قیمت طراحی سایت با وردپرس

قیمت طراحی سایت با وردپرس

مقدمه

جالب است بدانید امروزه باکیفیت‌ترین و ارزان‌ترین سایتی که میتوانید طراحی کنید، طراحی سایت با وردپرس است. از آن جایی که هیچ محدودیتی در طراحی سایت با وردپرس وجود ندارد، بسیاری برای معرفی کسب و کار خود به سراغ سیستم وردپرس میروند. اگر سری به بازار طراحی سایت زده باشید متوجه اختلاف هزینه و قیمت طراحی سایت با وردپرس خواهید شد. در واقع وردپرس سیستمی است که میتواند سایت‌های مختلفی از جمله سایت‌های فروشگاهی، شخصی، شرکتی و غیره و هر حوزه دیگری را با امکانات و قابلیت‌های منحصر به فردی طراحی کند.

آنچه در این مقاله می خوانید:

با این حال قیمت طراحی سایت وردپرس شامل هزینه‌هایی همچون دامنه، هاست، قالب و افزونه‌های مورد نیاز است به همین دلیل محدوده قیمتی طراحی سایت با وردپرس بسیار گسترده است.برخی شرکت‌ها با کمترین امکانات بیشترین قیمت را برای طراحی سایت در نظر میگیرند. در حالی که ممکن است بعضی شرکت‌ها سایت را با امکانات کامل اما قیمتی معقول طراحی کنند. در این مقاله قصد داریم تا هر آن چه نیاز است در مورد قیمت طراحی سایت با وردپرس را بدانید در اختیارتان قرار دهیم.

چه عواملی بر قیمت طراحی سایت با وردپرس موثر است؟

مهمترین مسئله‌ای که در خصوص طراحی سایت با وردپرس مطرح میشود، بحث قیمت آن است. برای آن که پی ببرید یک طراح سایت چه میزان هزینه‌ای بابت طراحی سایت درخواست میکند نیاز است تا شناخت کافی از عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت با وردپرس داشته باشید. در ادامه میخواهیم به بررسی عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت با وردپرس بپردازیم:

کدنویسی اختصاصی

پیاده سازی هر نوع ایده‌ای بر روی سایت با کدنویسی اختصاصی در طراحی سایت با وردپرس امکان پذیر است که دلیل آن را میتوان قابل توسعه بودن وردپرس دانست. از این رو افزودن هر قابلیتی که نیازمند کدنویسی باشد را میتوان باعث افزایش قیمت طراحی سایت با ورپرس دانست.

چه عواملی بر قیمت طراحی سایت با وردپرس موثر است؟

حوزه فعالیت کسب و کار

هر کسب و کاری متناسب با حوزه خود به امکانات خاصی برای طراحی سایت با وردپرس نیازمند است. از این رو میتوان شاهد تفاوت‌هایی در قابلیت‌های طراحی سایت‌های مختلف بود. همین مسئله میتواند بر روی هزینه طراحی سایت با وردپرس تاثیرگذار باشد. بنابراین با توجه به امکانات سایت،ممکن است حتی در حوزه‌های کاری مشترک تعرفه طراحی آن با تفاوت‌هایی همراه باشد.

به کارگیری عکس‌های لایسنس دار

یکی از عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت با وردپرس که هزینه آن را کمی افزایش میدهد ، استفاده از عکس‌های لایسنس دار است. میتوان گفت عکس‌های حرفه‌ای، مرتبط و لایسنس دار میتواند تاثیر بی نظیری بر ظاهر سایت و در نهایت طراحی سایت بگذارد . البته بسیاری به دنبال استفاده از عکس‌های داخل گوگل هستند که این کار به هیچ عنوان توصیه نمیشود.

هزینه پشتیبانی سایت

برای آن که سایتی بتواند یک فعالیت درست و در عین حال مداوم داشته باشد، بایستی از خدمات پشتیبانی استفاده نماید. اما با توجه به این که بهره مندی از یک نفر و یا یک تیم متخصص برای پیشتیبانی بخش‌های مختلف سایت، کار هزینه بری است از این رو بسیاری از شرکت‌های طراحی سایت به مشتریان خود پیشنهاد میدهند تا خدمات پیشتیبانی سایت آنها انتخاب نمایند. به همین دلیل هزینه پشتیبانی سایت میتواند میزان هزینه و قیمت طراحی سایت با وردپرس افزایش دهد.

پلاگین نویسی

پلاگین را میتوان یک قطعه کد اضافی معرفی نمود که بر روی سایت افزوده شده و به نوعی جزیی از امکانات اضافی سایت محسوب میشود. از آن جایی که وردپرس از هزاران پلاگین پولی و رایگان برخوردار است و هم چنین امکان پلاگین نویسی اختصاصی را برای طراح سایت فراهم میکند بنابراین در صورت نیاز سایت به پلاگین نویسی میتواند قیمت طراحی سایت با وردپرس را تحت تاثیر قرار دهد.

قالب آماده یا اختصاصی

لازمه راه اندازی یک وب سایت وردپرسی، استفاده از یک قالب است. قالب‌ها در دو نوع آماده یا اختصاصی در دسترس هستند که در صورت انتخاب قالب‌های آماده بایستی هزینه کمتری پرداخت شود در حالی که برای قالب‌های اختصاصی اینطور نیست. اما در قالب‌های اختصاصی، متناسب با نیاز کسب و کار و به صورت انحصاری نوشته میشود که هزنیه بسیاری را به نسبت قالب‌های آماده در برمیگیرد. از طرفی آماده سازی قالب‌های اختصاصی به مدت زمان طولانی‌تری نیاز دارد در حالی که میتوان قالب‌های آماده را در مدت زمان کوتاهی دریافت کرد.

