10 مرحله کلیدی برای کسب رتبه بالاتر در گوگل مپ

مقدمه

شما به دنبال یک مکان ناهار در یک محله ناآشنا هستید، یا به یک مکانیک نیاز دارید که در مورد یک تایر پنچر شده غیرمنتظره کمک کند. کجا را نگاه می کنی؟ اگر به Google Maps پاسخ دادید، تنها نیستید. این روزها، بسیاری از ما برای کشف مشاغل محلی و تصمیم گیری آگاهانه تری برای خرید به Google Maps روی می آوریم. و به دنبال کسب رتبه بالاتر در گوگل مپ هستیم. می توانید برای برخورداری از مزایای شرکت خدمات سئو با ما در تماس باشید.

آنچه در این مقاله می خوانید:

شما به دنبال یک مکان ناهار در یک محله ناآشنا هستید، یا به یک مکانیک نیاز دارید که در مورد یک تایر پنچر شده غیرمنتظره کمک کند. کجا را نگاه می کنی؟ اگر به Google Maps پاسخ دادید، تنها نیستید. این روزها، بسیاری از ما برای کشف مشاغل محلی و تصمیم گیری آگاهانه تری برای خرید به Google Maps روی می آوریم. و به دنبال کسب رتبه بالاتر در گوگل مپ هستیم. می توانید برای برخورداری از مزایای شرکت خدمات سئو با ما در تماس باشید.

بنابراین، چگونه کسب و کارهای محلی می توانند در جایی که مصرف کنندگان به طور فزاینده ای به دنبال خرید محصولات و خدمات محلی هستند، رتبه بالاتری کسب کنند؟

10  مرحله کلیدی برای رتبه بندی بالاتر در نقشه‌های گوگل!

در اینجا ده مرحله برای کسب رتبه خوب، افزایش ترافیک و ایمن سازی مشتریان بیشتر از طریق Google Maps آورده شده است.

  1. پروفایل کسب و کار Google را مطالبه و تکمیل کنید.

اولین گام مهم در ایجاد نمایان شدن در Google Maps، که از جمله خدمات دیجیتال مارکتینگ میباشد: ادعای مالکیت و بهینه سازی نمایه کسب و کار Google شما (GBP – که قبلاً به عنوان Google My Business یا GMB شناخته می شد) است.

اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، می‌توانید این کار را به سادگی با جستجوی نام کسب‌وکار خود در Google یا Google Maps انجام دهید و فهرست خود را تأیید کنید.

هنگامی که یک لیست دارید و به حساب Google خود وارد شدید، اکنون می توانید آن را حتی مستقیماً از داخل نتایج جستجو ویرایش کنید.

GBP به عنوان یک دارایی Google، سیگنال اصلی وجود کسب‌وکار شما را به Google ارائه می‌کند – و اطلاعات در اینجا دقیق و به‌روز فرض می‌شود.

Google این جزئیات را با مواردی که در وب سایت شما و سایر فهرست ها و منابع محلی پیدا می کند، ارجاع می دهد. بیشتر در مورد اهمیت اینها در یک لحظه.

 

کسب رتبه بالاتر در گوگل مپ

 

  1. ارسال محتوای پیوندی (شامل عکس)

پس از اینکه لیست GBP خود را ادعا کردید، کار شما فقط تا حدودی انجام شده است.

Google به مشاغل فعال با دیده شدن بیشتر در Google Maps پاداش می‌دهد، بنابراین مهم است که به‌روزرسانی‌های منظم را در نمایه GBP خود پست کنید.

این به‌روزرسانی‌ها ممکن است و باید شامل پیشنهادات ویژه، رویدادهای میزبانی‌شده، پیوندهایی به پست‌های وبلاگ مربوطه، یا به‌روزرسانی‌های عمومی تجاری باشد.

در صورت امکان، گنجاندن عکس‌ها در به‌روزرسانی‌هایتان نیز تشویق می‌شود، زیرا تصاویر بصری احتمالاً تعامل بیننده را از نظر اشتراک‌گذاری یا کلیک افزایش می‌دهند.

