لوگو

ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

آموزش افزودن فهرست در وردپرس

آموزش تصویری

 
+ 0
مشتریان
+ 0
پروژه های انجام شده
+ 0
سابقه فعالیت های ایراکد​
0 %
درصد رضایت مشتری

آموزش افزودن فهرست در وردپرس

برای افزودن صفحه ای مانند دسته بندی ها، درباره ما، تماس با ما و… می توانید از افزون برگه در وردپرس استفاده کنید. برای اضافه کردن برگه در محیط مدیریت وردپرس از قسمت نمایش و زیرمجموعه فهرست‌ها کلیک کنید تا صفحه‌ای برایتان باز شود.

در اینجا لازم است اقدام به ساخت فهرست در وردپرس کنید تا بتوانید اولین فهرست خودتان را داشته باشید. برای اینکار باید  در بخش نام فهرست، اسم دلخواه خود را وارد کنید و روی ساخت فهرست کلیک کنید.

بعد از ساخته شدن فهرست خواهید دید که منوی سمت راست به نام “افزودن گزینه های فهرست ها ” برای شما فعال و در زیر فهرست ساخته شده هم تنظیمات مربوط به یک فهرست نمایش داده می شود.

برای ساخت هر فهرست در وردپرس این بخش از تنظیمات به شما نشان داده خواهد شد که در مرحله اول قبل از هر کاری برای افزودن لینک ‌های دلخواه به فهرست باید تکلیف آنها را مشخص کنید.

اضافه شدن خودکار برگه‌ها: در این بخش این مجوز را به فهرست خود می‌دهید که برگه‌های رتبه بالا را به‌صورت خودکار بتواند به فهرست اضافه کند. در صورت فعال بودن این گزینه هرگاه که یک برگه جدید در وردپرس ایجاد و در سایت منتشر کنید به صورت خودکار و بدون اینکه شما کاری انجام دهید به این فهرست اضافه خواهد شد. در صورتی که تمایل ندارید برگه‌های گوناگونی که در سایت اضافه می کنید به فهرست اضافه شوند این گزینه را به حالت غیرفعال باقی بگذارید.

نمایش موقعیت جغرافیایی: این گزینه نیز برای اینکه فهرستی که ایجاد می‌کنید در چه بخشی از سایت باید نمایش داده شود از این قسمت یکی از آنها را انتخاب کنید.

برای اضافه کردن منو جدید به فهرست وردپرس باید روی دکمه تنظیمات صفحه کلیک کنید و سپس هر یک از بخش‌ هایی که می خواهید تا برای افزودن در فهرست نمایش داده شده را انتخاب نمایید، تیک گزینه مورد نظر را فعال نمایید.

حال برای اضافه کردن منوی جدید به فهرست ساخته شده ابتدا از قسمت جعبه ‌ها روی برگه‌ ها، دسته ‌ها، برچسب ‌ها، پیوندهای دلخواه و… که قصد دارید تا هر یک از آنها را به فهرست مورد نظر خودتان اضافه کنید، کلیک کنید تا به صورت دسته‌ ای به شما نمایش داده شوند.

سپس هر یک از آنها را که قصد دارید تا به فهرست شما اضافه شوند را انتخاب نمایید و روی دکمه ” افزودن به فهرست“کلیک کنید ودر سمت چپ در ساختار فهرست به شما نمایش دهده می شود. حال با کلیک روی ذخیره فهرست، فهرست در سایت نمایش داده می شود.