طراحی وب اپلیکیشن

با طراحی وب اپلیکیشن، به کاربران خود نزدیک شوید!

ساخت وب اپلیکیشن

این روزها حضور کسب و کارها در فضای مجازی غوغا به پا کرده است. این در حالی است که روزانه هر کسب و کاری برای رسیدن به فروش و درآمد بیشتر و افزایش نرخ تبدیل مشتریان خود به مشتریان وفادار از این بستر استفاده میکند تا خدمات و برند خود را به بهترین نحو به کاربران فضای مجازی معرفی کند. طراحی وب اپلیکیشن PWA یکی از فرصت‌های بسیار خوبی است که کسب و کارها میتوانند از طریق آن بستری را برای رشد و توسعه خود در تجارت فراهم کنند.
با توجه به ویژگی‌ها و امکاناتی که در طراحی وب اپلیکشن در نظر گرفته میشود به کسب و کارها این امکان را میدهد تا بتوانند با مشتریان خود بهتر و قدرتمندتر ارتباط برقرار کنند. ساخت وب اپلیکیشن توسط یک شرکت برنامه نویسی کاربلد و با تجربه همچون ایراکد میتواند بسیاری از کسب و کارها را از نابودی نجات دهد و آنها را پیروز میدان رقابت کند.

Services Type

انواع طراحی وب اپلیکیشن

تخصص، تجربه، تیم حرفه ای

طراحی وب اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی وب اپلیکیشن آموزشی

طراحی وب اپلیکیشن خدماتی

طراحی وب اپلیکیشن رستوران

طراحی وب اپلیکیشن نوبت دهی

طراحی وب اپلیکیشن پزشکی

طراحی وب اپلیکیشن ورزشی

طراحی وب اپلیکیشن کتابخانه

طراحی وب اپلیکیشن گردشگری

طراحی وب اپلیکیشن املاک

طراحی وب اپلیکیشن خبری

طراحی وب اپلیکیشن مشابه اسنپ

فرم ثبت سفارش

Registration Form

Characteristics

ویژگی‌های طراحی وب اپلیکیشن

هر آنچه برای موفقیت لازم دارید!

رابط کاربری جذاب

افزایش وفاداری و نرخ تبدیل کاربر با طراحی UI/UX حرفه ای و کاربردی

امنیت

تضمین امنیت بالا و حفظ حریم خصوصی کاربران

به روزترین فناوری

کدنویسی بهینه و حرفه ای با استفاده از جدیدترین و به روزترین تکنولوژی ها و زبانهای برنامه نویسی

انتشار در پلتفرمهای معتبر

انتشار اپلیکیشن در پلتفرمهای معتبر مثل گوگل پلی، اپ استور و غیره به منظور افزایش دسترسی کاربران

features

امکانات طراحی وب اپلیکیشن

پکیج کامل از امکانات مورد نیاز شما

توسعه بینهایت

طراحی اختصاصی

چندکاربری

جستجوی کاربردی

پنل حرفه ای

فیلتر پیشرفته

دسته بندی بینهایت

طراحی با رنگ سازمانی

اتصال به وبسایت

اتصال درگاه پرداخت

طراحی رابط کاربری ساده

زمان بارگذاری سریع

قابلیت مقیاس پذیری

مدیریت سیستم داده‌ها

سازگار با سیستم عامل‌های مختلف

Portfolio

نمونه کار طراحی اپلیکیشن

ما در توسعه بیش از 3000 سازمان و کسب و کار سهیم بوده ایم

اپلیکیشن سازمان امداد و نجات

اپلیکیشن سازمان بهزیستی کل کشور

اپلیکیشن گردشگری خانواده سفر

اپلیکیشن هلال من

اپلیکیشن فروشگاهی ایرانیول

اپلیکیشن کلینیک فیروزه

برای ثبت سفارش یا دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید

Our Technologie

تکنولوژی های مورد استفاده در ساخت اپلیکیشن

هوش مصنوعی و یادگیری ماشین  (Artificial Intelligence And Machine learning)

