ارائه راهنمای انتخاب بهترین هاست

مقدمه

اگر صاحب کسب وکاری هستید، میزبانی وب و انتخاب بهترین هاست یک ضرورت است. در حقیقت، حتی فروشگاه­های محلی نیز نیاز به ارائه خدمات آنلاین محصولات خود را خواهند داشت. بسیاری از افراد امروزه از طریق موتورهای جستجویی مانندBing ، Google و Yahoo مشاغل جدید را می­یابند.البته میزبانی وب فقط مختص مشاغل نیست. ممکن است بخواهید یک طراحی  وب سایت یا وبلاگ شخصی نیز داشته و آن را میزبانی کنید. در اینجا مقاله راهنمای انتخاب بهترین هاست را ارائه خواهیم داد، تا بتوانید با انتخابی صحیح، صفحات وب موفقی را ایجاد نمایید.

آنچه در این مقاله می خوانید:

اگر صاحب کسب وکاری هستید، میزبانی وب و انتخاب بهترین هاست یک ضرورت است. در حقیقت، حتی فروشگاه­های محلی نیز نیاز به ارائه خدمات آنلاین محصولات خود را خواهند داشت. بسیاری از افراد امروزه از طریق موتورهای جستجویی مانندBing ، Google و Yahoo مشاغل جدید را می­یابند.

البته میزبانی وب فقط مختص مشاغل نیست. ممکن است بخواهید یک طراحی  وب سایت یا وبلاگ شخصی نیز داشته و آن را میزبانی کنید. در اینجا مقاله راهنمای انتخاب بهترین هاست را ارائه خواهیم داد، تا بتوانید با انتخابی صحیح، صفحات وب موفقی را ایجاد نمایید.

خدمات میزبانی وب

اولین قدم در ایجاد حضور آنلاین، یافتن یک میزبان وب است. شرکتی که پرونده­های وب سایت شما را در سرورهای خود ذخیره کرده و به مرورگرهای کاربران و مشتریان شما تحویل می­دهد.

سرویس­های میزبانی وب انتقال داده­ها، ذخیره­سازی، ایمیل و سایر ویژگی­ها را ارائه می­دهند. حتی نحوه پرداخت شما نیز می­تواند در سایت به گونه­ای متفاوت ارائه شود. بنابراین اختصاص دادن زمان برای ترسیم آن چه شرکت شما برای موفقیت در اینترنت نیاز دارد، ضروری است.

اناخاب بهترین هاست و خدمات میزبانی وب

شرکت های معتبر ارائه دهنده هاست

بسیاری از شرکت­ها خدمات میزبانی هاست را ارائه می­دهند، که در این جا ضمن معرفی آن­ها، راهنمای انتخاب بهترین هاست را نیز در اختیارتان خواهیم گذاشت.

الف – HostGator : 64 درصد تخفیف در برنامه­های میزبانی، با پهنای باند که از 2.64 دلار در هر ماه شروع می­شود.

ب – Bluehost : 40 درصد یا بیشتر در برنامه­های میزبانی وب ارائه می­کند.

ج – Domain.com : برنامه میزبانی با پهنای باند که با 3.75 دلار در هر ماه شروع می­گردد.

د- Godaddyn : حداکثر پنجاه درصد تخفیف در میزبانی وب برای کاربران جدید که با شروع 5.99 دلار در هر ماه آغاز می­گردد.

همچنین باید با دیگر شرکت­های میزبانی وب که در دسترس هستند، آشنا شوید. در ادامه ارائه راهنمای انتخاب بهترین هاست، به سرور خصوصی مجازی (VPS)، میزبانی اختصاصی و برنامه های میزبانی وردپرس اشاره خواهیم کرده که هر یک ویژگی­های مختلفی را ارائه می­­دهد.

 

میزبانی وب مشترک

در میزبانی مشترک وب، روش این گونه است که در آن ارائه دهنده هاست، سایت­های مختلفی را در یک سرور قرار می­دهد. نکته مثبت این است که چندین سایت هزینه یک سرور را دارند، بنابراین میزبانی وب مشترک بسیار ارزان است.

میزبانی وب VPS

میزبانی VPS مانند میزبانی مشترک عمل می­کند. در این روش چندین سایت از یک سرور مشترک برخوردار هستند، اما یک میزبان وب VPS تعداد سایت­های کمتری را در سرور نسبت به میزبانی اشتراکی دارد و هر سایت منابع جداگانه خود را دارد. برای دست یابی به راهنمای انتخاب بهترین هاست، این مقاله را دنبال کنید.

میزبانی وب اختصاصی

برخلاف میزبانی اشتراکی یا VPS ، میزبانی اختصاصی وب سایت شما را به صورت مستقل در یک سرور تبدیل می­کند. این بدان معنی است که وب سایت شما از تمام قدرت سرور بهره می­برد و هزینه این امتیاز را پرداخت می­کند.

اگر یک سایت پرکاربرد دارید و می­خواهید کسب و کار آنلاین بزرگی داشته باشید، میزبانی اختصاصی راهی مناسب برای شماست. با موضوع میزبانی اختصاصی، بسیاری از خدمات میزبانی وب مدیریت شده را ارائه می­دهند.

در ادامه ارائه راهنمای انتخاب بهترین هاست می­توان گفت، این نوع میزبانی وب به عنوان بخش فناوری اطلاعات شما، مدیریت و نگهداری سرور دیده می­شود.

