معجزه طراحی سایت برای مشاغل کوچک و نوپا!

مقدمه

سایت ها برای تمام مشاغل درآمد های زیادی به همراه داشته اند از همین بابت مشاغل کوچک و نوپا می توانند با استفاده از این ابزار یک برند برای خود در تجارت شوند همچنین درآمد زیادی که از این راه بدست آورده اند خود یک دلیل برای طراحی سایت این شغل ها هست.حال ما در این مقاله می خواهیم نحوه ساخت سایت برای این مشاغل را توضیح دهیم.

آنچه در این مقاله می خوانید:

اگر یک برند و نام تجاری را به تازگی تاسیس نموده‌اید و به فکر شناخته شدن و در دست گرفتن بازار فروش حوزه خود هستید، طراحی وبسایت یک انتخاب پربازده و نتیجه‌بخش خواهد بود. زیرا با طراحی وبسایت می‌توانید دامنه مخاطبان خود را گسترده‌تر نمایید و به راحتی شناخته شوید. طراحی وبسایت مشاغل کوچک هم برای مشاغل خانگی و کوچک و هم برای مشاغل مشهور و دارای تجربه سودمند خواهد بود.

برای آن که ارزش و اهمیت این موضوع را درک نمایید و پا در این میدان بگذارید، با این مقاله ایراکد همراه باشید.

طراحی وبسایت مشاغل کوچک

مراحل ساخت سایت برای مشاغل کوچک و نوپا

مراحل ساخت سایت برای مشاغل کوچک و نوپا

طراحی سایت؛ تکنیکی تضمینی برای شناخته شدن برندهای نوپا!

تا به حال به حجم عظیمی از محتواهای تبلیغاتی که در طول روز با آنها مواجه می‌شوید، دقت کرده‌اید؟!

منظور از محتواهای تبلیغاتی لزوما تبلیغات واضح نیست! بگذارید ساده‌تر بگوییم. از هنگام صبح که چشمان‌تان را باز می‌کنید با انواع و اقسام تبلیغ روبه‌رو هستید. تبلیغات شبکه‌های مختلف تلویزیونی، تبلیغات رادیویی که در اتومبیل می‌شنوید، بنرهای سطح شهر و دیوارها، تبلیغات در انواع شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن‌های پیام‌رسان داخلی و خارجی، تبلیغ غیرمستقیم یک دوست از برند مورد علاقه‌اش و … .

محتواهای تبلیغاتی که نام بردیم تمام جامعه را هدف قرار می‌دهند تا از میان هزاران (یا حتی میلیون‌ها) بیننده و شنونده آن تبلیغ، مشتریان خود را پیدا نمایند.

اما اگر بخواهید هدفمند و با چشم‌انداز بلند مدت برند و نام تجاری خود را به مردم معرفی کنید و سهم بیشتری از بازار را جذب کسب و کار خود نمایید، بهتر است هوشمندانه عمل کنید!

تبلیغ یا برند شما باید زمانی که کاربر به آن نیاز دارد در معرض دید باشد تا شاید وی را برای بازدید از محصولات برند شما ترغیب کرده باشد.

رونق خریدهای اینترنتی به سادگی نشان می‌دهند که باید با طراحی وبسایت اختصاصی خود، در زمان طلایی قبل از خرید به مشتریان یادآوری شوید.

نقاط مثبت طراحی سایت برای مشاغل کوچک:

طراحی وبسایت برای شناخته شدن یک کسب و کار تازه نفس همانند معجزه است! زیرا تلاشی که با تبلیغات غیرهدفمند و پرهزینه به نتیجه مطلوب نمی‌رسد، با این کار به موفقیت خوبی دست پیدا خواهد کرد.

پس گمان نکنید که اگر اوایل تاسیس برندتان است، صرف هزینه برای طراحی وبسایت کاری بیهوده به حساب می‌آید. بلکه بالاعکس، شما با ورود به دنیای آنلاین در مدت زمان کوتاه‌تری شناخته خواهید شد و در نتیجه فروش بالا را تجربه خواهید کرد.

طراحی وبسایت بر خلاف تصور اغلب مردم، یک روش مقرون به صرفه برای کسب و کارها و مشاغل کوچک خانگی است زیرا اگر هزینه تبلیغات محیطی یا رسانه‌ای را هم در نظر نگیریم، هزینه‌های پنهان از قبیل بازاریابی و دردسرهای دیگر را نمی‌توان از یاد برد.

همچنین طراحی وبسایت برای بشر امروزی بهترین راه است، زیرا هم مشتریان به دنبال سرعت و کم‌دردسر بودن یک خرید هستند و هم مدیریت یک کسب و کار بسیار آسان‌تر خواهد شد.

 

بیشتر بخوانید :

در این مسیر به چه چیزهایی نیاز دارید؟

برای طراحی وبسایت به امکانات اولیه یعنی وبسایت، هاست و یک دامنه نیاز دارید. اما طراحی سایت خود دنیای بزرگی است و روش‌های گوناگونی دارد. این تصمیم شماست که با توجه به بودجه و سرمایه اولیه خود یک روش پیاده‌سازی سایت را برگزیده و پا در میدان بگذارید.

