است که از ابزاری استفاده شود که افراد بتوانند در هرجا و در اوقات آزاد بدون نیاز به رایانه از آن بهره گیرند. از همین روست که ضرورت طراحی اپلیکیشن آموزشی حس می شود.

امروزه شرکت هایی که اپلیکیشن های آموزشی را می سازند و سیستم آموزشی با کیفیت و نوینی را راه اندازی می نمایند، توانسته اند بازار خوبی را برای خود ایجاد کرده و به کسب درآمد مناسبی برسند. با به کارگیری اپلیکیشن آموزشی، می توان دوره های آموزشی متفاوتی را ایجاد کرده و ثبت نام کاربران را برای شرکت در دوره ها و استفاده از کلاس های مجازی الزام نمود.

سخن آخر

همانگونه که در دنیای حقیقی برای فروش بیشتر لازم است محصولاتتان بیشتر مورد بازدید قرار گیرد، در دنیای مجازی نیز به بازدید بالا نیاز دارید. تولید محتوای متنی باکیفیت نقش کلیدی در ارتقای سایت دارد. محتوای سایت از عناصر تعیین‌کننده در موفقیت کسب و کار شما است. امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده با شید.

 
 
 

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل دیجیتال مارکتینگ نمی شود و میتوانی از دیگر خدمات گسترده ایراکد استفاده کنی 

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

سفارش تولید محتوای متنی

برای ثبت سفارش تولید محتوای متنی فرم مقابل را کامل کنید تا کارشنان ایراکد درخواست شما بررسی کرده و با شما تماس بگیرند .
اگر ایده ای در ذهن دارید تیم تخصصی ایراکد با انجام مشاوره رایگان و با استفاده از تکنولوژی های روز, رویای شما را به واقعیت تبدیل میکند.

شماره تماس  09124814737  – 021-88881772 

 

اخبار طراحی سایت ایراکد

بهبود رتبه سایت با رفع مسائل هم خواری کلمات کلیدی

کنیبالیزیشن چیست؟

درصورتی که مقالات خود را برای واژه کلیدی مشابه بهینه کنید، ممکن است رتبه‌­بندی شما از کنیبالیزیشن کلمات کلیدی آسیب ­خورده و شما شانس خود

ادامه مطلب »

مقالات تولید محتوای متنی

بهبود رتبه سایت با رفع مسائل هم خواری کلمات کلیدی

کنیبالیزیشن چیست؟

درصورتی که مقالات خود را برای واژه کلیدی مشابه بهینه کنید، ممکن است رتبه‌­بندی شما از کنیبالیزیشن کلمات کلیدی آسیب ­خورده و شما شانس خود

ادامه مطلب »
  • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 88881772-021 تماس بگیرید