حضور تکنولوژی هوش مصنوعی و یادگیری ماشین حوزه طراحی اپلیکیشن را با تغییر و تحولاتی روبه رو کرده است. هوش مصنوعی را می توان فناوری نامید که تمامی فرآیندهایی که توسط نیروی انسانی انجام می شود را توسط یک سیستم کامیپوتری بر اساس الگوریتم‌هایی شبیه سازی می کند. از طرف دیگر یادگیری ماشین یا ML را می توان زیر شاخه‌ای از تکنولوژی هوش مصنوعی معرفی نمود که به عنوان یک ماشین از توانایی تقلید رفتارهای انسانی برخوردار است.

اما استفاده از این دو تکنولوژی در ساخت اپلیکیشن بستری را فراهم می کند تا بتواند در کنار بهینه سازی  اپلیکیشن‌های موبایل، بروز خطاهای کد را به میزان قابل توجهی به حداقل برساند. با ادغام هوش مصنوعی و یادگیری ماشین تمامی مشکلاتی که در فرآیندهای طراحی و توسعه اپلیکیشن به وجود می‌آید به راحتی قابل حل است. به طوری که با یادگیری داده‌ها و اطلاعات قبلی، مشکلات را به خوبی شناسایی می کند و در زمان واقعی به حل آنها می پردازد. حتی با یادگیری از رفتارهای انسانی اقدامات لازم را بدون نیاز به دستورالعملی در برنامه انجام می دهد. افزایش شخصی سازی و خودکار نمودن وظایف تکراری را می توان از مزیت‌های بهره مندی از تکنولوژی هوش مصنوعی و یادگیری ماشین بیان نمود.

ادغام اینترنت اشیاء(Internet Of Things)

در حال حاضر اینترنت اشیا به عنوان جدیدترین تکنولوژی‌ در طراحی اپلیکیشن شناخته می شود.به بیانی دیگر، اینترنت اشیا را می توان یک شبکه‌ی مجازی که با بسیاری از دستگاه‌ها از طریق اینترنت در ارتباط است، معرفی نمود که قادر به جمع آوری و مبادله داده‌ها می باشد و به صورت یکپارچه کارمی کند.

خانه‌های هوشمند را می توان به عنوان نمونه بارزی از بهره مندی اینترنت اشیا در طراحی اپلیکیشن‌های موبایل معرفی نمود. به طوری که با استفاده از این تکنولوژی می توان تجربه اتصال میان دستگاه‌ها را در اختیار کاربران قرار داد.

گفتنی است اینترنت اشیا مزیت‌های بسیاری همچون نظارت بر تمامی فرآیندها، صرفه جویی در هزینه و زمان و غیره را برای کاربران به همراه دارد. به عنوان مثال در خانه‌های هوشمند می توان در صورت فراموشی قفل نمودن درب ورودی منزل با استفاده از اپلیکیشن‌هایی که مجهز به تکنولوژی اینترنت اشیا هستند از مکان فعلی خود درب ورودی را قفل نمود.

بلاک چین (Blockchain)

فناوری بلاک چین از دیگر تکنولوژی‌های مورد استفاده در طراحی اپلیکیشن است که در حالت کلی بیشتر در ارزهای دیجیتال ایفای نقش می کنند. این در حالی است که با نفوذ به حوزه طراحی و توسعه اپلیکیشن‌های موبایلی می تواند امنیت و شفافیت بیشتری را ارائه دهد.

به عبارت دیگر این تکنولوژی در طراحی اپلیکیشن‌های غیر متمرکز یا Dapp  بیشترین کاربرد را دارد.

به طوری که برنامه‌های غیر متمرکز بدون نیاز به واسطه مدیریت یا عملکرد اطلاعات یا تراکنش را انجام می دهند و کاربران و ارائه دهندگان را به طور مستقیم بهم وصل می کنند.

گفتنی است ماهیت غیر متمرکز تکنولوژی بلاک چین به نحوی است که احتمال خطر نقض داده‌ها را کاهش داده و این اطمینان را می دهد که تمامی اطلاعات و داده‌های کاربر بدون تغییر و در یک فضای امن نگهداری شود.

