تبدیل سایت به اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن های حرفه ای موبایل، قدمی بزرگ به سوی پیشرفت

+ 0
مشتریان
+ 0
پروژه های انجام شده​
+ 0
سابقه فعالیت های ایراکد​
0 +
تجربه با کشور های بزرگ

چرا تبدیل سایت به اپلیکیشن

تبدیل سایت با اپلیکیشن را با ایراکد تجربه کنید. اپلیکیشن های موبایل کاملاً منطبق با دستگاهی است که روی آن طراحی شده است بنابراین سرعت عملکرد و دانلود بالاتری نسبت به سایت طراحی شده دارد. بعلاوه یک نرم‌افزار نیاز به اتصال اینترنت برای کار کردن ندارند و نرم افزارهای تلفن هوشمند همیشه قابل استفاده هستند. امروزه کارفرمایان به دلایل ارتقاء شخصی سازی، ظرفیت های آفلاین، بهتر دیده شدن، اتصال منظم، نیاز خود را به اپلیکیشن بیشتر اجساس می کنند .شرکت برنامه نویسی ایرانیان برای طراحی اپلیکیشن های موبایل بر روی پلتفرم های مختلف از ابزارهای مربوط بهره میبرد. همچنین با طراحی منعطف و کاربر پسند و مطابق با استانداردهای جهانی با جدیدترین طراحی های دنیا همراه با کد نویسی اصولی و بهینه، امکان پشتیبانی و توسعه نرم افزار را متناسب با توسعه کسب و کار شما فراهم می آورد.

Image Min

سایت ها قدرت خود را از دست داده اند ، امروز بیش تر افراد در اپلیکیشن های موبایل به دنبال رفع نیازهای خود هستند

اگر صاحب کسب و کاری قبل از اقدام به ساخت اپلیکیشن ، دارای یک وبسایت باشد و بخواهد دقیقا همان خدمات وبسایتش را از طریق یک اپلیکیشن ارائه دهد ، یک راه بسیار ساده برای این کار وجود دارد: تبدیل سایت به اپلیکیشن

تبدیل سایت به اپلیکیشن چه تاثیری بر کسب و کار دارد؟

ساخت اپلیکیشن برای برندتان سبب می‌شود که میزان آگاهی نسبت به برند شما زیاد شود زیرا هر کسی که اپلیکیشن را نصب کند به طور پیوسته آیکون آن را روی گوشی‌اش خواهد داشت و هر از چندگاهی تنها با یک ضربه روی آیکون وارد آن می‌شود و از آخرین خدمات و محصولات شما مطلع می‌گردد که خودش می‌تواند سبب افزایش فروش شما شود.

به علاوه تجربه کاربری اپلیکشن‌ها از وبسایت‌ها بهتر است که سبب افزایش وفاداری مشتری به برند شما می‌شود. همچنین مشتری می‌تواند از بعضی خدمات اپلیکیشن شما به طور آفلاین استفاده کند و زمانی که آنلاین شود این امکان وجود دارد تا پوش نوتیفیکیشن‌هایی در رابطه با آخرین محصولات و خدمات شما دریافت کند.

به طور کلی تبدیل سایت به اپلیکیشن سبب افزایش بازدیدها از خدمات شما و وفاداری مشتریان به برند شما شده و در نهایت فروش محصولات و خدمات شما را بالا می‌برد.

تبدیل سایت به اپلیکیشن با اپلیکیشن ساز ایراکد

برای تبدیل سایت به اپلیکیشن روش های متعددی وجود دارد که یکی از این روش ها استفاده از اپ ساز ایراکد است . شما با استفاده از اپلیکیشن ساز ایراکد می توانید به راحتی صفحات سایت خود را که به صورت ریسپانسیو طراحی شده در اپلیکیشن نمایش دهید.

علاوه بر این شما می توانید از دیگر امکانات این اپ ساز استفاده کنید که به شما کمک می کند یک اپلیکیشن کامل با خدمات گسترده برای کاربرانتان طراحی کنید. از جمله این خدمات ایجاد فروشگاه ساز آنلاین ، بلاگ آموزشی ، صفحه ی تماس با ما ، درباره ی ما ، ارسال پوش نوتیفیکیشن ، نمایش اخبار از سایت در بلاگ و بسیاری از امکانات دیگر می باشد.