افزونه‌های وردپرس

افزونه‌های وردپرس را میتوان یکی از عوامل موثر و در عین حال مهم بر میزان هزینه طراحی سایت با وردپرس بیان کرد. سیستم قدرتمند وردپرس شامل افزونه‌های بسیاری است به طوری که میتوان در کتابخانه وردپرس به افزونه‌هایی با کاربردهای مختلف دسترسی داشت. اما نکته‌ای که در این خصوص حائز اهمیت است این است که برخی افزونه‌ها رایگان و برخی دیگر برای استفاده از آنها نیازمند پرداخت هزینه به صورت سالانه و یا ماهانه میباشد. این در حالی است که هر چه افزونه خاص‌تر و کم یاب ‌تر باشد به همان میزان از قیمت بالاتری برخوردار است. بنابراین افزونه‌های وردپرس میتواند با توجه به نیاز کاربر تاثیر مستقیمی بر قیمت طراحی سایت با وردپرس بگذارد.

دلیل اختلاف قیمت طراحی سایت با وردپرس چیست؟

نسخه صوتی مقاله، تولید شده با کمک هوش مصنوعی :

دلیل اختلاف قیمت طراحی سایت با وردپرس چیست؟

اگر قیمت طراحی سایت با وردپرس را در گوگل جستجو کنید با لیستی از شرکت‌های طراحی سایت روبه رو میشوید که در حوزه طراحی سایت با وردپرس متخصص و با تجربه هستند. با نگاهی به تعرفه قیمت طراحی سایت با وردپرس هر یک، متوجه اختلاف قیمت در آنها خواهید شد. اما به نظر شما دلایل اختلاف قیمت در طراحی سایت با وردپرس چیست؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم فاکتورهایی وجود دارند که موجب اختلاف قیمت طراحی سایت با وردپرس میشود این فاکتورها شامل موارد زیر هستند :

بهره مندی از قالب‌های آماده

برخی از شرکت‌ها برای طراحی سایت با وردپرس از قالب‌های آماده موجود در بازار استفاده میکنند که البته مزیت‌ها و معایب خاصی را به همراه دارند. به همین خاطر با توجه به این که زمان کمتری برای پیاده سازی سایت صرف میشود از این روهزینه تمام شده برای مشتریان این شرکت ها در مقایسه با شرکت‌های دیگر به مراتب پایین تر است.

عدم پشتیبانی

باید خاطر نشان کرد شرکت‌هایی که طراحی سایت با وردپرس را به نسبت با هزینه کمتری انجام میدهند در کنار استفاده از قالب‌های آماده خدماتی همچون پیشتیبانی را به مشتریان خود ارائه نمیدهند. زیرا برطرف نمودن مشکلات احتمالی به ازای پرداخت هزینه پایین برای این شرکت‌ها به صرفه نیست.

عدم انجام خدمات تکمیلی

بسیاری از شرکت‌ها پس از تکمیل مراحل طراحی سایت با وردپرس خدماتی همچون بهبود سئو سایت، بارگذاری مطالب اولیه را بر عهده مشتری قرار میدهد و همین مسئله موجب میشود تا قیمت پایین‌تری برای طراحی سایت با وردپرس درنظر بگیرند.

استفاده از هاست گران قیمت

همانطور که میدانید اولین گام برای طراحی سایت خرید هاست و دامنه میباشد. این در حالی است که برخی شرکت‌ها هاست گران قیمتی را برای مشتریان خود انتخاب میکنند که به طبع بر میزان هزینه پرداختی برای طراحی سایت با وردپرس تاثیر میگذارد و باعث افزایش آن میشود. به همین خاطر میتوانید شاهد اختلاف تعرفه طراحی سایت با وردپرس در شرکت‌های مختلف باشید.

بازده قیمت طراحی سایت با وردپرس

در این بخش میخواهیم چند نمونه از انواع طراحی سایت با وردپرس را از نظر کمترین و بیشترین قیمت مورد بررسی قرار دهیم:

انواع طراحی سایت با وردپرسکمترین قیمت( تومان)بیشترین قیمت ( تومان)
طراحی سایت فروشگاهی6 میلیون تومان20 میلیون تومان به بالا
طراحی سایت املاک4 میلیون تومان12 میلیون تومان به بالا
طراحی سایت خبری4 میلیون تومان12 میلیون تومان به بالا
طراحی سایت شرکتی3 میلیون تومان20 میلیون تومان به بالا
طراحی سایت پزشکی4 میلیون تومان12 میلیون تومان به بالا
طراحی سایت گردشگری4 میلیون تومان12 میلیون تومان به بالا

نتیجه گیری

به طور کلی ویژگی‌ها و مزیت‌های طراحی سایت با وردپرس است که موجب شده تا بسیاری وردپرس را برای طراحی سایت خود انتخاب نمایند. اما قیمت طراحی سایت با وردپرس از مهمترین مسائلی است که میزان آن به عواملی بستگی دارد. در این مقاله سعی کردیم با بررسی عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت با وردپرس و دلایل اختلاف قیمت آن در شرکت‌های طراحی سایت شما را در این امر یاری کنیم.امیداریم برایتان مفید واقع شود.

اگر در حال حاضر فرصت مطالعه این مقاله را ندارید، می توانید فایل PDF آن را دریافت کنید

related blogs

مقالات مرتبط

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

آکادمی ایراکد

مشاوره فنی و تخصصی رایگان

جهت دریافت خدمات مشاوره و یا سفارش طراحی سایت و اپلیکیشن، سئو و سایر خدمات شرکت فرم زیر را تکمیل نمایید.مشتاقانه پاسخگوی شما خواهیم بود

Comments

دیدگاه ها و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ثبت سفارش

Registration Form