از سوی دیگر این فناوری قادر است تمامی معاملات و تراکنش‌های یک شرکت را ثبت نماید و بستری را فراهم کند تا نتوان رکوردهای ذخیره شده را تغییر داد. از این رو استفاده از فناوری بلاک چین در طراحی و توسعه اپلیکیشن‌های موبایلی از اهمیت بسیاری برخوردار است.

فناوری ابری (Cloud Technology)

از دیگر تکنولوژی‌هایی که توانسته علاوه بر توسعه دهندگان اپلیکیشن برای کاربران نیز بسیار اثر بخش باشد، فناوری ابری نام دارد. در ابتدا فناوری ابری به عنوان سرویس میزبانی مورد استفاده قرار می گرفت اما اکنون به عنوان پلتفرمی به منظور ذخیره سازی ایمن و دسترسی به داده ها معرفی می شود. گفتنی است تکنولوژی ابری این امکان را به توسعه دهندگان می دهند تا در کنار کاهش هزینه‌های توسعه  برنامه‌ها آسان‌تر و سریع‌تر اجرا شود. از طرفی برای کاربران دسترسی به برنامه ها را بدون نیاز به نصب امکان پذیر می کند.

خوب است بدانید با بهره مندی از تکنولوژی ابری می توان ادغام تمامی اپلیکیشن‌های موبایلی را انجام داد و بر روی ابر اجرا نمود.به همین خاطر اپلیکیشن‌هایی که با استفاده از این فناوری طراحی می شوند حافظه داخلی تلفن همراه را کمتر تحت فشار قرار می دهند و هیچ محدودیتی را برای ذخیره اطلاعات کاربران ایجاد نمی کنند. پیش بینی می شود در آینده شاهد افزایش ترافیک اپلیکیشن‌های ابری باشیم.

اپلیکیشن های نیتیو از جمله اپ هایی هستند که برای یک سیستم عامل خاص توسعه میبابند. از آنجا که این اپلیکیشن ها با API ها و ابزارهای مربوط به همان سیستم عامل بهره میبرندف به بهترین عملکرد بر روی همان دستگاه ها اجرا میشوند. تکنولوژی های به کار رفته در اپلیکیشن های نیتیو عبارتند از:

1. برنامه‌نویسی iOS با Swift و Objective-C:

اپلیکیشن‌های نیتیو iOS معمولاً با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی Swift و Objective-C توسعه می‌یابند. Swift زبان جدید‌تری است که توسط اپل توسعه داده شده و از قابلیت‌ها و عملکردهای بهتری نسبت به Objective-C برخوردار است.

۲. برنامه‌نویسی اندروید با Java و Kotlin:

اپلیکیشن‌های نیتیو اندروید با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی Java و Kotlin توسعه می‌یابند. Kotlin به عنوان زبان جدید‌تر و پیشرفته‌تر معرفی شده است و به طور رسمی توسط گوگل پشتیبانی می‌شود.

۳. برنامه‌نویسی مک (macOS) با Swift:

برنامه‌های نیتیو برای مک با استفاده از زبان برنامه‌نویسی Swift توسعه داده می‌شوند.

۴. برنامه‌نویسی ویندوز (Windows) با C# و Visual Basic:

برنامه‌های نیتیو برای ویندوز معمولاً با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی C# و Visual Basic توسعه می‌یابند.

اپلیکیشن‌های نیتیو بهینه‌ترین تجربه کاربری را برای کاربران ارائه می‌دهند و به دلیل استفاده از منابع و ابزارهای مستقیم سیستم‌عامل، عملکرد بهتری نسبت به اپلیکیشن‌های هیبریدی دارند. همچنین، توانایی بهره‌برداری از ویژگی‌ها و سرویس‌های نیتیو دستگاه‌ها، از جمله دوربین، حسگرها و اطلاعات محلی، از مزیت‌های اپلیکیشن‌های نیتیو به شمار می‌آید.