همچنین باید پیوندهایی را در پست‌های خود بگنجانید، در حالت ایده‌آل به صفحات محصول یا خدمات اولیه در وب‌سایت خود.

 

  1. حضور وب خود را برای جستجوی ارگانیک محلی بهینه کنید

اگر می‌خواهید در Google Maps رتبه خوبی کسب کنید، باید مطمئن شوید که حضور وب شما، از جمله وب‌سایت و محتوای خارجی شما، برای مخاطبان محلی شما بهینه شده است.

می‌توانید با انجام ممیزی سئوی محلی شروع کنید تا شناسایی کنید که باید توجه خود را از دیدگاه کلمه کلیدی، محتوا و پیوند متمرکز کنید – زیرا اینها سه مؤلفه اصلی هستند که حضور بر اساس آنها ساخته می‌شود.

وب سایت شما باید ساختار مناسبی داشته باشد تا Google بتواند به راحتی محتوای شما را بخزد و فهرست کند، و محتوای سایت شما باید غنی از کلمات کلیدی مرتبط، محلی گرا و هدف محور و لینک های داخلی و خارجی منطقی به پاسخ هایی باشد که مخاطبان شما جستجو می کنند. برای.

گوگل به وب‌سایت‌هایی که جستجوگران را با کمترین کلیک ممکن به پاسخ‌ها سوق می‌دهند، پاداش می‌دهد. و باعت کسب رتبه بالاتر در گوگل مپ میشود.

وب سایت ها نیز باید به سرعت بارگیری شوند و بدون در نظر گرفتن دستگاه، ناوبری یکپارچه را ارائه دهند.

این امر به ویژه در سطح محلی مهم است، زیرا جستجوگران به طور فزاینده ای جستجوهای خود را در تلفن های خود آغاز می کنند.

 

کسب رتبه بالاتر در گوگل مپ با ترافیک محلی

  1. از طرح کسب و کار محلی استفاده کنید

وقتی صحبت از ساختار محتوا و به ویژه جزئیات کسب و کار می شود، گوگل و سایر موتورهای جستجو استانداردسازی را ترجیح می دهند – که منجر به توسعه طرح واره شده است.

طرح‌واره محلی به کسب‌وکارها امکان می‌دهد تا کد را در اطراف محتوای خود بپیچند تا خزیدن و فهرست‌بندی برای Google آسان‌تر شود.

طرح کسب‌وکار محلی بسیاری از جزئیات کسب‌وکار مشابه در نمایه کسب‌وکار Google را پوشش می‌دهد، که Google طبیعتاً به آنها اشاره می‌کند.

هرچه اعتبارسنجی موقعیت مکانی شما برای Google آسان تر باشد، احتمال اینکه کسب و کار شما به طور برجسته در Google Maps نشان داده شود و کسب رتبه بالاتر در گوگل مپ بیشتر می شود.

 

  1. نقشه گوگل را در صفحه تماس با ما جاسازی کنید

در حالی که به صراحت بیان نشده است که جاسازی نقشه گوگل در وب سایت شما جهت کسب رتبه بالاتر در گوگل مپ از نظر رتبه بندی شما در نقشه های گوگل تفاوت ایجاد می کند، تصور اینکه این فرمت ترجیحی گوگل است دور از ذهن نیست.

در اینجا دوباره، گوگل می تواند از تجربه کاربری ثابتی برای جستجوگران خود اطمینان حاصل کند، که به همین ترتیب باید هدف هر کسب و کاری باشد که به دنبال جلب رضایت مشتریان خود است.

 

  1. ایجاد فهرست کسب و کار

هر کسب‌وکاری می‌تواند یک فهرست GBP ایجاد کند، اطمینان حاصل کند که اطلاعات اولیه کسب‌وکارش به‌روز است، و محتوای محلی و مرتبط زیادی را پست کند.

