ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

آموزش افزودن محصول در ووکامرس

آموزش تصویری

 
+ 0
مشتریان
+ 0
پروژه های انجام شده
+ 0
سابقه فعالیت های ایراکد​
0 %
درصد رضایت مشتری

آموزش افزودن محصول در ووکامرس

در محیط مدیریت وردپرس  به منوی محصولات مراجعه کنید  و روی زیر مجموعه افزودن جدید کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به مدیریت محصولات در ووکامرس شده و اقدام به انتشار محصول در ووکامرس کنید.

بعد از وارد شدن به این صفحه ابتدا برای محصول خود، نامی را وارد کنید. سپس قسمت پیوند یکتا فعال می‌شود. این قسمت برای تعیین  URL( نامک) محصول استفاده می‌شود. می‌توانید با استفاده از دکمه “ویرایش” نامک محصول را تغییر دهید. در آخر توضیحات لازم مربوط به محصول خود را وارد کنید.همچنین برای درج تصویر در قسمت توضیحات می‌توانید از دکمه “افزودن پرونده چند رسانه ای”  استفاده کنید.

در بخش بعدی می‌توانید اطلاعات مربوط به محصول موردنظرتان را وارد کنید. ابتدا باید نوع محصول را انتخاب کنید. در ووکامرس می‌توان انواع مختلفی از محصولات را تعریف کرد .محصول شما میتونه ساده باشه و یا اینکه به صورت گروه‌بندی شده، محصول معرفی/خارجی که میشه به عنوان معرفی و خرید از سایت‌های دیگه از این قابلیت استفاده کرده و به لینک صفحه محصول در جایی دیگه کاربران را هدایت کرد و یا اینکه به صورت متغیر باشد.

در ادامه دو تیکک ” مجازی ” و” دانلودی ” وجود دارد که اگر محصول شما قابلیت ارسال ندارد، یعنی چیزی نیست که برای مشتری ارسال شود ،باید تیک گزینه ” مجازی” را بزنید. اما اگر محصول شما یک یا چند فایل است که باید بلافاصله بعد از خرید لینک را برای مشتری نمایش دهد، باید علاوه بر تیک ” مجازی “، تیک گزینه ” دانلودی ” را هم بزنید

قسمت همگانی

در این قسمت باید شناسه محصول خود و قیمت اصلی (به تومان) و قیمت فروش فوق العاده (به تومان) را وارد کیند

 

قسمت انبار

این قسمت مشخص می کنید که تعداد محصول در انبار چندتا است، تا از خرید بیش از حد یک محصول جلوگیری کنید .

 

 

قسمت حمل و نقل

در اینجا  می‌‌توان وزن، طول و عرض ، ارتفاع محصول خود را وارد کنید تا در جدول خصوصیات محصول نمایش داده شود.

 

 

محصولات مرتبط

در این قسمت می‌‌توان نوع گروه‌‌بندی محصول و محصولات شبیه به این محصول جدید و محصولاتی که میخواهید  به کسانی که از سایت‌‌تان بازدید یا خرید فراوان دارند را پیشنهاد دهید استفاده کنید.

 

 

ویژگی ها

در این قسمت می‌‌توانید ویژگی‌‌های محصول خود را برای مشتری‌‌های خود قرار دهید. ویژگی‌‌هایی مثل سیستم‌‌عامل، نوع شبکه‌‌های‌‌ ارتباطی، بو، طعم و یا هر چیز دیگری…

 

 

بخش پیشرفته

در این قسمت شما میتوانید بعد از اینکه مشتری خریدی انجام داد یک یادداشت دلخواه براش ارسال کنید. این یادداشت میتونه یک پیغام تشکر از خرید باشه، یا یک کد تخفیف که به مشتری ارسال بشه و یا اینکه راهنما و هشدار برای استفاده از محصول که چه کاری باید انجام بده. با فعال‌‌کردن نقد‌‌وبررسی می‌‌توانید به کاربران خود اجازه نظر‌‌دهی در مورد محصول را دهید.

 

 

 

 

 

در قسمت زیر یک توضیحی کوتاه در مورد محصول خود بدهید.

در قسمت سایدبار سمت چپ صفحه دو باکس ” دسته های محصولات ” و ” برچسب محصولات ” وجود دارند. میتوانید دسته‌بندی برای محصول و برچسب هم انتخاب کنید تا محصول منتشر شده در دسته بندی و برچسب‌هایی که انتخاب کردید نمایش داده شوند.

در همان قسمت سایدبار دو باکس دیگر بنام های “تصویر محصول” و ” گالری محصول ” هم  وجود دارد:

با استفاده از “گزینش نگارش محصول” می‌توانید یک تصویر به عنوان تصویر بندانگشتی محصول انتخاب کنید. همچنین با استفاده از ” افزودن گالری تصاویر محصول ” می‌توانید چند تصویر را به عنوان تصویر گالری محصول انتخاب کنید.

در آخر با زدن دکمه “انتشار”  محصول شما منتشر می شود تا کاربران بتوانند محصولات را مشاهده و استفاده کنند.

  • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 88881772-021 تماس بگیرید