اپلیکیشن های Cross-Platform، اپ هایی هستند که با استفاده از تکنولوژی ها و فریم ورک های خاص برای چندین سیستم عامل به صورت همزمان و با یک کد مشترک توسعه میابد. از آنجا که این رویکرد باعث کاهش هزینه ها و زمان توسعه میشود و امکان راه اندازی اپلیکیشن ها روی سیستم عامل های مختلف مانند ios، اندروید، ویندوز، مک و… را فراهم می آورد. تکنولوژی ها و فریم ورک های معروفی که برای توسعه اپلیکیشن های Cross-Platformمورد استفاده قرار میگیرند عبارتند از:

React Native .1:

این فریم‌ورک مبتنی بر React.js است و اجازه می‌دهد اپلیکیشن‌های موبایل Cross-Platform با رابط کاربری نیتیو را توسعه دهید. با استفاده از زبان برنامه‌نویسی JavaScript و React، توانایی اشتراک‌گذاری کد بین iOS و اندروید فراهم می‌شود.

۲. Flutter:

این فریم‌ورک توسط گوگل توسعه داده شده است و با استفاده از زبان برنامه‌نویسی Dart اپلیکیشن‌های Cross-Platform را ایجاد می‌کند. Flutter از یک مجموعه کامل ابزارها و ویجت‌ها برای طراحی رابط کاربری نیتیو پشتیبانی می‌کند.

۳. Xamarin:

این فریم‌ورک توسط شرکت Microsoft توسعه داده شده است و با استفاده از زبان برنامه‌نویسی C# امکان ایجاد اپلیکیشن‌های Cross-Platform را فراهم می‌کند. Xamarin از ویژگی‌ها و APIهای نیتیو سیستم‌عامل‌ها بهره‌برداری می‌کند.

۴. Ionic:

این فریم‌ورک بر پایه HTML، CSS و JavaScript توسعه می‌یابد و امکان ایجاد اپلیکیشن‌های Cross-Platform با رابط کاربری واکنش‌گرا را فراهم می‌کند.

از این تکنولوژی‌ها بهره‌برداری می‌کنند تا توسعه‌دهندگان بتوانند با کمترین تغییرات، اپلیکیشن‌هایی را برای چندین سیستم‌عامل ایجاد کنند و با کاهش هزینه‌ها و زمان توسعه، اپلیکیشن‌ها را به بازار عرضه کنند. همچنین، اپلیکیشن‌های Cross-Platform امکان استفاده از ویژگی‌ها و سرویس‌های نیتیو دستگاه‌ها را نیز دارند که بهبود تجربه کاربری را فراهم می‌کند.

اپلیکیشن های هیبریدی اپ هایی هستند که با استفاده از تکنولوژی های وب و زبان های اندروید و ios توسعه میابند. و به طور همزمان برای پلتفرم های مختلف اجرا میشوند. بر خلاف اپلیکیشن های نیتیو که برای هر پلتفرم به صورت جداگانه نوشته میشوند، اپلیکیشن های هیبریدی امکان توسعه سریع تر و کمترین نیاز به منابع انسانی را فراهم میکند. تکنولوژی های مورد استفاده در اپ های هیبریدی:

1. فریم‌ورک‌های هیبریدی:

از جمله معروف‌ترین فریم‌ورک‌های هیبریدی می‌توان به Ionic، React Native، Xamarin و Flutter اشاره کرد. این فریم‌ورک‌ها امکان ایجاد و توسعه اپلیکیشن‌های هیبریدی را با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی مانند HTML، CSS، و JavaScript فراهم می‌کنند.

۲. Cordova/PhoneGap:

این ابزارها به توسعه‌دهندگان امکان ایجاد اپلیکیشن‌های هیبریدی با استفاده از HTML، CSS و JavaScript را می‌دهند و امکان دسترسی به ویژگی‌های دستگاه‌های موبایل نیز فراهم می‌کنند.

۳. React Native:

این فریم‌ورک بر پایه React.js بنا شده است و به توسعه‌دهندگان امکان ایجاد اپلیکیشن‌های هیبریدی با رابط کاربری نیتیو را می‌دهد.

۴. Xamarin:

این فریم‌ورک تحت مالکیت شرکت Microsoft است و از زبان برنامه‌نویسی C# برای توسعه اپلیکیشن‌های هیبریدی استفاده می‌کند.

۵. Flutter:

این فریم‌ورک نیز متعلق به شرکت Google است و با استفاده از زبان برنامه‌نویسی Dart، اپلیکیشن‌های هیبریدی با رابط کاربری نیتیو را ایجاد می‌کند.

این تکنولوژی‌ها به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهند تا با کدهایی مشابه برای هر دو پلتفرم iOS و اندروید، اپلیکیشن‌های همگرا و قابل اجرا بر روی هر دو سیستم‌عامل ایجاد کنند و همچنین از ویژگی‌ها و قابلیت‌های نیتیو دستگاه‌ها نیز بهره‌برداری کنند. این رویکرد می‌تواند به کاهش هزینه‌ها و زمان توسعه کمک کند و تجربه کاربری همگرا را تضمین می‌کند.

واقعیت افزوده و واقعیت مجازی ( (Augmented Reality And Virtual Reality

از تکنولوژی‌های ساخت اپلیکیشن که بیشترین کاربرد را در اپلیکیشن‌های بازی دارد می توان به واقعیت افزوده و واقعیت مجازی اشاره نمود.ویژگی‌های این فناوری به نحوی است که پیش بینی می شود در آینده بیشترین کارآیی را در حوزه طراحی اپلیکیشن داشته باشد. با استفاده از این فناوری می توان تجربیات تعاملی و فراگیر برای کاربران، تجربه‌های بازی همه جانبه و تجسم داده‌ها را ایجاد نمود. ازسوی دیگر این فناوری برای همپوشانی عناصر مجازی در بالای یک فضای دنیای واقعی مورد استفاده قرار می گیرد.هم چنین باید خاطر نشان کرد پیاده سازی دشوار و گران قیمت این فناوری را می توان از معایب تکنولوژی واقعیت افزوده و مجازی به شمار آورد.

AMP (Accelerated Mobile Page)

اهمیت سرعت بارگذاری و لود صفحات با توجه به گسترش استفاده از اپلیکیشن‌های موبایلی پیش از گذشته احساس می شود. از این رو گوگل با رونمایی از تکنولوژی AMP  بستری را برای افزایش سرعت بارگذاری صفحات موبایل فراهم نموده است. این در حالی است که هر چه لود و سرعت صفحات بیشتر باشد آمار بازدیدکنندگان از صفحه افزایش خواهد یافت. برنامه نویسان با کمک این فناوری می توانند ایجاد صفحات HTML را با حجم کم انجام دهند. با توجه به سرعت لود بسیار بالای کدهای AMP ، بارگذاری صفحات موبایل به سرعت انجام خواهد گرفت و به دنبال آن باعث سهولت در خواندن این صفحات برای کاربران می شود.

?Why Iracode

آنچه ایراکد را متمایز می کند؟

17+ سال

تجربه

1450+ پروژه

موفق

50 پرسنل

مجرب

100+ ارگان

دولتی

500+ شرکت

خصوصی

Pricing Plan

هزینه طراحی اپلیکیشن براساس نیاز و نوع کسب و کار شما

Steps

مراحل ساخت اپلیکیشن

از ایده تا اجرا

تحلیل سیستم و فرآیندها

طراحی UI و UX

معماری و طراحی بانک اطلاعاتی

تست و استقرار سیستم

برای ثبت سفارش یا دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید

Further Details

با طراحی وب اپلیکیشن موفقیت در یک قدمی شماست!