با این حال، یکی دیگر از عوامل بسیار مهم در تعیین اینکه آیا، و در کجا، یک کسب و کار محلی در Google Maps نشان داده می شود، نظرات مشتریان است.

 

کسب رتبه بالاتر در گوگل مپ با gpb

 

 

Google به تعداد بازبینی‌هایی که کسب‌وکار شما دریافت می‌کند و میزان فعال بودن آن در پاسخ به این نظرات، صرف نظر از مثبت یا منفی بودن آن‌ها، توجه زیادی دارد.

هر کسب‌وکاری طبیعتاً می‌خواهد تعداد بررسی‌های منفی را که دریافت می‌کند محدود کند و باید با تمام نقدهای منفی به سرعت برخورد شود.

این در واقع می تواند راهی ارزشمند برای نشان دادن تعهد کسب و کار شما به خدمات مشتری باشد.

در حالی که مکان‌های زیادی وجود دارد که مشتریان می‌توانند نظرات خود را به صورت آنلاین بگذارند، از جمله فیس‌بوک، Yelp، و سایر سایت‌های بررسی خاص صنعت، نظرات در نمایه‌های GBP در رتبه‌بندی Google Map وزن بیشتری خواهند داشت.

به‌زودی پس از ارائه موفقیت‌آمیز یک محصول یا خدمات، زمانی که تجربه‌ای احتمالاً مثبت برای مشتریان آن‌ها مهم است، به‌طور فعالانه از مشتریان خود نظر بخواهید.

خدماتی برای کمک به بازبینی خودکار درخواست‌ها (از طریق ایمیل یا متن) پس از انجام برخی اقدامات مشتری آنلاین یا آفلاین (مثلاً قرار ملاقات، پرداخت فاکتور و غیره) و بررسی مدیریت در منابع متعدد از طریق داشبورد مرکزی وجود دارد.

اتوماسیون می تواند زمان زیادی را برای کسب و کارهای محلی پرمشغله صرفه جویی کند و اطمینان حاصل کند که بررسی های مثبت به طور منظم وارد می شود.

  1. فهرست ها / نقل قول های محلی خود را با NAP خود به روز کنید

سه بخش مهم از اطلاعات جهت دار در GBP، وب سایت و در سراسر وب، نام، آدرس و شماره تلفن یا NAP شما هستند.

هم برای Google و هم برای مخاطبان شما بسیار مهم است که NAP شما در همه این منابع یکسان و دقیق باشد.

به این ارجاعات به کسب و کار شما از سایت های شخص ثالث، نقل قول نیز گفته می شود.

برای یافتن و اطمینان از به روز بودن NAP خود، می توانید با جستجوی ساده نام کسب و کار خود و یادداشت همه مکان هایی که جزئیات کسب و کارتان را می توانید پیدا کنید، شروع کنید.

هر نمونه را بررسی کنید و با هر دایرکتوری یا مالک وب سایت تماس بگیرید تا این اطلاعات تماس مهم را در صورت نیاز به روز کنید.

همچنین خدمات فهرست‌های محلی خودکار رایگان و پولی وجود دارد که به شما امکان می‌دهد NAP خود را به همراه سایر اطلاعات مهم تجاری مانند URL وب سایت، خدمات یا حتی تصاویر مرتبط از یک مکان مرکزی شناسایی و به روز کنید.

 

  1. بک لینک های محلی بسازید

بک لینک ها یا لینک های ورودی به طور موثر توسعه استراتژی NAP ما هستند، که به موجب آن شما به دنبال این هستید که وب سایت های شخص ثالث محلی مرتبط به صفحات وب سایت اصلی شما پیوند داشته باشند.

بک لینک ها می توانند کسب و کار شما را از منظر محلی و محصول / خدمت تایید کنند.

اگر فهرست‌ها را با پیوندها در فهرست‌های محلی نگهداری می‌کنید، اگر گزینه‌های دسته‌بندی ارائه شده باشد، باید مطمئن شوید که آن فهرست‌ها در دسته‌های مناسب قرار دارند.

