طراحی فروشگاه اینترنتی با وردپرس و تفاوت آن با کد نویسی

طراحی فروشگاه اینترنتی با وردپرس و تفاوت آن با کد نویسی

مقدمه

برای خرید یک مغازه اینترنتی میتوانید با یک تماس تلفنی یا ثبت درخواست در یک وب سایت در کوتاه ترین زمان ممکن صاحب وب سایت فروشگاهی یا همان مغازه اینترنتی شوید، و یا یک مغازه اینترنتی از صفر، اختصاصی برای خودتون بسازید. پس برای شروع این مقاله را دنبال کنید.

آنچه در این مقاله می خوانید:

برای شروع هر کسب و کار اولین موردی که مد نظر است، محلی برای شروع کسب و کار می باشد. در فضای فیزیکی و واقعی داشتن یک مغازه برای شروع کار ضروری است، همین موضوع برای یک کسب و کار اینترنتی نیز هم صدق می کند. مغازه، برای یک کسب و کار اینترنتی، وب سایت آن کسب و کار می باشد، یک مغازه اینترنتی.
اما برای خرید یک مغازه اینترنتی چه باید کرد، به کدام بنگاه معاملات املاک باید مراجعه کنیم؟ برای خرید یک مغازه اینترنتی میتوانید با یک تماس تلفنی یا ثبت درخواست طراحی سایت فروشگاهی خود در کوتاه ترین زمان ممکن، شاید تنها در مدت چند روز صاحب وب سایت فروشگاهی یا همان مغازه اینترنتی شوید، و یا یک مغازه اینترنتی از صفر، اختصاصی برای خودتون بسازید.

 

 1. خرید وب سایت فروشگاهی یا ساخت وب سایت فروشگاهی؟
 2. Cms یا سیستم مدیریت محتوا، ورد پرس چیست؟
 3. مزایا و معایب وردپرس برای طراحی یک سایت.
 4. برنامه نویسی برای یک سایت فروشگاهی
 5. مزایا و معایب طراحی سایت با برنامه نویسی
 6. طراحی سایت با وردپرس بهتر است یا برنامه نویسی؟
 7. طراحی سایت فروشگاهی با ورد پرس بصرفه تر است یا برنامه نویسی؟
 8. تجربه صاحبان فروشگاه‌‌ های اینترنتی وردپرس و سایت‌های فروشگاهی اینترنتی برنامه نویسی شده

 

طراحی فروشگاه اینترنتی وردپرس یا کدنویسی

چگونه در کم ترین زمان ممکن صاحب فروشگاه اینترنتی شویم؟

از آنجایی که رقابت در بین کسب‌وکار‌های اینترنتی بیش از پیش افزایش پیدا کرده، هرروزی که از این بازار رقابتی هقب بمانیم متحمل ضرر خواهیم شد، پس بهتر درکم ترین زمان ممکن باید پا به عرصه بازار اینترنتی بگذاریم.

اما اگر هنوز وارد این بازار نشده اید، اصلا نگران نباشید، یک ضرب المثل قدیمی هست که می گوید:” ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه اس “. بنابراین برای اینکه با در کم ترین زمان و با حداقل هزینه صاحب یک فروشگاه اینترنتی شوید حتما به شرکت طراحی سایت ما سر بزنید و صاحب فروشگاه اینترنتی شده و از کسب‌ و کار در فضای اینترنتی و درآمد حاصله از آن لذت ببرید.

 

اما یک سوال: طراحی سایت با وردپرس وبرنامه نویسی شده چه تفاوتی دارد؟ در ادامه به این سوال پاسخ خواهیم داد.

 

Cms  یا سیستم مدیریت محتوا، وردپرس چیست؟

Cms مخفف content manegnet system  می باشد.

WordPress، سیستم تولید محتوا یک برنامه کامپوتری است که به کمک آن می‌توانیم وب سایت فروشگاهی یا هر وب سایتی که با آن طراحی شده را کنترل کنیم، این کار بسیار ساده است و تنهابا دیدن یک دوره آموزشی ساده می‌‌توانید سایت خود را مدیریت کنید.

طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس علاوه بر صرف زمان و هزینه‌ایی که نسبت به طراحی سایت برنامه نویسی شده دارد، بسیار روش مناسب وبصرفه ایی برای کسب وکارهای که به تازگی وارد فضای مجازی شده اند، می باشد.مدیریت سایت های فروشگاهی و طارحی سایت های فروشگاهی با وردپرس، با توجه به رابط کاربری ساده ایی که داردهر نوع کسب‌وکاری می تواند از امکانات آن برای رشد کسب‌وکار اینترنتی خود استفاده کند.طراحی سایت فروشگاهی علاوه برمواردی که بیان شده دارای مزایا دیگری است که در ادامه به آن ها خواهیم پرد.

 

مزایا طراحی وب سایت فروشگاهی با wordpress

مزایا طراحی وب سایت فروشگاهی با wordpress

 1. کاهش مدت زمان در طراحی وب سایت فروشگاهی
 2. کاهش هزینه های مالی در طراحی وب سایت فروشگاهی
 3. مدیریت محتوا
 4. مدیریت وب سایت فروشگاهی توسط صاحب فروشگاه

آموزش ساخت سایت فروشگاهی با وردپرس، از آنجایی که در طراحی صفحات وب از قالب های اماده استفاده میکند، تنها نیاز به یک فرد متخصص در وردپرس می باشد که کار طراحی را انجام دهد. و پس از آن مدیریت وب سایت و مدیریت محتوا توسط خود صاحب وب سایت میتواند انجام شود.

خوب و بد همیشه در کنار یک دیگر هستند و جز جدا نشدنی از یک دیگر به حساب می‌آید. درکنار هر مزیت، معایبی هم داریم که باید به آن دقت شود.

 

معایب طراحی فروشگاه اینترنتی با وردپرس

 1. هزینه نگهداری بالا
 2. آسیب پذیری بیشتر نسبت به طراحی وب سایت برنامه نویسی شده.
 3. مسائل مربوط به وردپرس
 4. تم‌ها و پلاگین‌های پرمیوم و تجاری وردپرس گران است و پشتیبانی به موقع و منظمی نیز ندارد

 

طراحی وب سایت فروشگاهی برنامه نویسی شده

یک راه دیگر برای اینکه صاحب یک مغازه اینترنتی یا همان فروشگاه اینترنتی شوید، طراحی و ساخت وب سایت فروشگاهی با استفاده از برنامه نویسی است.

طراحی سایت با وردپرس یا برنامه نویسی مشابه با ساخت یک مغازه تجاری از یک زمین خالی است. و میتواند از صفر تا صد یک وب سایت فروشگاه اینترنتی را بر طبق خواست خود طراحی کنید. و آجربه آجر آن را خودتان انتخاب کنید.

در این روش با توجه به زمان و هزینه مالی زیادی را برای طراحی یک وب سایت فروشگاهی برنامه نویسی شده صرف کرده اید، اما در نهایت صاحب یک مغازه اینترنتی امن ومعماری شده، هستند.

 

مزایا طراحی وب سایت اینترنتی با برنامه نویسی

 1. پیاده‌سازی جزئی ترین خواسته ها
 2. ساختار دورنی یک پارچه تر
 3. تهیه شده توسط یک تیم طراحی

 

معایب طراحی وب‌سایت فروشگاهی برنامه نویسی شده

 1. هزینه بالا طراحی
 2. مدت زمان طولانی طراحی سابت برنامه نویسی شده از سفارش تا تحویل
 3. پشتیبانی توسط تیم اولیه طراحی و برنامه نویسان

طراحی وب سایت با وردپرس بهتر است یا برنامه نویسی

طراحی وب سایت با وردپرس بهتر است یا برنامه نویسی

تفاوت طراحی سایت فروشگاهی وردپرس با کدنویسی مانند شما یک زمین ساخت مغازه اینترنتی دارید که باید یک تیم معماری متخصص در زمینه های مختلف را داشته باشید تا بتوانید فروشگاه اینترنتی خودتان را بسازید.نیاز به نقشه ساختمان دارید، نیاز به طراح دارید و کلی آدم دیگر.

این افراد در کنارهم، بخشی از کار انجام می دهند تا یک فروشگاه اینترنتی برنامه نویسی شده طراحی وتولید شود. توجه داشته باشیدد که کلیه این افراد تحت نظر شرکت طراحی وب سایت مدیریت می‌شوند.