پیش از آن که بخواهیم در خصوص نقش موثر وب اپلیکیشن در موفقیت کسب و کارها صحبت کنیم، نیاز است تا توضیح مختصری در خصوص وب اپلیکیشن‌ها بدهیم. وب اپلیکیشن یا همان PWA نرم افزاری که دسترسی به آن تنها از طریق مرورگر وب امکان پذیر است. با طراحی وب اپ، کسب و کارها میتوانند بدون محدودیت مکانی و زمانی اطلاعات و خدمات خود را با کاربران خود به اشتراک بگذارند و در هر ساعت از شبانه روز نرخ جذب کاربر را افزایش دهند.
از این رو طراحی وب اپلیکیشن به دلیل برخورداری از امکانات و قابلیت‌های منحصر به فرد میتواند مزایای بسیاری را برای کسب و کارها به همراه داشته باشد که در نهایت موجب رشد و توسعه در حوزه فعالیت آنها خواهد شد. از مهمترین مزیت‌های ساخت اپلیکیشن تحت وب میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

• بروزرسانی آسان

وب اپلیکیشن‌ها همواره به روز هستند و زمانی که از سوی سرور بروز رسانی انجام میشود کاربران بدون نیاز به دانلود و نصب نسخه جدید، میتوانند از امکانات نسخه بروز شده وب اپ‌ها بهره مند شوند.

• عدم محدودیت در نوع سیستم عامل

طراحی وب اپلیکیشن به گونه‌ای است که بدون نیاز به نصب نرم افزار خاصی با تمامی سیستم‌ عامل‌ها و پلتفرم‌هایی که از مرورگر وب پشتیبانی میکنند، سازگاری دارد.

• دسترسی سریع و آسان

کاربران وب اپ‌ها میتوانند با ورود به فضای مجازی به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به قابلیت‌های آن دسترسی داشته باشند.

مزایای طراحی وب اپلیکیشن

• قابلیت دسترسی به صورت آفلاین

از مزیت‌های کلیدی طراحی وب اپلیکیشن PWA میتوان به قابلیت دسترسی به صورت آفلاین اشاره نمود. از این رو کاربر بدون نیاز به اینترنت میتواند از اپلیکیشن‌های تحت وب استفاده کنند.

• هزینه کمتر

میتوان گفت در مقایسه با اپلیکشن‌ها و وب سایت‌ها، طراحی و ساخت وب اپلیکیشن‌ و هم چنین توسعه‌ی آنها نیازمند پرداخت هزینه کمتری است.

• عدم اشغال فضای دستگاه موبایل

لازم به ذکر است نصب وب اپلیکیشن‌ها هیچ فضایی را در حافظه تلفن همراه اشغال نمیکند.

• قابلیت تعامل

با ساخت وب اپ، کسب و کارها قادرند ارتباطات پویا و تعاملی با کاربران خود برقرار کنند. میتوان گفت برخورداری از امکانات تعاملی بیشتر در مقایسه با وب سایت‌ها از برتری های وب اپ‌ها به شمار می‌آید.

گفتنی است چند تفاوت اصلی میان وب اپلیکیشن با اپلیکیشن وجود دارد که میبایست به آنها توجه نمود که عبارتند از :

• قابلیت دسترسی

در اپلیکیشن‌ها به راحتی میتوان به قابلیت‌های سخت افزاری تلفن همراه از جمله دوربین، GPS و غیره دسترسی داشت. در حالی که محدودیت بهره مندی از این قابلیت‌ها در وب اپلیکیشن‌ها وجود دارد.

• قابلیت اجرا در پلتفرم

قابلیت اجرا در پلتفرم از تفاوت‌های اصلی میان وب اپلیکیشن و اپلیکیشن به شمار می‌آید. وب اپلیکیشن‌ها همانطور که از نام آنها پیداست، در مرورگر وب به صورت آنلاین اجرا و با سرور ارتباط میگیرند. اما اپلیکیشن‌ها تنها بر روی دستگاه‌های هوشمند اجرا شده و میتوان بدون نیاز به اینترنت از امکانات آنها بهره مند شد.

• هزینه و سرعت ساخت

اگر بخواهیم در مورد هزینه ساخت وب اپ ها و اپلیکیشن ها صحبت کنیم میتوانیم بگوییم، برای طراحی وب اپلیکیشن میبایست هزینه کمتری در مقایسه با ساخت اپلیکیشن پرداخت کرد و هم چنین مدت زمان کوتاه تری نیاز دارد تا طراحی و ساخته شود.