 

انتخاب بهترین هاست و میزبانی وب وردپرس

میزبانی وب وردپرس

میزبانی وردپرس برای افرادی است که می­خواهند سایت های خود را در سیستم مدیریت محتوای وردپرس (CMS) ایجاد کنند. روش­های مختلفی برای راه اندازی فروشگاه با استفاده از این وبلاگ نویسی و سایت سازی وجود دارد.

به عنوان راهنمای انتخاب بهترین هاست، اگر از این میزبانی استفاده نمایید، بیشترین قابلیت وب سازی را کسب می­کنید. این به طور معمول شامل انتقال CMS رایگان وردپرس به سرور یا ثبت نام در برنامه وردپرس بهینه شده میزبان وب است. با یک برنامه بهینه شده، میزبان به طور خودکار کارهای مربوط به داخل سایت را مدیریت می­کند. بنابراین لازم نیست نگران به روزرسانی پلاگین ها و CMS و فعال کردن پشتیبان گیری خودکار باشید. در این موارد، محیط وردپرس معمولاً از قبل روی سرور نصب می­شود.

 

 

ویژگی های میزبانی وب

بسیاری از میزبانان وب، ویژگی­های محدودی را در بسته های آغازین خود ارائه می­دهند و سپس پیشنهادات و بعضی اوقات فوق العاده را برای برنامه­های سطح بالاتر عرضه می­نمایند. اگر برای طراحی وب سایت خود به یک برنامه سازنده سایت احتیاج دارید، مطمئن شوید که میزبان وبی که انتخاب می­کنید در واقع با یک سایت ساز همراه باشد. بسیاری از آن ها نیاز به پرداخت هزینه به عنوان یک افزونه جداگانه دارند.

در راستای دریافت راهنمای انتخاب بهترین هاست، وقتی صحبت از سیستم عامل های سرور می­شود، Linux معمولاً گزینه پیش فرض است. هنوز هم، برخی از سرویس­ها انتخاب لینوکس یا میزبانی ویندوز را ارائه می­دهند. اگر برنامه های سرور خاصی دارید که به ویندوز نیاز دارند ، مانند SQL Server یا یک برنامه سفارشی نوشته شده در .NET ، پس باید مطمئن شوید که میزبان وب شما از میزبانی ویندوز برخوردار است.

امروزه، بیشتر میزبانان وب یک رابط گرافیکی یا یک صفحه کنترل برای ساده سازی سرور و مدیریت وب سایت ارائه می­دهند. به جای تایپ کردن، روی نمادهایی که به راحتی قابل شناسایی هستند کلیک خواهید کرد. میزبانی ویندوز غالباً گران تر از میزبانی لینوکس است، خصوصاً در سرور اختصاصی این گونه است.

انتخاب بهترین هاست و ابزارهای بازاریابی میزبانان وب

میزبانی ایمیل

برای حضور در وب، داشتن ایمیل نیز ضروری است. این یک روش مناسب برای مشتریان است که می­توانند برای شما پیام، سند Word یا سایر پرونده­ها ارسال کنند.

اما همه میزبان­های وب ایمیل ارائه نمی­دهند. به عنوان مثال WP Engine این کار را نمی­کند. در چنین مواردی، باید حساب­های کاربری را به غیر از میزبان وب خود از طریق ایمیل ارسال کنید. به عنوان مثال، GoDaddy بسته­های ایمیل خود را با قیمت 3.49 دلار به ازای هر کاربر، در ماه به فروش می رساند.

 

نسخه صوتی مقاله، تولید شده با کمک هوش مصنوعی :

ویژگی­های موثر در راهنمای انتخاب بهترین هاست

ویژگی­های فوق الذکر برای تجربه میزبانی وب ارزشمند هستند، اما هیچ یک از آن­ها به اندازه به روز بودن سایت اهمیت ندارد. اگر سایت شما خراب باشد، مشتریان نمی­توانند شما را پیدا کنند یا به محصولات و خدمات شما دسترسی پیدا کنند.

چیزی که ما در بررسی سرویس­های ذکر شده و ارائه راهنمای انتخاب بهترین هاست دریافتیم، این است که حتی اگر بسته­های میزبانی وب، بسیار شبیه به هم باشند، اما یکسان نیستند. تمرکز برخی از آن­ها بیشتر از سایرین است و ابزارهای ضد هرزنامه و ضد بدافزار را ارائه می­دهند.

برخی دیگر انواع ابزارهای بازاریابی از طریق ایمیل را ارائه می­دهند و بیشتر میزبانان دارای تجارت الکترونیکی داخلی هستند. شما می­توانید با استفاده از این راهنمای انتخاب بهترین هاست، اقدام به خرید هاست مناسب وب سایت خود نمایید.

اگر در حال حاضر فرصت مطالعه این مقاله را ندارید، می توانید فایل PDF آن را دریافت کنید

related blogs

مقالات مرتبط

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

آکادمی ایراکد

مشاوره فنی و تخصصی رایگان

جهت دریافت خدمات مشاوره و یا سفارش طراحی سایت و اپلیکیشن، سئو و سایر خدمات شرکت فرم زیر را تکمیل نمایید.مشتاقانه پاسخگوی شما خواهیم بود

Comments

دیدگاه ها و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ثبت سفارش

Registration Form