آموزش فعالسازی هوش مصنوعی المنتور

آموزش فعالسازی هوش مصنوعی المنتور

مقدمه

طراحی سایت حرفه ای و کاربرپسند را در یک چشم بر هم زدن با هوش مصنوعی المنتور تجربه کنید! اگر علاقه مند به کدنویسی و طراحی سایت هستید اما وقت و دانش کافی ندارید افزونه شگفت انگیز هوش مصنوعی المنتور برای سایت های وردپرسی ناجی شماست تا بتوانید با بهره مندی از قدرت هوش مصنوعی طراحی وب سایت را سریع تر و در عین حال کارآمدتر انجام دهید. انتخاب قالب، پیکربندی تنظیمات و ویرایش محتوا، تنها بخشی از قابلیت های این افزونه قدرتمند است که فرآیند پیچیده و زمانبر طراحی سایت را برایتان ساده و آسان میکند.

آنچه در این مقاله می خوانید:

پس از ورود هوش مصنوعی به محبوب ترین صفحه ساز وردپرس دیگر نیازی به نوشتن محتوا و یا طراحی سایت با CSS ندارید کافی است با فعال کردن این افزونه بر روی وردپرس سایت خود از قابلیت های شگفت انگیز آن بهره مند شوید. در این مقاله همراه شما خواهیم بود تا بتوانید با استفاده از این ابزار قدرتمند تجربه طراحی سایت حرفه ای و جذابی را برای خود رقم بزنید.

آموزش فعالسازی هوش مصنوعی المنتور

برای آن که بتوانید از قابلیت های هوش مصنوعی در المنتور بهره مندی شوید نیازاست در وهله ی اول این ابزار را بر روی افزونه المنتور خود فعالسازی کنید. برای این کار بایستی مراحلی را پشت سر بگذارید. البته پیش از هر چیز باید بدانید که فعال کردن این ابزار قدرتمند تنها با بروزرسانی این افزونه به آخرین نسخه امکان پذیر است.

گام اول: ایجاد لندینگ پیج یا پست جدید

برای شروع نیاز به ایجاد لندینگ پیج یا پست جدید در سایت وردپرس خود دارید. از این رو از طریق داشبورد وردپرس با انتخاب گزینه “برگه ها یا نوشته ها” و سپس با کلیک بر روی گزینه “افزودن جدید” میتوانید لندینگ پیج یا پست جدید بسازید.

گام اول: ایجاد لندینگ پیج یا پست جدید

گام دوم: افزودن یک ویجت متنی

با افزودن یک ویجت متنی بایستی ویجت ویرایشگر متن را از نوار کناری که در سمت راست المنتور قرار دارد به داخل صفحه بکشید و سپس رها کنید!

گام دوم: افزودن یک ویجت متنی

گام سوم: کلیک بر روی ” Write with AI”

در این مرحله در بخش ویرایش برگه دکمه ای با عنوان Write with AI”” به شما نمایش داده میشود که با کلیک بر روی آن دستیار Elementor AI برای شما باز خواهد شد.

گام چهارم: اتصال به حساب کاربری المنتور

در گام چهارم پنجره ای با پیغام ” Step into the future with Elementor AI ” برای شما باز میشود که برای ادامه روند بایستی بر روی گزینه ” connect” کلیک کنید.

گام چهارم: اتصال به حساب کاربری المنتور

لازم به ذکر است در صورتی که حساب کاربری المنتور دارید کافی است ایمیل و پسورد خود را وارد کنید! در غیر این صورت باید برای ایجاد یک حساب کاربری جدید اقدام کنید. گفتنی است برای ایجاد حساب جدید میتوانید با حساب گوگل خود به حساب المنتور خود متصل و وارد شوید.

اتصال به حساب المنتور

گام پنجم: فعال کردن هوش مصنوعی المنتور Elementor

در مرحله نهایی برای فعال کردن هوش مصنوعی در المنتور کافی است گزینه Connect را بزنید تا وارد سایت خود شوید. پس از آن این ابزار قدرتمند برای شما فعال خواهد شد.حال میتوانید از قابلیت های شگفت انگیز هوش مصنوعی المنتور نهایت استفاده را ببرید.

گام پنجم: فعال کردن هوش مصنوعی المنتور Elementor

امکانات و قابلیت های هوش مصنوعی المنتور

این قابلیت ها و امکانات فوق العاده هوش مصنوعی در المنتور است که موجب شده تا بسیاری از طراحان سایت به دنبال فعال سازی این ابزار قدرتمند بر روی وب سایت وردپرس خود باشند. از جمله قابلیت های هوش مصنوعی در المنتور میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

تولید کدهای سفارشی

کنترل بیشتر بر روی ظاهر عناصر وب سایت با کدهای سفارشی امکان پذیر می باشد. این در حالی است که با استفاده از کدهای سفارشی میتوانید اندازه، قلم، رنگ و دیگر ویژگی هایی که در طراحی سایت مطرح است را تغییر دهید. هوش مصنوعی المنتور نیز با قابلیت تولید و بهبود کدهای سفارشی همچون JavaScript ، HTML، CSS طراحان وب سایت را در امر سفارشی سازی ظاهری وب سایت یاری میکند تا وب سایتی زیبا و کاربرپسند را طراحی نمایند.