• نصب

برای بهره مندی از وب اپ‌ PWA نیازی به نصب نرم افزار خاصی نیست و کاربر میتواند تنها از طریق مرورگر از وب اپلیکیشن‌ها استفاده کند. اما برای دسترسی به امکانات اپلیکیشن نیاز است تا از فروشگاه‌های اپلیکیشن آن را دانلود و بر روی دستگاه نصب کرد.

شاید یکی از سوالاتی که بسیاری کسب و کارها پیش از آن که به فکر طراحی وب اپلیکیشن بیافتند با آن مواجه اند این است که آیا ساخت وب اپ‌ها برایمان مناسب است یا خیر؟ گفتنی است برای رسیدن به پاسخ این سوال بایستی چندین نکته از جمله امکان دسترسی به اینترنت بازار هدف و هم چنین بررسی طراحی وب از نظر اقتصادی و زمانی را مد نظر قرار داد. اما مهمترین و اصلی‌ترین مسئله‌ای که در این بخش مطرح میشود این است که اگر کسب و کارتان به صورت آنلاین فعالیت دارد و خدمات و محصولات از طریق فضای مجازی به مشتریان عرضه میشود میتوان نتیجه گرفت که طراحی وب اپلیکیشن برایتان مناسب است و ساخت آن کمک بسزایی در رشد و موفقیت کسب و کارتان خواهد کرد . در غیر این صورت با ساخت وب اپ به جز پرداخت هزینه و زمانبر بودن آن سودی عادیتان نخواهد شد.

از مهمترین مسائلی که از نظر صاحبان کسب و کار از اهمیت بسیاری برخوردار است، بحث هزینه ساخت و طراحی وب اپلیکیشن است. همانطور که میدانید وب اپ همانند سایر نرم افزارها هزینه‌ی طراحی آنها وابسته به عوامل متعددی میباشد. عواملی همچون کیفیت طراحی، امکانات مورد نیاز، تکنولوژی به کار رفته، حجم محتوای بارگذاری شده و مدت زمان پیاده سازی همگی بر میزان هزینه ساخت و طراحی اپلیکیشن تحت وب تاثیرگذار است. به طور کلی هزینه طراحی وب اپ با توجه به امکانات و قابلیت‌های مد نظر کارفرما قابل تغییر است و نمیتوان هزینه یکسان و ثابتی برای آن در نظر گرفت.

اولین قدم پس از طراحی وب اپلیکیشن، بازاریابی است. میتوان گفت تنها طراحی و ساخت وب اپ لازمه موفقیت در تجارت نیست، بلکه بازاریابی و تبلیغات نقش موثری در این زمینه دارد. روش‌های مختلفی در بازاریایی وب اپلیکیشن وجود دارد که هریک از ویژگی‌های منحصر به فردی برخوردارند.
تبلیغات درون اپلیکیشن یکی از روش‌هایی است که میتوان در اپلیکیشن‌های دیگری بنر، تصویر و یا ویدیو تبلیغاتی را منتشر و کاربران بسیاری را جذب کرد. تبلیغات در گوگل پلی و اپ استور، سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی، نتایج جستجوی اپلیکیشن و ارسال پیامک و یا ایمیل تبلیغاتی از دیگر روش‌هایی است که میتوان از آنها برای بازاریابی طراحی اپلیکیشن تحت وب استفاده نمود.
باید خاطر نشان کرد سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو برای بازاریابی وب اپلیکیشن‌ها مناسب نمیباشد. به این دلیل که ماهیت اصلی وب اپ‌ها محتوا محور نیست و غالبا جنبه عملکردی دارند. از این رو گرفتن جایگاه برتر در نتایج گوگل در خصوص وب اپلیکیشن‌ها مطرح نیست. البته لازم به ذکر است که کدنویسی برخی از وب اپلیکیشن‌ها به گونه‌ای است که قابلیت قرار گرفتن در نتایج جستجو گوگل را دارند.

