لوگوی ایراکد

آکادمی ایراکد

آموزش برنامه نویسی به روش نوین

الگوریتم پنگوئن و اطلاعات مفیدی از آن

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

فهرست محتوا

الگوریتم پنگوئن گوگل

فرآیند کلی پنگوئن چیست؟

الگوریتم پنگوئن در سال 2012 توسط گوگل معرفی شد و وظیفه کلی آن مبارزه با سایت هایی است که لینک های غیر طبیعی می سازند. لینک سازی امری مهم برای بالا رفتن سئوی سایت ها میباشد به همین دلیل دارای درجه اهمیت زیادی است.  یک زمان تعداد بک لینک ها برای گوگل اهمیت زیادی داشت ولی از زمانی که الگوریتم پنگوئن ایجاد شد، کیفیت لینک ها اهمیت پیدا کرد و طبیعی بودن و اعتبار لینک ها مهم است.  پروسه الگوریتم پنگوئن به این صورت است که بعد از مدتی به یک سایت سرمی زند و لینک های آن را مورد بررسی قرار می دهد و اگر حس کند لینک ها و بک لینک ها غیر طبیعی هستند، آن سایت را مورد جریمه قرار می دهد.

 

برای ایجاد خدمات سئوی وب سایتتان میتوانید به صفحه ی سئوی ما در ایراکد سری بزنید. 

 

در ابتدا پنگوئن فقط لینک های ورودی را مورد بررسی قرار می داد ولی بعد از مدتی به بررسی لینک های ورودی (یعنی بک لینک هایی که شما گرفته اید و لینک هایی که برای شما ساخته شده) و خروجی (یعنی لینک هایی که شما به سایت های دیگران می دهید) پرداخت.

فرایند کلی الگوریتم پنگوئن

مزایای وب فارسی

الگوریتم پنگوئن ابتدا به سراغ سایت های انگلیسی زبان می رود و آنها را مورد بررسی قرار می دهد و بعدا به سراغ سایت های فارسی می آید و فرصت برای سایت های فارسی بیشتر است.

مفهوم بمباران کلمات کلیدی

مفهوم بمباران کلیدی در الگوریتم پنگوئن

یعنی اگر بخواهیم با یک کلمه کلیدی بالا بیاییم، آن را بی دلیل بارها و بارها در متن تکرار کنیم تا هنگام سرچ آن صفحه بالا بیاید. در گذشته این مورد کارآمد بود ولی امروزه با وجود الگوریتم های گوگل خصوصا الگوریتم پنگوئن این کار امکان پذیر نیست و این الگوریتم متوجه موضوع می شود و سایت ما را جریمه می کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات ایراکد

تماس با ما
  • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 88881772-021 تماس بگیرید