به بیان دیگربرای طراحی وساخت یک فروشگاه اینترنتی برنامه نویسی شده، شما با یک شرکت طراحی وب سایت فروشگاهی قراردادبسته وسفارش کار خودتان را می دهید و باتوجه به صرف زمان و هزینه مالی سفارش خودتان را تحویل میگرید.

اما در طراحی وب سایت با وردپرس، شما یک مغازه ساخته شده دارید که تنها نیاز به یک دیزاینر برای دیزاین داخلی مغازه دارید که این کار به راحتی تنها توسط یک نفرانجام میشود. حتی اگر خودتان هم دیزاین بدانید، می‌توانید بعد از تحویل مغازه تغییراتی جزئی بدهید.

به عبارتی برای طراحی یک فروشگاه اینترنتی با wordperss  شما قالب طراحی یک وب سایت فروشگاهی را دارید و تنها نیاز به یک فرد متخصص وردپرس برای طراحی ظاهری وب سایتتان دارید. حتی صاحب فرشگاه اینترنتی بعد از تحویل وب سایت خود با کمی آموزش میتواند مدیریت وب‌سایت و مدیریت محتوا وب‌سایت فروشگاهی خود را انجام دهد.

 

تجربه صاحبان فروشگاه‌‌ های اینترنتی وردپرس و سایت‌های فروشگاهی برنامه نویسی شده

با توجه به تجربه صاحبان فروشگاه‌های اینترنتی برنامه نویسی شده و فروشگاه وردپرسی، استفاده از وب سایت های طراحی شده با وردپرس یا برنامه نویسی شده، بسته به کسب وکار از این جهت که آیا یک کسب و کار اینترنتی، نو ورود است یا خیر، و میزان توانایی مالی برای سفارش یک وب سایت فروشگاهی و مواردی دیگر، میتواند متفاوت باشد.

البته این نکته هم حائز اهمیت است که آیا صاحب فروشگاه اینترنتی برای پشتیبانی از فروشگاه خود، توان استخدام نیرو متخصص برای انجام این کار را دارد؟ و یا آیا توان پرداخت هزینه های پشتیبانی وب سایت توسط شرکت طراحی وب سایت را دارد یا خیر؟  در وب سایت های فروشگاهی طراحی شده با wordperss پشتیبانی از وب سایت به نسبت فروشگاه های اینترنتی طراحی شده با برنامه نویسی آسان تر بوده، و در بعضی از موارد صاحب فروشگاه می‌تواند پشتیبانی از فروشگاه اینترنتی خود را انجام دهد.

 

در انتها، انتخاب اینکه صاحب، یک فروشگاه اینترنتی طراحی شده با وردپرس یا فروشگاه اینترنتی برنامه نویسی شده باشید، بنا بر شرایط و فاکتورهای شخصی خودتان میتوانید صاحب مغازه اینترنتی به یکی از 2 روش فروشگاه اینترنتی وردپرسی یا فروشگاه اینترنتی برنامه نویسی شده باشید، برعهده خودتان است. درصورت نیاز به مشاوره، درمورد انتخاب بین فروشگاه اینترنتی برنامه نویسی شده یا فروشگاه wordpress  می‌توانید با مشاوران شرکت طراحی وب سایت در ارتباط باشید و بعد از انتخاب، پروژه‌تان را به ما بسپارید.

تا باتوجه به شرایطی که خواهید داشت وب سایت فروشگاه اینترنتی شما را طراحی وتولید کرده تا هر چه زودتر وارد بازار کسب وکاردیجیتالی شوید، و این فرصت طلایی را بیشتر از این از دست ندهید.

اگر در حال حاضر فرصت مطالعه این مقاله را ندارید، می توانید فایل PDF آن را دریافت کنید

related blogs

مقالات مرتبط

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

آکادمی ایراکد

مشاوره فنی و تخصصی رایگان

جهت دریافت خدمات مشاوره و یا سفارش طراحی سایت و اپلیکیشن، سئو و سایر خدمات شرکت فرم زیر را تکمیل نمایید.مشتاقانه پاسخگوی شما خواهیم بود

Comments

دیدگاه ها و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ثبت سفارش

Registration Form