تولید محتوای متنی

از دیگر قابلیت های شگفت انگیز هوش مصنوعی در المنتور میتوان به تولید محتوای متنی اشاره نمود. از این رو کافی است کار تولید متن هایی همچون تیترها، توضیحات محصولات و غیره را به این ابزار بسپارید تا بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن متن های متنوع و در عین حال جذابی را برای وب سایت شما تولید کند. هم چنین میتوانید با پرامپت هایی از او بخواهید تا محتوای متنی خود را با ساختار و لحن مناسبی تولید نماید.

امکانات و قابلیت های هوش مصنوعی المنتور

ترجمه به زبان های دیگر

با استفاده از هوش مصنوعی المنتور میتوانید محتوای خود را به زبان های دیگر ترجمه نمایید این کار در جذب مخاطبان از سراسر دنیا نقش موثری دارد.

ایجاد تصاویر

دیگر نیاز نیست برای پس زمینه، آیکون ها و محصولات ساعت ها به دنبال تصاویر مناسبی باشید. کافی است از طریق هوش مصنوعی المنتور تولید این نوع تصاویر را به او بسپارید.

تولید کد در ویجت HTML

با توجه به این که المنتور بیش از 100 ویجت را درون خود جای داده از این رو میتوانید بدون نیاز به کدنویسی HTML کدهایی را در ویجت HTML تولید نمایید.

کاربردهای هوش مصنوعی المنتور در انواع وب سایت ها

در این بخش به مهمترین کاربردهای هوش مصنوعی المنتور در انواع وب سایت ها اشاره ای خواهیم داشت:

کاربردهای هوش مصنوعی المنتور در انواع وب سایت ها

نسخه صوتی مقاله، تولید شده با کمک هوش مصنوعی :

مزیت های استفاده از هوش مصنوعی المنتور

در خصوص مزیت های استفاده از هوش مصنوعی المنتور میتوان چنین گفت که حضور افزونه هوش مصنوعی در المنتور میتواند مزیت هایی را برای طراحان وب سایت به همراه داشته باشند که عبارتند از :

صرفه جویی در هزینه و زمان

از آن جایی که این هوش مصنوعی قادر به تولید کدهای سفارشی، ایجاد تصاویر، تولید محتوای متنی و ترجمه به زبان های دیگر است از این رو می توان بسیاری از وظایف زمان بر طراحی سایت را در کم ترین زمان ممکن را انجام داد.از طرفی بدون نیاز به استخدام نیروهای انسانی حرفه ای در هزینه خود صرفه جویی کرد.

سهولت در استفاده

طراحی هوش مصنوعی در المنتور به گونه ای است که رابط کاربری آن بسیار ساده و کاربرپسند بوده به طوری که هر شخصی بدون هیچ تجربه ای میتواند با این ابزار کار کند و با بهره مندی از تمامی امکانات و قابلیت های آن وب سایتی را مطابق با سلیقه ی خود طراحی کند.

افزایش نرخ تبدیل

با هوش مصنوعی المنتور میتوانید سایت های جذاب و کاربرپسندی را متناسب با خواسته مخاطبان هدف خود طراحی کنید و شاهد افزایش نرخ تبدیل سایت خود باشید. قابلیت های این افزونه به نحوی است که میتواند با در اختیار قرار دادن عناصر بصری زیبا و CTA های واضح و خاص، نرخ تبدیل مخاطبان به مشتریان را به طرز قابل توجهی افزایش دهد.

سبک محتوایی یکسان

حضور هوش مصنوعی در المنتور میتواند به حفظ سبک محتوایی یکسان در سایت کمک بسیاری کند. این در حالی است که این دستیار نوشتاری هوش مصنوعی با پیشنهاد محتوایی متناسب با برند و هویت سایت به طراح این امکان را میدهد تا برای هر بخش محتوای مناسبی را بارگذاری نماید.

نتیجه گیری

در نهایت با فعالسازی هوش مصنوی المنتور میتوانید از قابلیت های فوق العاده آن در سایت وردپرسی خود نهایت استفاده را ببرید. در این مقاله سعی کردیم با آموزش فعالسازی هوش مصنوعی المنتور در 5 گام هر آنچه نیاز است در این خصوص بدانید را در اخیتارتان قرار دهیم.

اگر در حال حاضر فرصت مطالعه این مقاله را ندارید، می توانید فایل PDF آن را دریافت کنید

related blogs

مقالات مرتبط

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

آکادمی ایراکد

مشاوره فنی و تخصصی رایگان

جهت دریافت خدمات مشاوره و یا سفارش طراحی سایت و اپلیکیشن، سئو و سایر خدمات شرکت فرم زیر را تکمیل نمایید.مشتاقانه پاسخگوی شما خواهیم بود

Comments

دیدگاه ها و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ثبت سفارش

Registration Form