3 گام تا تبدیل سایت به اپلیکیشن

1

سفارش تبدیل سایت به اپلیکیشن

همین حالا میتوانید سفارش تبدیل سایت به اپلیکیشن خود را ثبت کنید یا برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

2

اضافه کردن محتوا به اپلیکیشن

محتوای مورد نیاز خود را برای طراحی اپلیکیشن را ثبت کنید.

3

تبلیغات و انتشار اپلیکیشن

اپلیکیشن شما آماده ی بهره برداری انتشار است

Device Slider

امکانات تبدیل سایت به اپلیکیشن

 • نمایش استاندارد صفحات سایت در اپلیکیشن 
 • قابلیت ارسال نوتیفیکیشن به کاربران
 • صفحه ی درباره ی ما
 • صفحه ی تماس با ما
 • ارائه ی بلاگ آموزشی (اپ ساز )
 • ایجاد فروشگاه آنلاین همراه با درگاه پرداخت (اپ ساز )

ویژگی های تبدیل سایت به اپلیکیشن

ارسال پوش نوتیفیکیشن به کاربران از پنل مدیریتی

انتشار اپلیکیشن در مارکت های معتبر اندروید و ios

تحویل محصول طبق زمانبدی مشخص

سرعت اپلیکیشن در بارگذاری محتوا و صفحات مختلف اپلیکیشن

تبدیل سایت به اپلیکیشن برای چه مشاغلی مناسب است؟

تبدیل سایت به اپلیکیشن فروشگاهی

تبدیل سایت به اپلیکیشن خدماتی

تبدیل سایت به اپلیکیشن کاتالوگ

تبدیل سایت به اپلیکیشن گردشگری

تبدیل سایت به اپلیکیشن شهرداری

تبدیل سایت به اپلیکیشن خبری

تبدیل سایت به اپلیکیشن پزشکی

تبدیل سایت به اپلیکیشن فروشگاه فایل

تبدیل سایت به اپلیکیشن ورزشی

تبدیل سایت به اپلیکیشن بیمه

تبدیل سایت به اپلیکیشن آموزشی

تبدیل سایت به اپلیکیشن خدماتی

طراحی اپلیکیشن کاتالوگ

طراحی اپلیکیشن اختصاصی

مهم ترین مزیت تبدیل سایت به اپلیکیشن هزینه پایین و ساخت اپلیکیشن در کم ترین زمان است اما اگر برای کاربران خود نیاز به طراحی اپلیکیشن حرفه ای دارید این روش توصیه نمی شود . بهتر است شما تمامی امکاناتی که برای استفاده کاربران اپلیکیشن در نظر دارید را یادداشت کنید و برای طراحی آن سفارش طراحی اپلیکیشن اختصاصی بدهید. صفحاتی که نیاز دارید در اپلیکیشن داشته باشید را به تیم توسعه دهنده بدهید تا به صورت وب ویو یا به صورت اختصاصی در اپلیکیشن برای شما پیاده سازی کنند.نمایش صفحات به صورت وب ویو طراحی اپلیکیشن را آسان تر و هزینه کم تری برای ما به همراه دارد.

مراحل طراحی اپلیکیشن کاتالوگ اختصاصی:

 • طرح سفارش ساخت اپلیکیشن
 • طراحی رابط کاربری
 • برنامه نویسی اپلیکیشن
 • تست و آزمایش اپلیکیشن
 • تبلیغات و انتشار اپلیکیشن

سفارش طراحی اپلیکیشن اختصاصی

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان بزرگترین  شرکت ساخت اپلیکیشن موبایل  ایران به شما این است که اگر تصمیم به ساخت اپ اختصاصی خودتان را دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 1772 8888-021 ) استفاده کنید. اپ اندروید اختصاصی یا اپ iOS اختصاصی و این که اپلیکیشن شما چگونه می‌تواند به فروش بیشترتان کمک کند. این ها بخشی از سوالاتی ست که پیش از سفارش بهتر است جواب آن‌ها با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

هزینه تبدیل سایت به اپپلیکیشن

برای تبدیل سایت به اپلیکیشن روش های متعددی وجود دارد و بسته به فناوری و روشی که برای تبدیل سایت به اپلیکیشن استفاده شود هزینه تبدیل سایت به اپلیکیشن متفاوت است.