FAQ

سوال از شما، پاسخ از ما

از نظر هزینه طراحی وب اپلیکیشن به صرفه است یا اپلیکیشن؟
به مراتب هزینه طراحی و ساخت وب اپلیکیشن در مقایسه با طراحی اپلیکیشن پایین تر میباشد و از نظر اقتصادی به صرفه است.
آیا محدودیت در نوع سیستم عامل در طراحی وب اپلیکیشن وجود دارد؟
خیر. طراحی وب اپلیکیشن به گونه‌ای است که بدون نیاز به نصب نرم افزاری خاصی با تمامی سیستم‌ عامل‌ها سازگاری دارد.
آیا وب اپلیکیشنPWA قابلیت سئو دارد؟
خیر، سئو وب اپلیکیشن‎‌ها با توجه به این که جنبه عملکردی دارند و محتوا محور نیستند در این باره مطرح نیست.
چه عواملی بر میزان هزینه طراحی وب اپ وابسته است؟
عواملی همچون کیفیت طراحی، امکانات مورد نیاز، تکنولوژی به کار رفته، حجم محتوای بارگذاری شده و مدت زمان پیاده سازی همگی بر میزان هزینه ساخت و طراحی اپلیکیشن تحت وب وابسته است.

برای ثبت سفارش یا دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید

Our customers said

حس و حال خوب شما

خانم محمودی
خانم محمودیمزون لاوین
بیشتر بخوانید
یکی از شاخصه های مهم شرکت ایراکد طراحی سایت با المان های روز دنیا و پشتیبانی 24 ساعته می باشد که کمک بزرگی برای سازماندهی سفارشات ما انجام داد.
آقای کمالی
آقای کمالیبهزیستی فارس
بیشتر بخوانید
طراحی سایت سازمان بهزیستی فارس و شهرستان های تابعه به عنوان میز خدمتی در جهت سهولت ارائه خدمات به متقاضیان مطرح بود که شرکت ایراکد با مدیریت و پشتیبانی هدفمند و منظم ما را در این راستا یاری نمود.
آقای ترشابی
آقای ترشابیشهرداری بیرجند
بیشتر بخوانید
شهرداری ها برای نیل به ارائه خدمات به صورت الکترونیک و به انجام رساندن دولت الکترونیک نیازمند طراحی سایت میباشند و ما خوشحالیم که برای این منظور شرکت ایراکد را برگزیدیم.
آقای خادم
آقای خادموبسایت کوه نوردی
بیشتر بخوانید
یکی از معیارهای ما برای انتخاب شرکت طراحی سایت سابقه و تجربه کاری و تعداد بالای نمونه کارها بود که شرکت ایراکد از این نظر مورد توجه قرار گرفت.
خانم علیپور
خانم علیپورموسسه هرمس اپلای
بیشتر بخوانید
شرکت ایراکد با انجام خدمات طراحی سایت حرفه ای و دیجیتال مارکتینگ برای موسسه مهاجرتی ما در جهت بهبود و ارتقا ارائه خدمات کمک نمود و با پشتیبانی تیم طراحی سایت تجربه موفقی را داشته ایم.
آقای فخرالدین
آقای فخرالدینشرکت مبتکران سلامت فاخر
بیشتر بخوانید
با طراحی سایت ویکتلب توانستیم کمک بزرگی در راستای شناسایی بیماری های قلب و عروق به پزشکان محترم داشته باشیم و اجرای این ایده توسط شرکت ایراکد با تکنولوژی های روز دنیا انجام گرفت.
آقای علی آبادی
آقای علی آبادیسایت نمایشگاهی نماتا
بیشتر بخوانید
مدیریت و ساماندهی غرفه و نمایشگاه ها یکی از چالش های ما در نماتا بود که به روش سنتی زمان و انرژی زیادی از تیم ما را میگرفت که با طراحی سایت توسط شرکت ایراکد این موضوع به طور کامل رفع گردید.
قبل
بعدی

Comments

دیدگاه ها و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ثبت سفارش

Registration Form