در حالت ایده‌آل، این لینک‌ها به وب‌سایت شما پیوندهای «دنبال کردن» هستند، به این معنی که Google منبع پیوند محتوای شما را دنبال می‌کند و تشخیص می‌دهد.

بیشتر دایرکتوری‌ها ارزش پیوندهای «دنبال کردن» را درک می‌کنند و بنابراین برای درج هزینه دریافت می‌کنند، اما باید به دنبال فرصت‌هایی برای ایمن کردن پیوندها از منابع غیر پولی دیگر مانند سایت‌های شریک، صنعت یا سازمان خدمات مرتبط باشید.

 

کسب رتبه بالاتر در گوگل مپ با لینک داخلی

 

  1. با جامعه خود درگیر شوید

همانطور که گوگل به فعالیت GBP پاداش می دهد، همچنین به میزان فعال بودن یک کسب و کار در جامعه خود به عنوان وسیله ای برای تثبیت حضور و قدرت محلی خود توجه می کند.

کسب‌وکارهایی که با سازمان‌های خدمات محلی (مانند اتاق‌های بازرگانی، موسسات خیریه، یا گروه‌های ورزشی)، حمایت مالی از رویدادهای محلی، یا مشارکت با سایر کسب‌وکارهای برجسته محلی به‌طور طبیعی درگیر هستند، به‌طور طبیعی بخشی پررونق از جامعه محسوب می‌شوند.

 

  1. به SERP ها و The Long Tail توجه کنید

می‌توانید جستجوهای دستی Google خود را انجام دهید (ترجیحاً در حالت ناشناس و در حالی که به حساب Google وارد نشده‌اید)، یا می‌توانید از میان تعدادی ابزار نظارت بر رتبه انتخاب کنید، که بسیاری از آنها به شما امکان می‌دهند به طور خاص رتبه‌بندی نقشه را فیلتر کنید.

هنگام در نظر گرفتن اینکه کدام کلمات کلیدی را دنبال کنید، حتماً شناسه های محلی و کلمات کلیدی واجد شرایط مانند “نزدیک به من”، “بهترین” و “مقرون به صرفه” را در نظر بگیرید و در آن لحاظ کنید. «فروشگاه‌های بدنه خودرو در نزدیکی من»، «بهترین فروشگاه‌های بدنه خودرو » یا «کار بدنه خودرو با قیمت مناسب. ”

سه، چهار و پنج عبارت کلیدی مانند این‌ها به عنوان دنباله بلند در نظر گرفته می‌شوند، به این معنی که ممکن است حجم جستجوی محلی قابل توجهی نداشته باشند – اما این حجم‌ها می‌توانند جمع شوند

با گذشت زمان، اگر واقعاً مرجعیت محلی کسب و کار خود را ایجاد کرده باشید، رتبه‌بندی‌های بالای دم کوتاه دنبال می‌شوند.

کسب و کار خود را در نقشه گوگل قرار دهید تا کسب رتبه بالاتر در گوگل مپ را شاهد باشید.

بنابراین اکنون، با در دست داشتن لیست ، پیش بروید و کسب و کار محلی خود را روی نقشه قرار دهید.

ایجاد اقتدار و تخصص آنلاین واقعاً با آنچه همیشه در دنیای واقعی بوده متفاوت نیست.

گوگل به کسب‌وکاری که بهترین پاسخ‌ها را به سؤالات مشتریان خود ارائه می‌دهند بیشتر امتیاز را میدهد و باعث کسب رنبه های برتر میشوید.

 

کسب رتبه بالاتر در گوگل مپ با long tail keywords

 

منبع: ترجمه شده : https://www.searchenginejournal.com/local-seo-small-business/454910/

اگر در حال حاضر فرصت مطالعه این مقاله را ندارید، می توانید فایل PDF آن را دریافت کنید

related blogs

مقالات مرتبط

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

آکادمی ایراکد

مشاوره رایگان

Comments

دیدگاه ها و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ثبت سفارش

Registration Form