پنل مدیریتی

نسخه اندروید و IOS

پشتیبانی

انتشار در مارکت ها

طراحی رابط کاربری اختصاصی

پنل مدیریتی

نسخه اندروید و IOS

پشتیبانی

انتشار در مارکت ها

طراحی رابط کاربری اختصاصی

تبدیل سایت به اپلیکیشن اندروید

برای ساخت اپلیکیشن اندروید می تواند از دو روش کلی استفاده کنید: ۱) از زبان های برنامه نویسی اندروید استفاده کنید ۲) از اپلیکیشن های اپ ساز بهره ببرید. ساخت اپلیکیشن با استفاده از زبان های برنامه نویسی کار ساده ای نیست و برای اینکه اپلیکیشنی که می سازید، کیفیت بالایی داشته و حرفه ای باشد، باید توسط یک برنامه نویس یا تیمی از برنامه نویسان حرفه ای و توسعه دهندگان اپلیکیشن، ساخته شود. ایراکد با دانش های کاربردی در زمینه طراحی اپلیکیشن های فروشگاهی میتواند برای انتخاب بهترین تیم حرفه ای طراحی اپلیکیشن گزینه ی مناسبی باشد. در صورتی که هیچ دانش برنامه نویسی ندارید و نمی خواهید پول زیادی بابت استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن اندروید بپردازید، می توانید از اپلیکیشن های اپ ساز که هیچ نیازی به دانستن برنامه نویسی ندارند، کمک بگیرید.

تبدیل سایت به اپلیکیشن ios

سیستم عامل iOS که مخصوص گوشی های آیفون شرکت اپل است، پس از سیستم عامل اندروید، پرکاربردترین سیستم عامل در دنیا است. زبان های برنامه نویسی Objective-C و Swift بهترین زبان ها برای ساخت اپلیکیشن کاتالوگ iOS هستند. با وجود اینکه Objective-C سابقه بیشتری دارد، ولی Swift یک زبان جدیدتر، سریع تر و راحت تر است. البته اپلیکیشن های اپ ساز نیز برای ساخت اپلیکیشن های iOS موجود می باشند، ولی دقت داشته باشید که اپ استور اپل، برخلاف پلی استور گوگل، روی کیفیت اپلیکیشن هایی که منتشر می کند بسیار حساس است و هر اپلیکیشن بی کیفیتی که با یک اپ ساز بسازید، نمی تواند در اپ استور اپل منتشر شود ایراکد با دانش برنامه نویسی موبایل در زمینه اپ های ios بهترین خدمات را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار میدهد. کافیست طراحی اپلیکیشن خود را به ما بسپارید.

ما در ایراکد چه خدماتی ارائه می دهیم؟

خدمات طراحی اپلیکیشن

خدمات طراحی سایت

خدمات برنامه نویسی

خدمات دیجیتال مارکتینگ

نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن

مسیریابی آنلاین

آسان سرویس

اداره عشایری

تبدیل سایت به اپلیکیشن چیست؟

یک نسخه سازگار برای موبایل از یک سایت بهترین روش ارائه خدمات آنلاین به مشتریان و مخاطبان از طریق گوشی هوشمند نیست. امروزه بسیاری از کسب و کارها به ساخت اپلیکیشن‌هایی برای خدمات رسانی به مشتریان خود روی آورده اند. استفاده از اپلیکیشن به جای سایت مزیت‌های خاص خودش را دارد ، ارائه برخی مطالب به صورت آفلاین و بسیاری از موارد دیگر که بسته به طراحی اپلیکیشن شما متفاوت خواهد بود.

تبدیل سایت به اپلیکیشن به تأثیری در کسب و کار دارد؟

اگر بخواهیم با بیانی ساده آن را توضیح دهیم باید بگوییم که به مجموعه فعالیت‌هایی مانند طراحی کد‌های مخصوص، برنامه نویسی، آماده سازی اپلیکیشن اولیه، تست آن و… که بیشتر برای کسب و کار مورد استفاده قرار می‌گیرد طراحی اپلیکیشن کاتالوگ و نمونه کار می‌گویند که موضوع این اپلیکیشن‌ها می‌تواند با یکدیگر متفاوت باشد برای مثال برخی از این اپلیکیشن‌ها آموزشی هستند برخی دیگر تبلیغاتی و… به خاطر همین طیف وسیع اپلیکیشن‌های مختلف ، امروزه افراد بسیار مایل به طراحی یک اپلیکیشن برای کسب و کار و فعالیت‌های خود هستند زیرا استفاده از آن دارای مزایای خیلی زیاد می باشد.