هزینه‌های دیگری همچون تهیه درگاه پرداخت، تولید محتواهای وبسایت و … نیز جز ملزوماتی هستند که در این مسیر به آنها نیاز دارید.

 

آیا طراحی وبسایت مشاغل کوچک پرهزینه است؟!

مشاغل کوچک و تازه تاسیس چون اغلب کار خود را با سرمایه اندک آغاز کرده‌اند و در ابتدای راه هستند، به دنبال روش‌های کم‌هزینه اما نتیجه‌بخش می‌گردند.

در ابتدا بهتر است بدانید که طراحی وبسایت بازه قیمتی بسیار گسترده‌ای دارد و این موضوع از یک جهت خوب و یک جهت نامناسب است. این گستردگی و تنوع قیمت‌های طراحی وبسایت در شرکت‌های مختلف، ممکن است شما را به عنوان صاحب یک کسب و کار که اطلاعات تخصصی ندارید، سردرگم کننده باشد.

اما از منظر دیگر هم چندان بد به نظر نمی‌رسد! زیرا این بازه وسیع سبب می‌شود تا دست کارفرما برای تعیین هزینه تمام شده وبسایت باز باشد. صاحب برند با حوصله و دقت تمام جرئیات و امکانات مورد نیاز خود را انتخاب و به اندازه قابلیت‌های تعیین شده، هزینه را پرداخت می‌نماید.

در واقع شما مجبور نیستید برای امکانات و قابلیت‌های غیرضروری که به کارتان نمی‌آیند، هزینه‌ای پرداخت کنید!

اما این بازه گسترده قیمتی به علت تنوع پیاده‌سازی و طراحی یک وبسایت نیز می‌باشد. دو روش معمول طراحی وبسایت را در این بخش آورده‌ایم تا در پایان و به دور از اصطلاحات تخصصی روش‌های طراحی سایت را شرح دهیم:

کمک گرفتن از شرکت‌های طراحی سایت:

اولین راهی که برای طراحی وبسایت برند شخصی به ذهن افراد می‌رسد، مراجعه به شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات طراحی سایت است. این روش اغلب با جلسات مشاوره و آشنایی با نیازهای کارفرما آغاز شده و (البته اگر انتخاب درستی داشته باشید) به ارائه یک وبسایت فوق‌العاده ختم می‌شود. وبسایتی که معرف برند شماست و امکانات مورد نیاز مشتریان شما را در خود جای داده است.

لازم است به این نکته اشاره کنیم که طراحی وبسایت در شرکت‌های مختلف با روش‌های گوناگونی صورت می‌گیرد که برای آشنایی با آنها می‌توانید به مقالات دیگر ما مراجعه نمایید. اما نکته حائز اهمیت این است که هزینه پیاده‌سازی در هر روش با دیگری متفاوت است پس برای آن که از سرمایه اولیه خود بهترین بازخورد را دریافت نمایید، بهتر است با تحقیق و دانش کافی به این مسیر ورود پیدا نمایید.

 

سایت سازهای برتر ایرانی، یک راه کم‌دردسر و اثربخش!

خوشبختانه در عصری متولد شده و زندگی می‌کنیم که تکنولوژی و فناوری‌های نو به سرعت در حال پیشرفت و ظهور هستند. یکی از امکاناتی که کار بسیاری از افراد را سهولت بخشیده است، سایت‌ سازها هستند.

سایت سازها ابزارهای آنلاینی هستند که به کمک آنها قادر هستید یک وبسایت به سلیقه و دلخواه خود طراحی و تولید نمایید. کار با آنها بسیار ساده و کم‌هزینه است و به طبع آن اما محدودیت‌هایی وجود دارند.

در یکی از بلاگ‌های گذشته ایراکد به معرفی سایت سازهای برتر ایرانی پرداختیم و یا آموزش ساخت سایت رایگان در گوگل را نیز آموزش داده‌ایم. طراحی وبسایت با این ابزارهای بی‌دردسر و سودمند برای جان بخشیدن به کسب و کار نوپا و کوچک شما بهترین گزینه هستند، پس توصیه می‌کنیم که آنها را بیشتر بشناسید.

 

طراحی وبسایت مشاغل کوچک با سایت سازها

 

جمع‌بندی

طراحی وبسایت مشاغل کوچک و تازه تاسیس به شناخته شدن و رقابت با دیگر همکاران حوزه کاری کمک شایانی می‌کند. پس با صرف هزینه در این مسیر چند قدم از کسب و کارهای دیگر جلوتر باشید و سهم بیشتری از بازار را کسب نمایید!

با مطالعه محتواهای آموزشی برای ورود به دنیای خریدهای آنلاین و وبسایت‌های جذاب، خود را آگاه‌تر و از هدر رفت سرمایه خود جلوگیری نمایید.

اگر در حال حاضر فرصت مطالعه این مقاله را ندارید، می توانید فایل PDF آن را دریافت کنید

related blogs

مقالات مرتبط

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

آکادمی ایراکد

مشاوره رایگان

Comments

دیدگاه ها و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ثبت سفارش

Registration Form