ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

آموزش خرید هاست

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

فهرست محتوا

آموزش خرید هاست

در قسمت قبل با ثبت دامنه آشنا شدید در این قسمت به بحث خرید هاست بپردازیم.

خرید هاست را در گوگل سرچ کرده و وارد یکی از وبسایت های خرید هاست، مثلا ایران سرور شوید.

از قسمت بالای سایت ، از طریق منوی هاست وارد هاست ووردپرس شوید. در این قسمت یک سری هاست را برای ما نمایش می دهد که تنها تفاوت آنها در حجم آنهاست.در ابتدای کار می توانید هاست با حجم کمتر را خریداری کنید . پس از گذشت زمان اگر نیاز شد هاست خود ارتقاء دهید . برای ارتقاء هاست خود کافی است مابه التفاوت هزینه ها را پرداخت کنید و نیازی به پرداخت هزینه کامل هاست نیست.

 

 

با انتخاب گزینه ثبت سفارش وارد صفحه انتخاب دامنه می شوید. گزینه هایی را برای شما نمایش می دهد.میتوانید یک دامنه همینجا ثبت کنید، یا دامنه را از دیگر شرکت ها انتقال دهید و یا از دامنه ای که از قبل ثبت کرده اید،استفاده کنید.

که ما گزینه از قبل ثبت کرده ام را در اینجا انتخاب می کنیم. دامنه را وارد کرده و روی استفاده کلیک می کنیم.

در این قسمت باید انتخاب کنید که مدت اعتبار هاست شما چه مدت زمانی باشد.مدت زمان یک ماهه، 3 ماهه، 6 ماهه و یک ساله وجود دارد که با افزایش مدت زمان هزینه آن افزایش پیدا میکند.گزینه مورد نظر خود را انتخاب کرده و به ادامه بروید.

 

اگر بعد از گذشت زمان از هاست خود راضی نبودید و تصمیم به تعوض آن گرفتید؛در صورت زمان داشتن هاست خود می توانید هزینه باقی مانده را پس بگیرید.

برای پرداخت لازم است که در سایت ایران سرور عضو شده باشید.پس از پرداخت هزینه هاست و خرید آن ایمیلی را دریافت خواهید کرد. در ایمیلی که دریافت می کنید اطلاعاتی وجود دارد که DNS  ها نیز جزو آنها هستند.

ست کردن dns

اگر بخاطر داشته باشید در یکی از قسمت های ثبت دامنه باید DNS هارا وارد میکردید. پس از بالای سایت از طریق منو ثبت دامنه وارد ثبت دامین عمومی شوید و دامنه خود را جستجو کنید. ثبت دامنه را انتخاب کرده و مثل مراحل قسمت ثبت دامنه ادامه دهید تا به صفحه زیر برسید. در این قسمت DNS ها را وارد کنید تا دامنه و هاست با هم لینک شوند.

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.