گام‌های ساخت تبدیل سایت به اپلیکیشن

– در نظر گرفتن تمامی مشکلات تبدیل سایت به اپلیکیشن

۲- بررسی تمام دلایل ساخت اپلیکیشن از روی سایت

۳- بررسی تمام مزیت‌های اپلیکیشن

۴- ساخت فهرستی از تمامی قابلیت‌هایی که می‌خواهید اپلیکیشن شما داشته باشد

۵- تخمین هزینه تبدیل کردن سایت به اپلیکیشن

۶- فکر کردن در رابطه با طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری

۷- ثبت سفارش ساخت اپلیکیشن در یک شرکت متخصص در این زمینه

ویژگی‌های محصول تبدیل سایت به اپلیکیشن

اپلیکیشن شما می‌تواند مخصوص اندروید یا می‌تواند مخصوص iOS باشد. می‌تواند دارای قابلیت جستجو باشد، می‌تواند دارای دسته بندی باشد، می‌تواند به گونه‌ای باشد که بتوان در آن یک حساب کاربری دست کرد.

بعضی اپلیکیشن‌ها فقط در صورت اتصال به اینترنت قابل استفاده هستند و از بعضی دیگر در حالت آفلاین نیز می‌توان استفاده کرد. یکی از ویژگی‌های مهم در بسیاری از اپلکیشن‌های فروشگاهی، قابلیت فیلتر کردن بر اساس فیلترهای مختلف مثل قیمت، رنگ، مدل و … است. بعضی اپلیکیشن‌ها قابلیت چت دارند و بعضی دیگر خیر. تمامی این موارد هم به ویژگی‌های سایت شما و هم به میزان پولی که می‌خواهید برای ساخت اپلیکیشن اختصاص دهید بستگی دارد.

تبدیل سایت به اپلیکیشن برای چه مشاغلی مناسب است؟

با وجود تمامی مزایایی که برای ساخت اپلیکیشن گفته شد، بعضی از مشاغل نیازی به اپلیکیشن نداردن. برای مثال یک فروشگاه تخصصی که شاید هر کسی در زندگی اش هر از چند گاهی به محصولات آن نیاز پیدا کند، نیازمند اپلیکیشن نیست.

برای مثال تصور کنید شما صاحب یک فروشگاه فن کویل هستید. قطعا هیچ کس حاضر نخواهد بود اپلیکیشن فروشگاه شما را روی گوشی اش نصب کند چون افراد خیلی کمی در طول زندگی خود فن کویل می‌خرند و آن‌هایی که این کار را می‌کنند معمولا تنها یک بار در زندگی خود این کار را انجام می‌دهند.

بنابراین، تبدیل وبسایت به اپلیکیشن تنها برای کسب و کارهایی که محصولات و خدماتی پر فروش و عمومی مثل کتاب، موبایل، مواد خوراکی، حمل و نقل و … ارائه می‌دهند مناسب می‌باشد.

 

مزیت‌های تبدیل سایت به اپلیکیشن

در این بخش دلایل بهتر بودن اپلیکیشن‌ها نسبت به وبسایت‌ها را برای کسب و کار به شما معرفی می‌کنیم:

۱- امکان سفارشی سازی خدمات رسانی به مشتریان با استفاده از اپلیکیشن‌ها بیشتر است.

اپلیکیشن‌ها از طرق جمع آوری اطلاعات از کاربران مثل اطلاعات دموگرافیک، امکان خدمات رسانی و بازاریابی سفارشی سازی شده به آن‌ها را فرآهم می‌آورند.

۲- ساده‌تر بودن ارسال نوتیفیکیشن به کاربران اپلیکیشن ها

۳- امکان استفاده اپلیکیشن از قابلیت‌های موبایل مثل لوکیشن و دوربین

۴- امکان آنلاین کار کردن با اپلیکیشن‌ها

۵- کاربران زمان بیشتری در اپلیکیشن‌ها صرف می‌کنند

۶- امکان چت کردن و ارتباط با مشتریان در اپلیکیشن‌ها ساده‌تر است

۷-  سرعت اپلیکیشن‌ها از وبسایت‌ها بیشتر است

نمایش بیشتر نمایش کمتر

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل طراحی اپلیکیشن نمی شود و میتوانی از دیگر خدمات گسترده ایراکد استفاده کنی 

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

سوالات متداول

منظور از تبدیل سایت به اپلیکیشن چیست؟

یعنی محتواها و ویژگی‌های وبسایت شما به صورت اپلیکیشن در می‌آیند.

شما می توانید برای سایتی که دارید اپلیکیشن آن را برای کاربرانتان تهیه کنید و تمامی خدماتی که در سایت ارائه می دهید در داخل اپلیکیشن وجود داشته باشند.

