ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

چرا در کانال تلگرام تبلیغ می گذاریم؟

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

فهرست محتوا

تبلیغ در کانال تلگرام

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چرا در تلگرام  و وب سایت ها تبلیغ می گذاریم در عین حال که می توانیم به جای آن پادکست ها و مطالب آموزشی ارائه دهیم؟ از طرفی حتی ممکن است با این تبلیغات ما برخی کاربران خسته شده و از کانال ما لفت بدهند!

مهمترین دلیل این موضوع کسب درآمد از راه تبلیغات است. یکی از مهمترین راه های کسب درآمد در شکه های اجتماعی و وب سایت ها، تبلیغات است. البته نوع تبلیغات هم خیلی مهم است و نباید هر تبلیغی را در کانال خود قرار دهیم. زمانی که تبلیغات خوبی ارائه دهیم، این تبلیغات می توانند برای کاربر ما حکم محتوا را داشته باشند و حتی در مواردی نیاز اطلاعاتی آنها را رفع کنند و کاربر از آنها استفاده نماید.

تبلیغات در کانال های تلگرامی

تبلیغات؛ نوعی محتوا

همانطور که گفتیم تبلیغات هم به نوعی محتوا محسوب می شود که به آن محتوای تبلیغاتی می گویند. محتوای تبلیغاتی می تواند هدفمند و مرتبط با موضوعات موجود در کانال باشد تا در راستای نیاز کاربر قرار گرفته و کاربر از آن استفاده نماید ولی زمانی ک این محتوای تبلیغاتی بی ربط به موضوعات کانال باشد به نوعی ممکن است موجب اذیت و آزار کاربران شود چون کاربران به دنبال موضوع دیگری هستند و این تبلیغات بی ارتباط با کانال هستند.

 

شما میتوانید با نصب ربات تلگرام فروشگاهی ایراکد مدیریت تبلیغات خود را انجام دهید.

چه تعداد تبلیغ؟

در اینجا باید به این نکته توجه کرد که تعداد تبلیغات به کار برده شده اهمیت زیادی دارد. شما باید ابتدا ظرفیت و گنجایش مخاطبان خود را در دریافت و مشاهده تبلیغات مورد سنجش قرار دهید. بهتر است بگوییم تبلیغات باید در حد نرمالی باشد و نسبت به مطالب کانال شما از یک بالانس برخودار باشد تا کاربران از آن خسته نشوند و کانال شما را ترک نکنند.

مفهوم Donating (مدل حمایت مالی) در تبلیغات کانال تلگرام:

حمایت های مالی در کانال های تلگرامی

برای ایجاد کانال تلگرام مطالعه این مقاله توصیه میشود.

 

برای مثال شما در یک کانال تلگرامی عضو می شوید و در آن محتواهای زیادی به صورت رایگان وجود دارد و هیچ نوع تبلیغی هم در آن وجود ندارد. به عبارتی این کانال راهی برای کسب درآمد ندارد. در این حالت تنها راهی که وجود دارد این است که افراد به اختیار خودشان از این کانال حمایت مالی کنند و هر رقمی که دوست دارند پرداخت کنند. این روش از روش های درآمدی خیلی خوب در دنیا است. ولی در ایران مدل خوبی نیست و یا اینکه اصلا استفاده نمی شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.