ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

آموزش نصب ووردپرس روی لوکال

آموزش تصویری

 
+ 0
مشتریان
+ 0
پروژه های انجام شده
+ 0
سابقه فعالیت های ایراکد​
0 %
درصد رضایت مشتری

آموزش نصب ووردپرس روی لوکال

یکب از راه ها یادگیری ووردپرس استفاده از لوکال هاست و نصب وردپرس روی زمپ می‌باشد.شما با نصب زمپ بدون هیچ هزینه ای می توانید برای سایت خود یک هاست ایجاد نمایید. طراحان سایت می توانند برای جلوگیری از اشتباه در سایت خود ابتدا روی لوکال هاست سایت را طراحی کنند و سپس آن را انتقال دهند.

آموزش نصب Xampp

 

در ابتدا برای شروع کار آخرین نسخه برنامه Xampp را برای سیستم عامل خود دانلود کنید.

پس دانلود باید فایل اجرایی نرم افزار را اجرا کنید و مراحل نصب را شروع کنید.

تیک های این قسمت را مانند تصویر تنظیم کنید.

پس از عبور از این مرحله ، شما باید درایو مورد نظرتون برای نصب برنامه در سیستم خودتون رو انتخاب کنید، که به طور پیشفرض داخل درایو C هست و شما می تونید به طور دلخواه تغییر دهید.در مرحله بعد زبان مورد نظر را انتخاب کنید.

پس از انتخاب زبان مرحله زیررا مشاهده خواهید کرد، که باید تیک آن را بردارید.

روی next  کلیک کرده تا نصب آن کامل شود.

 

 

برنامه را باز کنید و دو گزینه  Apache و MySql  را استارت بزنید تا سبز شوند.اگر سبز نشدند، آنتی ویروس خود را غیرفعال کنید.

برای اطمینان از نصب کامل لوکال هاست و اجرای صحیح آن کافی است مرورگر خودتون رو باز کرده و به آدرس http://localhost مراجعه کنید.به صورت زیر صفحه اصلی Xampp برای شما نمایش داده میشه که نشون از موفقیت آمیز بودن صحیح مراحل نصب داره.

نصب ووردپرسنصب ووردپرس

ابتدا باید ووردپرس را دانلود کنید. فایل دانلود شده که بصورت زیپ میباشد را اکسترکت کنید و کل فایل های‌ WordPress را انتخاب کرده و کپی کنید.

حالا باید وارد فولدر Xampp شوید ودر فولدر htdocs ، فولدری جدید ایجاد کنید. تمام فایل هایی که از ووردپرس کپی کره اید در اینجا جایگذاری کنید.

آموزش ساخت دیتابیس در لوکال هاست

 

برای ساخت پایگاه داده به آدرس http://localhost/phpmyadmin مراجعه کنیدو وارد صفحه مدیریت پایگاه داده یا همون دیتابیس شده و پایگاه داده برای سایت خود در محیط لوکال هاست وردپرس را بسازید.

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

 

وارد localhost/wp شوید و بزن بریم را انتخاب کنید.

در این قسمت پایگاه داده ای که ایجاد کردیم را استفاده می کنیم.

صفحه زیر برای شما نمایش داده میشه که میتونید اطلاعات مربوط به سایت رو در اون وارد کنید.اطلاعات نام کاربری ،عنوان سایت، رمز انتخابی و ایمیل اطلاعاتی است که باید وارد کنید. با فعال و غیرفعال کردن تیک گزینه نمایش به موتورهای جستجو هم میتونید وضعیت ایندکس سایت در موتورهای جستجو رو کنترل کنید. با ثبت اطلاعات ووردپرس شما راه اندازی می شود و فقط باید نام کاربری و رمز خود را وارد کنید تا وارد پیشخوان شوید.

 

  • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 88881772-021 تماس بگیرید