سرویس پوش نوتیفیکیشن چیست و چه کاربردی دارد؟

سرویس پوش نوتیفیکیشن برای اپلیکیشن باعث پویایی و تعامل بهتر کاربران با اپلیکیشن می شود .با این سرویس شما می توانید اطلاع رسانی ها و اعلان هایی که قصد دارید برای کاربران ارسال کنید از طریق پوش نوتیفیکیش به کاربران ارسال کنید.

چرا Iracode را برای طراحی اپلیکیشن انتخاب کنیم؟

ایراکد با دانش خاص در زمینه ی برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایل و ios به طراحی اپلیکیشن های اختصاصی و چندفروشگاهی می پردازد. کاربران بعد از سفارش اپلیکیشن و تحلیل رقبا می توانند به صورت خیلی تخصصی کار را به تیم حرفه ای ایراکد بسپارند . طراحی اپلیکیشن های اختصاصی به همراه اپ های چند فروشندگی از تخصص های ایراکد در این زمینه می باشد.

تبدیل سایت به اپلیکیشن به تأثیری در کسب و کار دارد؟

ساخت اپلیکیشن برای برندتان سبب می‌شود که میزان آگاهی نسبت به برند شما زیاد شود زیرا هر کسی که اپلیکیشن را نصب کند به طور پیوسته آیکون آن را روی گوشی‌اش خواهد داشت و هر از چندگاهی تنها با یک ضربه روی آیکون وارد آن می‌شود و از آخرین خدمات و محصولات شما مطلع می‌گردد که خودش می‌تواند سبب افزایش فروش شما شود.

به علاوه تجربه کاربری اپلیکشن‌ها از وبسایت‌ها بهتر است که سبب افزایش وفاداری مشتری به برند شما می‌شود. همچنین مشتری می‌تواند از بعضی خدمات اپلیکیشن شما به طور آفلاین استفاده کند و زمانی که آنلاین شود این امکان وجود دارد تا پوش نوتیفیکیشن‌هایی در رابطه با آخرین محصولات و خدمات شما دریافت کند.

به طور کلی تبدیل سایت به اپلیکیشن سبب افزایش بازدیدها از خدمات شما و وفاداری مشتریان به برند شما شده و در نهایت فروش محصولات و خدمات شما را بالا می‌برد.

تبدیل سایت به اپلیکیشن چه مزایایی دارد؟

1- امکان سفارشی سازی خدمات رسانی به مشتریان با استفاده از اپلیکیشن‌ها بیشتر است.

۲- ساده‌تر بودن ارسال نوتیفیکیشن به کاربران اپلیکیشن ها

۳- امکان استفاده اپلیکیشن از قابلیت‌های موبایل مثل لوکیشن و دوربین

۴- امکان آنلاین کار کردن با اپلیکیشن‌ها

۵- کاربران زمان بیشتری در اپلیکیشن‌ها صرف می‌کنند

۶- امکان چت کردن و ارتباط با مشتریان در اپلیکیشن‌ها ساده‌تر است

۷-  سرعت اپلیکیشن‌ها از وبسایت‌ها بیشتر است

تبدیل اپلیکیشن به سایت چه تاثیری بر سئوی سایت دارد؟

تبدیل سایت به اپلیکیشن سبب نمی‌شود که شما از مزیت‌های سئو کردن بی بهره شوید بلکه با سئو کردن مناسب در بخش توضیحات اپ استور یا گوگل پلی استور می‌توانید کاری کنید که کاربران از طریق موتورهای جستجو بتوانند اپلیکیشن شما را پیدا کنند

سوالات متداول

آیا نمی‌خواهید همچون جمع 4000 نفری مشتریان ایراکد، موفقیت را تجربه کنید؟

با 14 سال سابقه فعالیت در حوزه برنامه نویسی و طراحی سایت

 

 

سفارش طراحی اپلیکیشن

برای ثبت سفارش طراحی اپلیکیشن فرم مقابل را کامل کنید تا کارشناسان ایراکد درخواست شما بررسی کرده و با شما تماس بگیرند .
اگر ایده ای در ذهن دارید تیم تخصصی ایرانیان با انجام مشاوره رایگان و با استفاده از تکنولوژی های روز, رویای شما را به واقعیت تبدیل میکند.

4737 481 0912

1772 021-8888 

اخبار طراحی اپلیکیشن ایراکد

مقالات طراحی اپلیکیشن فروشگاهی