ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

الگوریتم اینستاگرام و معیارهای مهم آن

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

فهرست محتوا

الگوریتم اینستاگرام و معیارهای آن

همانطور که می دانید الگوریتم اینستاگرام پارامترهای متفاوتی دارد، مانند: like، comment، share و  .saveکه طبیعتا اگر پست خوبی داشته باشیم عدد این پارامترها بالا می رود و اعداد خوبی را کسب می کند و باعث می شود پست ما بیشتر دیده شود. همچنین می توانید از شرکت خدمات شبکه های اجتماعی کمک بگیرید.

حال باید ببینیم روی کدامیک از این پارامترها تمرکز کنیم بهتر است و کدامیک برای الگوریتم اینستاگرام مهمتر است؟

همانطور که می دانید تاثیر این پارامترها با هم متفاوت است.

  • لایک کردن:

بین این 4 پارامتر، ضعیف ترین پارامتر لایک کردن است. چون ممکن است شخص حتی بدون لود شدن عکس یا ویدئو آن را لایک کند به همین خاطر تاثیر لایک از بقیه کمتر است. افراد به راحتی می توانند با این روش تعداد زیادی لایک فیک جمع آوری کنند یا از ربات ها برای بالابردن این آمار استفاده کنند.

  • کامنت:

دومین پارامتر از نظر اهمیت کامنت است که انواع مختلفی دارد (ایموجی، پرسیدن سوال از ادمین و یا متن، منشن کردن یک شخص دیگر) و هرکدام از نظر اهمیت با دیگری متفاوت است. این پارامتر نیز مانند لایک می تواند توسط ربات ها صورت بگیرد بنابراین نمی توان زیاد روی آمار حاصل از آن حساب باز کرد.

  • ارسال پست:

سومین پارامتر ارسال پست است؛ ارسال پست به چند شکل صورت می گیرد: ارسال به گروه های اینستاگرامی، ارسال به یک فرد خاص، استوری کردن پست شما. که هرکدام از این موارد نیز دارای امتیازات متفاوتی است. الگوریتم اینستاگرام بعد از اینکه مشاهده کرد پارامترای لایک و کامنت تاثیر زیادی ندارد از پارامتر ارسال پست استفاده کرد که می تواند جزو تاثیرگذارترین و موثرترین پارامترهای اینستاگرام به حساب آید.

  • سیو و ذخیره پست:

در این قسمت می توان به تاثیر بی نظیر چهارمین پارامتر یعنی save در اینستاگرام اشاره کرد. این پارامتر برای اینستاگرام خیلی مهم است و برای آن برنامه های خوبی دارد. این پارامتر به این دلیل جذاب است که وقتی شما پستی را ذخیره می کنید ممکن است بارها و بارها به آن سر بزنید و هردفعه بازدید جدیدی محسوب می شود. ممکن است در دفعات بعدی کامنت بگذارید یا حتی آن را استوری هم بکنید.

 

برای مطالعه مقالات بیشتر از سایت ایراکد در زمینه شبکه های اجتماعی می توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

بازاریابی اینستاگرام و نکات ریز و مهم آن

 

تبلدلات در اینستاگرام مهمترین معیار الگوریتم اینستاگرام

اگر سایت های خارجی را مورد بررسی قرار دهید مشاهده خواهید کرد که تست هایی که روی پست های پربازدید انجام شده نشان داده که آن پست ها یا به خوبی برای دیگران ارسال شده اند یا استوری شده و یا به درستی ذخیره شده اند. این موضوع نشان دهنده این است که همانطور که اشاره کردیم پارامترهای ارسال و save از جمله جذاب ترین و موثرترین پارامترهای موجود در الگوریتم اینستاگرام هستند و می توان به خوبی از آنها در بالابردن بازدید از یک پست استفاده کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *